Vektor

Minden a kedvencekről, a legújabbakról, vagy a legnépszerűbbekről - mindenről ami mozgókép

Tudni akartad mi az a Vektor?

Igen
4
14%
Nem
6
21%
Má tudom
19
66%
 
Szavazatok száma: 29

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Vektor

Hozzászólás Szerző: X-master »

Ha már kikapcsolódunk, itt az ideje, hogy ez is kapjon 1 témát :D
Tudni akarod mi az a vektor? A vektor nem más mint egy jól hangzó matematikai kifejezés :D
Meg persze az Enter The Matrix átszinkronizált változata 1-2 jelenettel a Matrix c. filmből
má elég pihent vagyok de holnap berakok pár beszólást is ide a filmből :D
Szóval innen tessék letölteni majd megnézni: http://www.alterego.hu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára X-master 2008. máj.. 30. 19:19-kor.

Avatar
kite
Androgün
Hozzászólások: 987
Csatlakozott: 2004. dec.. 2. 22:07
Tartózkodási hely: Zimbabwe

Hozzászólás Szerző: kite »

na mivan X mégis megnézted?XDXDXD

de én berakok egy beszólást XD pedig én is fáradt vagyok :D
"Bölcsességemet... Buddhista képregényekből szerzem..."
annyira irdatlan nagy az a film XD anno a hatása még a kveszten is megjelent XD nagggyon naggyon XD

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

Na az ígért beszólások vastag gyűjteménye :D

sz.gép: Kicsit lassan gépelek. Tudom.
Neon: Nem is kicsit.
----------
Morfológus: Te szereted Britni Szpírszt?
Neon: Nem.
Morfológus: Miért nem?
Neon: Mert mindig kidugja a nyelvét, amikor énekel.
...
Morfológus: Régen voltak ronda emberek. Rondák, és tehetségesek. De mostanra mind eltűntek, felszívódtak. Ma már csak szép embereket látni.Tudod mi lett a rondákkal?
Neon: Meghaltak?
Morfológus: Fogalmam sincs! Épp ezért kérdeztem.
...
Morfológus: Mert mi okosabbak, és ügyesebbek vagyunk. És vannak fegyvereink, meg telefonjaink.
...
Morfológus: Ha a pirosat veszem be, akkor kurvára szédülök, és megy a hasam heteken keresztül.
----------
Neon a tükörnél: Kukucs!
----------
Morfológus: Mondtam, hogy hagyd a tükröt.
----------
Morfológus: Ide menekültünk a sok idióta elől, itt magunkban elheggesztgetünk.
----------
(a fehér szobában)
Neon: Jééé, ez egy fotel?

Morfológus: Az IQ-d 50es. Úgy öltözködsz, mint egy házmester. A hajad, mint egy debilé.
...
Morfológus: Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.
----------
a táncjelenet
----------
Morfológus: Mi viszont tudjuk, hogy valójában mi megyünk a megfelelő oldalon. És mivel nagyobbak, és erősebbek vagyunk, és van susogó bőrkabátunk, leszarjuk mindezt, és csak egyszerűen fellökjük őket. Lassan majd hozzászoksz mindehhez. Én is piros ruhát húzzak, hogy rámfigyelj?
...
Morfológus: Ő egy veszélyes ember, közveszélyes tehetségkutató.
...
Morfológus: Utálom ezt az ember. Jobban, mint hinnéd. Olyannyira, hogy arra nics is szó, sem több szóból álló kifejezés.
Neon: De miért?
Morfológus: Mert még egyet sem találtam ki. Bár egyszer eszembe jutott, egy egész jó. Elmondanám, mert fasza. Egyenesen király.
----------
Morfológus: Nem a jövő a lényeg Neon. A jövő egy kalap rossz. De a süti nagyon finom.
Neon: És magasan lakik? Vagy csak lassan megy a lift.
----------
(a paranormális ovodában)
gyerek: A kanalakat a menzáról lopom. Műanyag tálcákról.
...
Linóleum: Látom a jövődet Neon. Ennyire jó vagyok.
Neon: Húúú.
Linóleum: Tükröződik az arcod a sütőben
...
Linóleum: Ja, jut eszembe. A film végén meg fogsz halni, apádat meg mindjárt elkapják. Jó étvágyat kívánok!
...
Morfológus: Hogy nekem nem hoztál sütit, az bunkó, tirpák dolog!
----------
Neon: Jé, cickány!

...
Kombájn: Ki büfögött?!

