Kedvenc Sorozat/Anime

Minden a kedvencekről, a legújabbakról, vagy a legnépszerűbbekről - mindenről ami mozgókép
Avatar
Sarge
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006. márc.. 24. 15:39

Hozzászólás Szerző: Sarge »

Sziasztok!
Jó végre értelmes emberekkel találkozni! :D
Zid leírnád nekem pontosabban? ( Ne nézettek nagyon butának, de még csak most kezdtem).
Emtrexx én is várom már a harmadik részt. Remélem meg tudom szerezni minnél hamarabb. Feliratosan is jó lesz nekem, csak lássam már végre. Az Underworld 2 is tök jó volt feliratosan. :)

Avatar
Sarge
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006. márc.. 24. 15:39

Hozzászólás Szerző: Sarge »

Bocsi mindenkinek!
Kicsit zaza a gépem! :wink:

Avatar
Zid
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. júl.. 9. 15:54
Tartózkodási hely: Suckron
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zid »

Ha ilyen történik, mint az elébb, hogy egyszerre több üzenet jelenik meg, akkor a legutóbbi hozzászólásnál (hsz), ott a jobb felső sarokban, nyomd meg a Delete gombot, vagy X-gombot, szóval amivel törlöd :)
És ha hozzáakarsz fűzni vmit, akkor nyomd meg az Edit gombot, és azzal szerkesztheted a hsz-edet. De szerintem Emtrexx papa majd intézkedik arról, hogy a gombok magyarul legyenek ;)

Avatar
Sarge
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006. márc.. 24. 15:39

Hozzászólás Szerző: Sarge »

Köszike!
:D

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Csak nekem nemjön be a X-men film :P Bár az egynek az elején amikor Wóvarinnek(csak így szép magyarosan emlékszem a nevére :D ) kijött a kezéből a kocsmába a karmok azt állatul megcsinálták...

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Lesz holnap Csajkommandó(Kiddy Grade), lesz holnap Csajkommandó!*örömében könnyeben fakad ki és fel-alá ugrál, majd minden emberhez odaugrik és azt mondja* Lesz holnap Csajkommandó, lesz holnap Csajkommandó!*majd dalolva tovább rohan, de nem veszi észre a szakadékot és leesik... majd lent tovább folytatja az ugrálást és a dalolást. Majd mikor kifárad, a sivatag közepén elterül és csak annyit mond kifárdva: Lesz holnap Csajkommandó.*

Teljesen megőrültem. Imádom ezt az anime-t. Kár, hogy csak 24 részes.

Sachi: nekem nem tünt fel, h szögletesek a karakterek. Bár mint szemüveges...

*Felálll és tovább ugrál. Lesz holnap Csajkommandó, lesz holnap Csajkommandó.* :D :D :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Lesz holnap Csajkommandó? A+-on? :nemért:
Mondjuk én holnap Inuyasha-t fogok nézni :fütyül: De csakis kizárólag Sesshoumara sama miatt :aranyos:

Jajajaja jut eszembe.. A Cowboy bebop-ot egyre jobban szeretem..Olyan fantasztikusan jó hangulata van az egésznek, hogy teganap is kapcsolgattam a tv-t erre: A+-on megy az opening, mondtam magamban megvárom melyik rész lezs az...Ja ez, ezt már vagy 4x láttam...És tovább meresztettem a szememet és végignéztem az egészet :D (Szegény Vicious... :cry2: )

Ja és láttam valamelyik részt a Slayers Next-ből. :örül: :doh: :röhög:
Egyszer ezt is látni kell az tuti. (amúgy meg Zel a legjobb az egészben :D )

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Igen az a+-on mostanság jó anime-k vannak. Megjönnek az új animek. De a Cowboy Bebop, az tényleg nagyon jó. Én Faye-en meg Spike-on szoktam röhögni nagyokat. De Ed se semmi. Nekem még mindig új, h lány pedig egy jó ideje tudom és már vagy 3x-ra látom a sorozatot. Kőszív engem Sephire emlékeztet egy kicsit. Bár lehet, h csak túl sok FF-fel játszottam :P . Mindenesetre tényleg nagyon jó anime, a nagyfilmre kíváncsi vagyok.

