Mozifilmek

Minden a kedvencekről, a legújabbakról, vagy a legnépszerűbbekről - mindenről ami mozgókép
Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Ejj, Garott! Ezt én akartam beírni! :ölel: Noh, mindegy.^^

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Én a Silent Hill filmet várom már nagyon, igaz hogy még aprilisba volt a mozikba, de dvd-én még csak augusztus 21-én(ha jól tudom) fog megjelenni. Én meg még nem is láttam a moziba :evil:

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Red13 írta:Én a Silent Hill filmet várom már nagyon, igaz hogy még aprilisba volt a mozikba, de dvd-én még csak augusztus 21-én(ha jól tudom) fog megjelenni. Én meg még nem is láttam a moziba :evil:
Pedig szerintem érdemes lett volna megnézned moziban.

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

ja csak ez itt olyan fasza város hogy sosem írják ki hogy mikor mi megy. Akkor meg honnan tudjam :D Leszedni a net-ről meg nemakarom, mert nagyon rosz minpségben van fent. Majd megveszem és éjszaka 2-kor elkedzem nézni :twisted:

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Nem hiszem el, pár órán belül megszereztem a filmet :D (vágatlanul és jó minőségben) Annyira azé nem volt jó sztem, én egy olyan filmre számtottam amitől rendesen belehet szarni, de fullra. Nálam ez a film csak egy gyenge horror. De filmnek nagyon jó :D sőt kib@szott jó játékadaptáció. Még annyi volt vele a bajom, hogy volt benne egy csomó ember ;) elég lett volna Rose és Cybill meg a szörnyek...

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Valószínű a film azért nem volt számodra olyan ilyesztő mert PC-n nézted. Mi moziban kis teremben beültünk a 9 hangfal kereszteződéséhez, mert hogy az milyen poén. Aztán a filmen amikor megjelentek a kis sikoltó monsterek azt hittem kiszakad az agyam. Miután eltűntek, még percekig nem mertünk megmozdulni. :)
Amúgy sokan panaszkodnak, hogy a horror amikről sokan azt mondják hogy horror nekik nem is volt ilyesztő. Aztán persze kiderül, hogy a filmet PC-n nézték, és mivel egyiküknek sincs kb félmillióért hangrendszere így persze hogy nem hat. A mai horrorrok 90%-ban a különböző hanghatásokra építenek, így csak moziban, vagy házimozirendszerrel élvezhetők. Jó példa erre a Kör, méghozzá az a jelenet amikor mutatják a szekrényben az összeszottyosodott hullát. Na azt olyan hageffekt kísérte, hogy azt hittem beszarok.

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Garott írta:...A mai horrorrok 90%-ban a különböző hanghatásokra építenek, így csak moziban, vagy házimozirendszerrel élvezhetők. Jó példa erre a Kör, méghozzá az a jelenet amikor mutatják a szekrényben az összeszottyosodott hullát. Na azt olyan hageffekt kísérte, hogy azt hittem beszarok.
Ezzel én is egyet értek... XD

Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

Látta már valaki a Serenity filmet?

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Silent Hill nagyon ütött. Nagyon tetszett. Mondjuk nem igazán fostam, sok helyen már tudtam, hogy mi fog következni. Nekem hangok közül a főszereplő nő hangja volt a legirritálóbb. Mikro üvöltözött a lánya után:|
A Promise átdolgozása meg marha jó hangulatkeltő! Mozibannemártmegnézős film. De csak ajánlani tudom.
---
A Karib-tenger kalózai 2 meg szerintem egyáltalán nem nagy durranás... sőt! :?

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

aztaaaaa ma néztem meg a Karibtenger Kalózai 2-t
elég hülye végelett. :? :? :?

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Axel írta:aztaaaaa ma néztem meg a Karibtenger Kalózai 2-t
elég hülye végelett. :? :? :?
Hálivúdi fogás --> "Nézd meg a folytatást!" :D
De amúgy én is úgy gondolom, hogy hülye vége lett... *Bleöeh*

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

A kraken meg a cuppogós kapitány volt a legjobb (mármint a polip fejű).

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Sachi írta:A kraken meg a cuppogós kapitány volt a legjobb (mármint a polip fejű).
Pfeeeeej-pfeeej! XD
(Én megnéztem a Ház a tónál című filmet tegnap.)

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Nekem szerdán volt szerencsém a Karib Tenger kalózai 2-höz.

Nos... A történet nagyon fodulatos és magával ragadó volt, de a karakterben ez a túlzásba vitt "megbízhatatlanság" nekem nagyon elvitte negatív irányba a filmet... :? (főleg a végén mikor... biztos tudjátok mire gondolok... 8) az eszméletlen disznóság volt... :evil: )

A folytatódás, illetve a nem lezárt történet nekem azért tetszik, mert így legalább jobban kibontakozik előttünk az a világ. Szóval mindenképp megnézem majd a harmadik részt is... 8)

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Szerintem meg gagyi film. :hát: Gagyi történet, gagyi szereplők, gagyi vége van (nemtom mér nem lehetett lezárni a sztorit - de hát ez hálivúd...) A világa jó egyedül, de hát az meg nem saját szerzemény. :|

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Szerintem jó volt. Az egyhez képest gaygi az igaz, de nézhető. Mintha elfelejtették vlna hogy volt egy első rész és felül kéne múlni. Viszont az akció jelenetek nagyon tetszettek. A Jack,Will,James párbaj nagyon tetszett. Mondjuk számomra mindigis a Jack vs. Barbossa lesz a kedvenc.
A vége meg tetszett. Lehetett volna jobb is de legalább mégtöbb okom van megnézni a folytatást.
A legvége meg tetszett mert a kedvenc szereplőm. :P De azért egy egész részben szerepeltetni furcsa lesz majd.
A kutya meg hihetetlen volt a végén. Mondjuk reméltem hogy feltűnik a háromban is de ezek után nem sok esély van rá.