...
Neon: Az előbb úgy tűnt, mintha kétszer jöttünk volna be az ajtón.
Trigonomatria: Miért jöttünk volna be kétszer?
Neon: Biztos elsőre nem sikerült.
Morfológus: A kutya, meg a mája!
...
Morfológus: Hejhó!
...
Morfológus: Kombájn! Nem tudunk kiugrani az ablakon. Inkább elbújnánk a WC-falban.
----------
Relé: Ne pofára. Ne pofára!
...
kombájn: Aki másnak vermet ás, szemét, rohadt Vajúdás!
----------
Morfológus: Az óvodában elhajoltál a repülő hógolyók elől.
----------
Bólcsész: Én vagyok a bölcsész, én osztom az észt.
...
Bölcsész: Ha nincs mit mondani, mond hosszú körmondatokban, latin szavakkal teletűzdelve, hátha nem veszik észre.
...
Bölcsész: Ha a baloldali ajtót választod, ami neked a jobb, találkozhatsz a feleségemmel és a kutyámmal és megöntözheted a virágaim ~~ A rózsaszínű öntözőkannámmal
...
Bölcsész: Irgumburgum! Ha így folytatod nagyon morcos leszek!
...
Neon: A kiválasztott a zárt WC-ajtón is átmegy.
Bölcsész: Szakadj meg!
----------
Neon: Tudom, hogy ott vagytok valahol, hogy hallgattok, és tűrtök. Nap, mint nap. Mégha nem is mindig tudtok róla. De eljöttem, hogy segítsek. Hogy elhozzam a világpt, ahol a zene nem lakodalmas, a mozi nem multiplex, a mosóport nem intelligens, és a mobiltelefonod nem hazudik, szavak nélkül. Egy világot, ahol a hűségről nem a nyilatkozat jut az eszedbe, és a kávé nem a legtöbb, mi adható. És hogy tisztán lássatok, adok nektek testvért, aki nem nagy, és világot, ami nem való. De most leteszem a telefont, mert elfogyott az apróm, meg biztos más is akar telefonálni. A többi már rajtatok múlik.
...
Közöttetek járok. Illetve néha repkedek, mint betmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

most így ennél sokkal több nem jut eszembe de ha most megnézném megint a filmet még biztos lenne vagy 100 amit nem írtam le :D

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Pont az én aláírásomat nem írtad be ami az egyik legjobb? :P

Egyébként meg mégegy.

Neon: És ha hátbavágnám... egy szeneslapáttal
Morfológus:Jó ötlet. Szerintem rögtön próbáld ki. Ne várj.

---

Neon: Hol a szőke nő?
...
Morfológus: Csak az előbb szőke nőnek öltözött
Neon: Hogy csinálta?
Morfológus: Nem tudom. Biztos sokat gyakorolta otthon.

---

És egy kis megtoldás a X-éhez

Morfológus: Bár egyszer eszembe jutott egy egész jó. Elmondanám mert fasza. Egyenesen király. De szerintem félsz tőle.
Neon: Miért?
Morfológus: Honnan tudjam miért félsz. Különben egyre kevésbé tudom miről beszélünk.

---

És persze az aláírásom

Bölcsész: Monumentális gondolataim manifesztációi, melyek mondatok formában realizálódnak limitált mentális képességeid számára nem mind akceptábilisak. Dialógusunk kontinuitási így megszakad. Nem jön létre az argumentumok szintézise.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Azureus 2006. feb.. 12. 12:14-kor.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Jézusom! Hát ezek hatalmasak. :wáá: :wáá:

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Tessék még pár marhaság

Balázs Palis diszkóban.
Trigonometria: Csak hallgatjuk a zenét, és feltesszük magunknak a kérdést. Tudod mi a kérdés, Neon?
Neon: Ki hallgat ilyet?
Trigonometria: Hát ez az, amitől én se tudok aludni.

---

És persze a "A nevem Neo" Vektor változata

Neon: A nevem... Horváth JENŐ!!!

Avatar
kite
Androgün
Hozzászólások: 987
Csatlakozott: 2004. dec.. 2. 22:07
Tartózkodási hely: Zimbabwe

Hozzászólás Szerző: kite »

de a legeslegjobbat a legépítőjellegűbbet mindketten kihagytátok...
a teknős és a skorpió történetét :(
majd ha megnézem megint a filmet beírom, vagy írjátok be ti, mert az istentelen nagy XD

(na jó, meg a végén a bakiparádié :)
- Te vagy az Neon?
- Honnan tudtad?
- Láááttam... *elakad* a *censored* pofád visszatükröződni a rohadt sütőajtóban baszdmeg... )

na jó és Kombájn örökérvényű mondata:
-Kérsz turmixot? A kedvencem... téliszalámis.

meg meg meg a tévénézős jelenet XD
(amit majd szintén beírok, mert nem ezen a vinyon van a vektor és nem tudom fejből... )

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

és morfológus a táncteremben :D
"Akkor ropjuk!"

Morfológus: Hasbarúgtalak
Neon: Vettem észte

Morfológus: Ez a tánc kicsit agresszív, de nekem tetszik"

:D

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Tellég a skorpió meg a teknős.