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

A Kiddy Grade-ről. Valószinűleg holnap az lesz de még az is előfordulhat, hogy a FMP? Fumoffu. Az egy marhajó anime :D :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Én úgy hallottam hogy a Fumoffu egy kicsit elcsúszik....Talán a szinkron miatt, nem tudom...

kult44 Kőszív Sephi-re emlékeztet? :D Végülis van bennük közös, pl mindkettőjük álláspontját tökéletesen meg lehet érteni. Én legalábbis így vagyok vele ^^ Amúgy meg nem nem tudom honnan vették ezt a "kőszív"-et, maradhatott volna simán Vicious. Mondjuk elég bénán mondták az elején, kb Viszus-nak, pedig szerintem Vísusz-nak kellene...Mindegy lényeg hogy nekem ő volt az egyik kedvenc karakterem, sajnáltam is a végén :cry2: Julia meg nem volt túl szimpatikus :evil:

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Sachi írta: Julia meg nem volt túl szimpatikus :evil:
Neked se? Nekem azért nem tetszett mert túlon túl tökéletes.(előtör belőlem az irígység. :P ). Meg úgy szerintem nem is illett a történetbe. Mármint a többi, poénos részhez képest.

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Sokkal inkább a poénos részek nem illettek bele a történetbe. Tulképp nem sok fontos dolog van azuokban a részekben. Néhény apró info a szereplőkről. De ami igazán fontos rész az a Ballad of Fallen Angel; Jupiter Jazz 1-2; és az utolsó 3.

És Vicious Sephy? Érdekes. Szerintem maximum külsőre hasonlítanak. A személyiségük más a céljaik teljesen különbözőek. Mi a közös bennük?

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Azureus írta:Sokkal inkább a poénos részek nem illettek bele a történetbe. Tulképp nem sok fontos dolog van azuokban a részekben. Néhény apró info a szereplőkről. De ami igazán fontos rész az a Ballad of Fallen Angel; Jupiter Jazz 1-2; és az utolsó 3.

És Vicious Sephy? Érdekes. Szerintem maximum külsőre hasonlítanak. A személyiségük más a céljaik teljesen különbözőek. Mi a közös bennük?
Szerintem azért a poénos részeknek is volt jelentőségük, de nem a történet szempontjából, hanem a sztori mondanivalójának szempontjából: h a legnagyobb rosszban is van jó(ha jól értelmeztem :P ). A Jupter Jazz 1 része pedig a kedvenc részem. Főleg mikor Faye meglátja Greent a zuhany alatt. Először én is nagyot néztem, h most mi van?

Lehet, h Viciousban és Sephiben nincs sok közös azon kívül, h főgonosz, meg kard. De nekem mindig Sephi jut eszembe róla.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

kult44 írta:
Azureus írta:A Jupter Jazz 1 része pedig a kedvenc részem. Főleg mikor Faye meglátja Greent a zuhany alatt. Először én is nagyot néztem, h most mi van?
Hehe az nagyon jó rész :D
A poénosak közül szerintem a Mushroom samba telitalálat XD Az nagyon jó rész amikor mutatják hogy ki mit hallucinál... Meg Faye a WC-ben úszkál, Spike egy helyben topog a lépcsőn Jet meg a bonsai fákkal viccelődik XD


Meg az Alien paródia is jó..Mármint az amelyikben valami ismeretlen életforma garázdálkodik a Bebop-on XD Spike képét bírom amikor belenéz a hűtőbe XD

Egyébként Ein-t is nagyon szeretem, annyira kifejező tud lenni. Pl amikor Jet elérak valami szójababot vagy valami hasonlót a kutya meg ránéz "Ugye ezt te sem gondolod komolyan?" tekintettel :wáá:

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Az is jó mikor Faye elmeséli a múltját Einnek, a végén meg Spike kijöni a WC-ről. :röhög:

A sakkmester se rossz: égen-földön kereseik a pasast(bocsi a szó játékért) és mikor megtalálják a roncsokon, nagyot esnek pofára: a pasi semmire nem emlékszik. Aztán a végén Faye megkérdezi Ed-et, h te már megint sakkozol, mire kiderül, h még mindig az öreggel játszik. Már egy hete. :D

Fejvadász a Cowboy ellen: hát én attól a pasastól hátast dobtam, már amikor először láttam. Az a fütyülés... Én már akkor döltem a röhögéstől amikor meghallottam. :röhög:

Ja és kiegészítésként: az uccsórészben az öreg sámán sátrában volt egy ps1, közel az ajtóhoz. XD