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Szerintem A Karib 2 nagyon is jó film. Talán az Indiana Jones óta az első jó kalandfilm. Az első rész nekem nem tetszett ennyire, csupán egy sima kalózos film. Ám az új rész erre rátett egy lapáttal. Az új helyszínek (pl.: a kannibál sziget) gyönyörűen néznek ki. Először attól féltem, hogy túlzásba viszik a humort, de szerencsére ezt elkerülték. Persze bőven van benne, de a humor egy kalandfilmben kötelező, mint horrorban a trancsír. Egyedül nekem a vége nem tetszett (a nő remélem a köv részben kinyiffan).
Az hogy lesz folytatás nem meglepő, hisz a két részt viszonylagosan párhuzaban foratták, másképp el sem készülhetne jövő júliusra. És ezt nem úgy kell felfogni mint még egy folytatást, hanem mint egy történetet, amit a hosszúsága miatt két részbe kellett vágni. Nem tudom melyik mozi ment volna bele, hogy a film hossza 5-6 óra legyen (az indiaiakon kívűl). Az pedig, hogy a filmből kivágjanak mondjuk 1 órát, szintén elfogadhatatlan lenne, így szerintem pont jó lett.

Avatar
killu
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:45

Hozzászólás Szerző: killu »

nekem az elso tetszett, de a masodiknak a felenel egyszeruen kimentem a mozibol, annyira unalmas volt nezni a sok csapos tagot a hajon mikozben kockaznak. :D

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Kedves Garott! Teljesen egyet értek veled. A nő kinyiffanását tekintve is. :D Már annyira idegesített, hogy az valami hihetetlen.

Avatar
killu
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:45

Hozzászólás Szerző: killu »

szerintem nyiffanjon ki az osszes szereplo egy bolygokozi invazio soran es jacket pedig vigyek magukkal, nekem mar mindegy hogy miert, ez a rendezore es a forgatokonyvirora hagyom, de egy teljesen mas kornyezetbe nagysagrendekkel elvezhetobb lenne ez a karakter :D (urhajokon is jarhat imbolyogva :P )

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Garott írta:Szerintem A Karib 2 nagyon is jó film. Talán az Indiana Jones óta az első jó kalandfilm.
:jó:

A kraken volt a legjobb az egészben. Amikor Will beesett a vízbe és meglátta hogy is néz ki a dög, hááát....valahogy nagyon emlékeztetett a jelenete Le Renard: Eleven Cthulhu c. könyvére.

Az Indiana Jones-t meg nagyon szeretem, szerintem az Indiana Jones és az utolsó keresztes lovag a legjobb. Sean Connery is nagyot alakít benne XD

Avatar
killu
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:45

Hozzászólás Szerző: killu »

Horrorral hogy álltok? 2005/2006os felhozatalrol kinek mi a véleménye? Szerintem az Omen iszonyu rosszra sikerült, az Ördögüzés Emily Rose-al is nagyon béna volt...most az egyetlen jó horrorként nekem a Rettegés háza ugrik be, ott a tag iszonyu jol jatszott (szerintem) a csalad tobbi tagja viszont hozta a szokásos noob szintet. A föszereplö vitte el szerintem az egészet a hátán, és mégis szerintem ez messze a legjobb az összes 2005/06 horror közül (a horrorra akadva 4 meg ugyan nem érte el szerintem a 3 szintjét, de azon is jokat lehetett röhögni :D ...tom az nem horror de kapcsolatban áll vele erösen). Szal ki mit mond?

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4928
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Hozzászólás Szerző: tritto »

Sztem mostanában a horrok már nagyon a látványra vannak alapozva meg a technikára. Sokszor hiányolom az eredeti ötleteket meg a jó történeteket. Pl: Kör, meg asszem annak készült második része is. Na azok szerintem történetileg nagyon gyengék és nevetségesek is kissé. Nekem az uccsó horrorfil ami igazán tetszett az a Ház a kisértet hegyen.

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Érdekes két filmet írtad, mert a Kör és a Ház a kisértet hegyen is egy remake. Azaz tényleg nem beszélhetünk eredetiségről, ha azok feldolgozások. Amúgy nekem is a Dark Castle filmek a kedvenceim, bár majdnem mindegyik filmjük feldolgozás.

Avatar
killu
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:45

Hozzászólás Szerző: killu »

Ja, volt a köd is vagy mi mint remake, de azt nem lehet horrornak nevezni hogy a ködben kalozok mászkálnak....kész röhej! A hideg csontok pedig inkabb egy beteg film volt azzal az elborult agyu noverrel aki torogette a kislany csontjait hogy ne vigyel el tole, mint ijeszto. :?