Bölcsész: Elmondok egy történetet amit tegnap láttam a tévében. Egy szép napon a skorpió megkérte a teknőst, hogy vigye át a folyón. "Nem viszlek mert megölsz" mondta a teknősbéka. "Nem öllek meg" válaszolta a skorpió "mert akkor én is meghalnék, majd ízelt lábával nagyot dobbantott és követelte, hogy a teknős vigye át a folyón, de az mégegyszer visszautasította. Ekkor a skorpió sarkon fordult és sértődötten azt mondta "Jól van wáza, akkor átmegyek a hídon"
Neon: Zseniális!
Bölcsész: A történet tanúsága pedig, hogyha kérni szeretnél valamit, mindeg mond azt hogy légyszíves.
Neon: Na ne!

---

Morfológus: A csecsemőkbe piercinget raknak. Bőrüket barnulásra, szemüket tévénézésre kényszerítik. Az első tíz évben ilyen olcsó szájenszfiksön filmeket kell nézniük, ilyen ocska mosógépnek tűnö robotokkal, melyek bénán nyúlkálnak az éjszakában. És aztán jöhetnek a horrorfilmek. Fekete kábelek közt folyó fekete takonnyal és persze a rózsaszínben világító kisbabákkal. Nem is beszélve a brazil tévésorozatokról.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Azureus írta: Morfológus: A csecsemőkbe piercinget raknak. Bőrüket barnulásra, szemüket tévénézésre kényszerítik. Az első tíz évben ilyen olcsó szájenszfiksön filmeket kell nézniük, ilyen ocska mosógépnek tűnö robotokkal, melyek bénán nyúlkálnak az éjszakában. És aztán jöhetnek a horrorfilmek. Fekete kábelek közt folyó fekete takonnyal és persze a rózsaszínben világító kisbabákkal. Nem is beszélve a brazil tévésorozatokról.
Szegény gyerekek. :wáá: Brazil szappanopera? Csak nem Vasmacska?(=vadmacska, ennek is meg van a maga története :D )

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

asszem lassan akkor megnézem ezt a vektort :P

Avatar
kite
Androgün
Hozzászólások: 987
Csatlakozott: 2004. dec.. 2. 22:07
Tartózkodási hely: Zimbabwe

Hozzászólás Szerző: kite »

Kösz Azureus XD

jajj az hogyvan?XD
Morfológus: Ezt a szobát most festettük. Már nagyon lepusztult volt. Ez a szoba a vektor előszobája. kapu, átjáró, híd vagy bejárat. Talán már érted.
Neon: Ennyire hülyének nézel?
M: Tényleg ilyen nehéz elhinni?

XD

Relunx
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2006. feb.. 14. 18:57
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with Rusyuna

Hozzászólás Szerző: Relunx »

Kedvenc idézetem belőle:
Morpheus: "Az hogy nekem nem hoztál sütit, az BUNKÓ TÍRPÁR dolog volt tőled!"

Relunx

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

nem Tirpák? :D
amugy vmikor válaszolni is kell :roll:
Hé srác, Neonnak dezsavűűje volt, ugorjá ki az ablakon :D

Avatar
szputnyik
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2006. ápr.. 18. 13:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: szputnyik »

Ezt én is láttam! A kedvenc részem az amikor Neon és a tehetség kutató harcol egymés ellen a metroban.
és akkor mondja neki :
Tehetségkutato: Tudod ki vagyok?
Neon: Nem, ki vagy?
Tehetségkutato: Én vagyok! Az apád! (és ekkor bejön a star wars zenéje

Na ezen bazi nagyot röhögtem!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szputnyik 2007. ápr.. 22. 9:26-kor.

ngf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2007. ápr.. 21. 19:25
Tartózkodási hely: Karácsond

Hozzászólás Szerző: ngf »

EZ A FILM ANNYIRA ÁÁÁÁÁÁÁÁLATT:D
Legjobb!
"Mit hagytunk otthon?"
RESPECT!

Bea368

Vektor

Hozzászólás Szerző: Bea368 »

Helló!


