Kedvenc Sorozat/Anime

Minden a kedvencekről, a legújabbakról, vagy a legnépszerűbbekről - mindenről ami mozgókép
Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Azóta már láttam. Ha jól emlékszem, reagáltam rá, csak nem ebbe a témába.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Oh man, én mindjárt elhalálozok itten nosztalgiában! Eztet vaccsoljátok: link
A végén benne van még a bemondónő szövege is :D

Azok a szép idők, amikor még az se volt meglepő, hogy egy ilyen hivatalos studió-intróból is kivágták azokat a jeleneteket, amik olyan rajzfilmekből származtak, amik itthon nem voltak láthatóak (hogy ne zavarják a nézőt). Az már természetes volt hogy az angol szövegeket lekeverték a dalból, és kimontíroztak belőle minden angol feliratot, hogy teljes legyen a magyar nyelviség.

Ehhez képest meg mi van ma? Már több angol szót hallunk mint magyart :(

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Oh, azok a régi szép idők! *nosztalgiázós kedve lett*

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Csillagom, maga kb 5 éves volt amikor ez ment itthon, ha nem kevesebb. Biztos hogy ezt láttad? :D
Emlékszek, akkoriban még nem volt egyetlen rajzfilm sem semmilyen itthon fogható csatornán. Nem volt még kábeltévé sem, de még csak parabola antenna sem. Csupán ezekben a Disney-délutánokban volt mese egész héten. Ölni tudtunk volna hogy nézhessük :D

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

És ugye éppen e-miatt teljesen családi program volt. Legalábbis nálunk. És nem csak rajzfilmek, hanem különböző amerikai sorozatok, amik akkor igen újszerűek voltak (mint pl a Kalóz Jack 100 élete ha jól emlékszem a címére).

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Édes, drága galambocskám!! (Emtrexx) Igen, képzeld ez volt az. :)
Lehet, hogy neked nincsenek emlékeid akkoriból, de én még a három éves születésnapomra is kristálytisztán emlékszem.
És erre is emlékszem, mindig a jó kis hatcsatornás tv-n néztük ezt testvéremmel együtt.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Garott írta:(mint pl a Kalóz Jack 100 élete ha jól emlékszem a címére).
Juj tényleg, azt már el is felejtettem :D Abban voltak azok a repülő izék, a Virgoncok, vagy mik? :D
Meg volt az a sorozat is az űrből jött fickóról akinek az a kis repülő tanácsadó robotizéje volt :D (az RTL Klub is adta újra pár éve)
Amikor meg nem filmsorozat volt, akkor Goofy meg egyéb minirajzfilmeket adtak :P Azokat nam szerettem :?

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Én imádtam a régi Disney-t, meg egyéb más dolgokat. Arra emlékszem, hogy a Micimackót kifejezetten utáltam. És, hogy volt egy rakat Gumimacik puzzlem XD Régen Mickey egeres törülközőm volt és egy óriás Minnie egérrel aludtam/alszok (megszokásból). Anyám meg folyton rajzolt nekem egy könyvből, amiben le volt írva, hogy hogy kell egyes figurákat rajzolni. És persze az elmaradhatatlan Disney könyvek. Hamupipőke, Aladdin és még ki tudja mi volt meg. :)

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Emtrexx írta:Juj tényleg, azt már el is felejtettem Nagyon boldog Abban voltak azok a repülő izék, a Virgoncok, vagy mik? Nagyon boldog
Igen. És egy fán keresztül akarták a pokolba rágatni, ha elhagyta a szigetét. Nagyon jó kis sorozat volt, ilyen családi horror szerű (bár ez lehet, hogy erős rá).
Emtrexx írta:Meg volt az a sorozat is az űrből jött fickóról akinek az a kis repülő tanácsadó robotizéje volt Nagyon boldog
Igen az is jó sci-fi volt, kár, hogy soha nem adták le végig a sorozatot.

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Emtrexx írta:Meg volt az a sorozat is az űrből jött fickóról akinek az a kis repülő tanácsadó robotizéje volt :D (az RTL Klub is adta újra pár éve)
Amikor meg nem filmsorozat volt, akkor Goofy meg egyéb minirajzfilmeket adtak :P Azokat nam szerettem :?
Arra én is emlékszem. Csak én akkoriban még túl kicsi voltam, és a szüleim mindig lekapcsolták, ha nem rajzfilm ment, azzal, hogy még túl kicsi vagyok hozzá, h ilyeneket nézzek. :(
A Goofy-t, Mickey egeret meg ilyesmiket én se szerettem. A Csipet csapatot meg a Kacsameséket viszont igen. :D

Avatar
Jumbo Cactuar
.:Guardian Force:.
.:Guardian Force:.
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2004. okt.. 25. 5:51
Tartózkodási hely: FFCenter

Hozzászólás Szerző: Jumbo Cactuar »

Ezt a témát lezárom mert elég nagy az átfedés benne több létező filmes témával.

Lezárt