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Fujj de nem szeretem a csajkommandót :P az apluszon csak a YuYu Hakushot néztem, de már azt sem mert már vagy ötödszörre adják. A Cowboy bebop meg a Trigun rég meg van :P

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

kult44 írta:Fejvadász a Cowboy ellen: hát én attól a pasastól hátast dobtam, már amikor először láttam. Az a fütyülés... Én már akkor döltem a röhögéstől amikor meghallottam. :röhög:
Az a szám Andy előadásában jó. :lol: Az az ember nagyon nem tud énekelni.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Jajj a Cowboy :wáá:
Az nagyon jó, amikor Spike mutatja hogy ott vannak a patanyomok a hátán. Meg amikor az a robbantós fickó felkapja a vizet, mert Andy meg Spike nem is rá figyelnek hanem egymással veszekednek :lol: És a vége...Amikor kiderül hogy a pasas miért robbantotta fel azokat az épületeket és sírva mondja a rabszállítósnak :lol:

Lényeg a lényeg hogy a Cowboy bebop csúcsszuper :imád:

Avatar
kite
Androgün
Hozzászólások: 987
Csatlakozott: 2004. dec.. 2. 22:07
Tartózkodási hely: Zimbabwe

Hozzászólás Szerző: kite »

megnéztem a Teljes Napfogyatkozást :) háááát, nemtom. érdemes megnézni, meg nem is rossz film, meg DiCaprio tényleg nagyon nagyot alakít, de vannak ellenvetéseim a rendezőnéninek...

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Én meg megnéztem a BloodRayne-t......anyám ennek a Kristina Loken-nek milyen jó mellei vannak :kripli: :nyál:

Avatar
Zid
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. júl.. 9. 15:54
Tartózkodási hely: Suckron
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zid »

És hogy még én is szóljak, én a Men in blekket néztem meg :nevet:
Szóval, ennyi köze van egymáshoz a Teljes napfogy.-hoz a BloodRayne-hez :D

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

A teljes napfogyatkozást én is láttam valamikor rééééég de semmi nem maradt meg bennem csak annyi hogy levágták DiCaprio lábát :P Vagy nem az övet...? A MIB meg sirály! :P:P

Avatar
Zizz
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2004. dec.. 3. 19:18
Tartózkodási hely: Érd/Baja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zizz »

Én most az anime+-on vetített Full Metal Panic! animét kezdtem el nézni, sőt, az első 26 részes sorozatot már láttam is, és nagyon kellemes darab. Mivel erősen hatása alatt volatm, belekzdetem a 'The Second Raid' folytatásba is. (A Fumufu-t majd elöbb A+-n nézem^^).
Nagyon ott van a szeren a TSR! Jobb mint az 1. sorozat. thriller/akció kiválló jellemfejlődés, lebilincselő! Aki látott pár FMP részt, és nem dobta rögötn félre a gondolatot, az mindenkép nézze majd meg a TSR-t! 8szigorúan csak az 1. sorozat után)

Avatar
kite
Androgün
Hozzászólások: 987
Csatlakozott: 2004. dec.. 2. 22:07
Tartózkodási hely: Zimbabwe

Hozzászólás Szerző: kite »

de Em az övét :) de egy kicsit hosszabb a film és mocskosul másról szól XD
és megvan a Narniaaa krónikái XD

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Fullmetal Panic: én csak az első 2-3 részt láttam, de annyira nem fogott meg. Sosuke bemutatkozása az osztályban az nagyon nagyon nagyon :lol: volt :wáá: De amúgy Sosuke annyira gyökér hogy az már fáj, szerintem a társa, mármint az a szőke gyerek akinek nem jut eszembe a neve sokkal jobb fej. Például amikor Sosuke kiborult mert megsérült a hadnagya vagy nem tudom már mi is volt...Szóval akkor is sokkal normálisabban gondolkodott....

De! Nem is ezt akartam írni, hanem: tegnap megnéztem a Blood-The last vampire anime-t....Hááát...Oké, az az 50 perc egy kicsit kevés, de nálam 8/10-et kap. Egyrészt azért mert hihetetlenül szép az egész, a hangulata is nagyon jó, az animálás úgyszintén. Külön dícséretet érdemelnek a démonok is mert tényleg beszaratósra sikerültek :shock: :P Szóóóóóval aki egy jó kis horrort akar látni gyönyörű kivitelezésben annak csak ajánkani udom.



ITT egy ismertető

Lezárt