Ügynök: A nevem, Kovács...Kokó....Ügynök!...Érted? :D
.....Nagycsoportos kora óta figyeljük magát...figyeltük ahogyan a kör közepén énekelt és táncolt...tudjuk hány matchbox-ot lopott....és hogy a csendes pihenő alatt többször benézett az óvónéni szoknyája alá.....:D:D
****
Ügynök: ...Népszerűség...pénz.... és playback koncertturné...de mindenekelőtt sármos fekete napszemüveg.... hmmm...ezt ajánlom önnek a jövő sztárjának, saját öltözővel, és persze, egy egyhónapos szoláriumbérlettel...:D:D
****
Ügynök: Lássuk mit tesz a BELÜLRŐLBARNÍTÓBIOGENETIKUSPIRSZINGÁLLAT!:D:D:D:D
****
Morfológus: Szevasz!Neon fiam, talán csodálkozol most, hogy Néger lettem!:D:D
Neon: 60 vattos Neonnak hívnak!
Morfológus: Nem, nem hiszed, hogy énvagyok!Gyere!, üljél ide le, igyál egy kis vizet!:D..........hosszú...furcsa bőrkabátot, és napszemüveget hordok..........még éjjel is.....hmm!:D:D:D
Neon: Jah, látom!:D:D
Morfológus: Ez a lepukkant lakás, az ócska bőrfotelek, és a szakadó tapéta az ...otthonom.....de ettől még mindig az apád maradok!:D:D:D
****
Vajúdás: Jobb 2szer pofára esni, mint egyszer mellé....:D:D
****
Vajúdás:.....Úgyhogy itt az idő Relé, ébresztő!!....ki korán kel, nagyokat nyel!:D:D:D
Trigonometria: Rendelj pizzát!:D
Relé: Ne pofára, ne pofára!:D
Vajúdás: Hehehe....hát ennek már eső után, köpönyekk!!!:D:D:D
****
Vajúdás:......De hadd mondjak el róla egy apró érdekességet....hogy van az, hogy mi már 9 éve élünk mü(s)zlin, ő meg csak megjön és máris sütit eszik, linóleumnál!:D Nah?...talán annyival jobb volna?....egy nagy szart...és mégis mivan?, ő morfológus legjobb pajtása, sőt ő a főszereplő,...hmmm...és nekem ebből elegem van .....nézdd csak meg....ahogy ráközelít lassan a kamera, csak azt akarom, hogy beismerd....Neon tök béna!:D:D
Trigonometria: Igen!
Vajúdás: Nem csak vicc volt!:D
Kombájn:Aki másnak vermet ás, szemét, rohadt Vajúdás!:D:D
****
Hát ennyit írtam énis hozzá!
Rohadt jólett a film, nekem nagyon tetstzik!:D:D

Avatar
Vincent Valentine
A Pokol Angyala
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2006. dec.. 12. 0:26
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vincent Valentine »

A filmet láttam! És le a két srác előtt a kalappal a beteg szinkronért!
Viszont még most sem értem, hogy miért van egy filmek egy külön téma. Ennyi erővel mindenki nyitogathatná a témákat más filmcímekkel.
Nem akarom szétoffolni a számomra érdektelen topikot, mindössze csak kérdem:
Emtrexx.
Ha egy picit végigszaladsz a forumon, láthatod, hogy mennyi élettelen, és többnyire értelmetlen téma van. Az egyki kedves forumozónk, aki ezen a forumon is kedves, akart nyitni egy szóláncos témát ami itt is megtalálható. Nem engedtem meg. Nem, nem vagyok elfogult, vagy vén s*zar és idős... sőt mi is "kilóra" mérjük a hozzászólásokat, de nem ebben a formában. Hogy öszinte legyek, ez a második forum a 2ből amit olvasgatok. És szép és jó. Hisz beszéltünk a lehetőségekről, és az ötletekről privátban. Viszont ha egy picit szigorubban... csak egy picitkét szigorubban tekintenétek a témanyitogatásra, és társaira, (egy vicces offra, ami oldalakon keresztül huzódik,) sokkal érdekesebb lenne a forum.
Elnézést az Offért! Em! Ha érdekel, hogy mire gondolok, folytathatjuk msn-en!
ON!
:arrow: :arrow:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

OFF
Én nem gondolom hogy szükség lenne nagyobb szigorra. Az emberek nem szeretik a túlzott kötöttségeket. Én magam is pont azért jöttem el egy másik fórumról ahová pedig korábban rendszeresen jártam, mert érthetetlenül szigorúak voltak a moderátorok.
A témanyitásról pedig: vannak fórumok ahol egyenesen minden kérdésnek külön témát kell nyitni. Csupán szemlélet kérdése. Ismerek 200-500ezer topikot tartalmazó fórumokat is, és teljesen jól működnek (bár a keresés bennük kicsit nehézkes :) )
ON

Én még nem láttam ezt a vektort :( Lassan meg kellene ejteni :)

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Hát sztem jó volt a film,de a vége fele szvsz ellaposodott,de az eleje ütős :)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Juj, végre én is megnéztem

Kár hogy nem vitték végig a sztárfelfedezős vonalat, a végén pár jelenet kihagyásával értelmes és komplett maradhatott volna a sztori, de úgy látszik akkorra már elfelejtették hogy mi volt az elején :D
Pedig a "vigyázz, felfedez a Kozsó"-dolog az nagyon jó volt :D

Meg "hotdogsütő", jáááááááj anyááááám

XD