Mozifilmek

Minden a kedvencekről, a legújabbakról, vagy a legnépszerűbbekről - mindenről ami mozgókép
Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Na én nagyon nem rajongok Kurosawáért. Amikor az Akahigét néztem meg tőle, az nem volt semmi. Kb percenként az órát néztem mikor lesz már vége. Megsúgom 183 perces film.

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Ma volt szerencsém vagy inkább sajnos láttam a Dragon ball bemutatóját ! :D hát nem tudom de ez a bemutató rém rossz meg semmi köze az animéhez szóval vicc lesz .... itt egy link :
http://www.movieweb.com/news/NElYMsonJ3owou -----> és katt a képre és hááááát inkább nem is írok semmit ..... vicc :D

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Ugye csak káprázik a szemem és nem jól látom hogy a mi világunkba lett áthelyezve a sztori? :ostor:
Jééééézusom

Jaaa, és a Fox csinálja? Akkor már eleve rossz! Valamiért azt hittem, keleti film lesz... :(

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Jujujujujuujj X D
Ha ez nem egy rossz vicc, akkor részvétem a Dragon Ball rajongók felé :1eye:

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Köszi.... :cry2: ...már most is eleget szenvedek a felmerülő képektől és anyagoktól, de mi lesz ha kijön a film??? :shock: Mert én már csak azért is megnézem! :evil:

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Én nem csodálkozom egyáltalán. Amerika. :D Nekem ez a szó mindent elmond. Stephen Chow nem tudom hol van, vagy mit csinál, de kezébe vehetné a dolgokat. Bár lehet hogy már semmi köze nincs hozzá.

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Szánalmas!!! röviden és tömören XD és tényleg mintha egy átlagos amcsi mozifilm lenne XD hát igen én tudtam hogy ebből semmi jó nem lesz de hogy ennyire egy szutyok valamit XD

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Szacsi írta:Jujujujujuujj X D
Ha ez nem egy rossz vicc, akkor részvétem a Dragon Ball rajongók felé :1eye:
Hasonló véleményen vagyok én is. :1eye:

Avatar
Rocky
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008. okt.. 1. 15:51
Tartózkodási hely: Ajka
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Rocky »

Nemtom írták-e már.

Itt van a bemutatója.:
http://www.movieweb.com/play.swf?file=V ... MsonJ3owou

Egéybként vki írta, hogy a fox csinálja, már eleve rossz... hát nemtom sztem a fox csinálja a legjobb amcsi filmeket. Amelett meg egyértelmű volt már a legelső ötlettől fogva, hogy a Dragon Ball filmnek nem sok köze lesz az animéhez... Csak pár magyar hülyegyerek terjesztette azt, hogy a csillagharcos saga lesz megcsinálva meg mittom én.
Angol fórumokon az elejétől fogva nem láttam ilyen kijelentéseket...

És ha eltekintünk az animétől, és úgy vesszük mintha egy teljesen különálló film lenne, sztem igenis jó lesz és én már várom! :D

(Bár azért maradok inkább az animénél :D)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Jah, azt a Foxos dolgot én úgy értettem hogy Fox = tipikus hollywoodi film :)

Nézte valaki a Világok harcát most a tévében? Aki igen, az esetleg megfigyelhette, milyen is lesz a DragonBall filmben Goku, hiszen az őt alakító színész nem más volt itt, mint Tom Cruise fia, Justin Chatwin :) Színészi teljesitményét illetően lehet hogy nem is volt ő olyan rossz választás. Persze, majd meglátjuk a DB film után...

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: X-master »

hát az is egy elég gyökér film volt szerintem (gondolok itt a befejezésére pl. :D)
azért én kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak össze a filmben, nyilvánvalóan nem kell ugyanolyan várni, mint az anime :)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Emtrexx írta:Jah, azt a Foxos dolgot én úgy értettem hogy Fox = tipikus hollywoodi film :)

Nézte valaki a Világok harcát most a tévében? Aki igen, az esetleg megfigyelhette, milyen is lesz a DragonBall filmben Goku, hiszen az őt alakító színész nem más volt itt, mint Tom Cruise fia, Justin Chatwin :) Színészi teljesitményét illetően lehet hogy nem is volt ő olyan rossz választás. Persze, majd meglátjuk a DB film után...
Ahogy elkezdtem ezt olvasni, hirtelen Tim Robbins ugrott be. Pff <D Azért ő vicces lenne Goku-ként. X D

Nekem tetszett a Világok harca. Azt kaptam, amit vártam : D

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: amy black »

Gergő írta:Ma volt szerencsém vagy inkább sajnos láttam a Dragon ball bemutatóját ! :D hát nem tudom de ez a bemutató rém rossz meg semmi köze az animéhez szóval vicc lesz .... itt egy link :
http://www.movieweb.com/news/NElYMsonJ3owou -----> és katt a képre és hááááát inkább nem is írok semmit ..... vicc :D
Mitt sírtok ez még az első trailer a filmböl.Hát ebböl rossz minöségböl semmit nem tudtam meg.De azért reménykedjük mégis hátha jó film lesz.Eleve pocsék lenne.akkor nem tették be volna Jet Leet hanem ismeretlen japo színészt rakták volna bele.
Világok harca.ekkora s...got még nem láttam.horrora akadva 4 világok harca parodia az jó volt.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Alice Csodaországban - 2010.

Kíváncsi vagyok, hogy mi sül ki belőle, mert ilyen szereplőgárdát ritkán látni O_o Egyedül csak a kislánytól tartok.

http://www.imdb.com/title/tt1014759/

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Noh, erre én is kíváncsi leszek. Elég sokan, elég sokféle módon dolgozták már fel Alice történetét. De talán ez az első, ami igazán érdekel is, tekintve a színészgárdát és persze a rendezőt.^^

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Nos igen... de pont Depp, mint a kalapos? Oké, megértem, hogy Burton szinte minden filmjében szerepelnie kell, de ez annyira áll messze az eredeti kalapos szerepétől, amennyire csak lehet... nem túl jó választás. No és ott van még a szívkirálynő... ezt a választást sem értem. A szívkirálynőnek erősnek, tekintélyt parancsolónak, de legalább félelmetesnek, és afféle "dominának" kellene lennie... na de hogy pont ő legyen???? :shock:
Burtonnek mindig megvannak a kedvencei és ezzel nincs is semmi baj, de lehetett volna nekik jobb szerepet is találni ebben a fiolmben.
No de egyébként én biztos vagyok benne hpgy jó lesz, brutális képivilággal és Danny Elfman elképesztő és hátborzongató zenéjével.

(csak én érzem azt, hogy ez a verzió jobban fog hasonlítani American McGee's Alice-ra, mint Caroll bácsi eredetijére? :roll: :D )

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

mahdi írta:Csak én érzem azt, hogy ez a verzió jobban fog hasonlítani American McGee's Alice-ra, mint Caroll bácsi eredetijére? :roll: :D
Nem, ezt nem csak te érzed így, hanem én is. :D

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

Undeerworld 3 ról halottatok már? vagy ismeritek :D szerintem ez a rész lehet a legjobb de nem akarom elkiabálni csak reménykedni :wink: 2009ben sok jó film lesz és szerintem az év filmjét máris lehet tudni Halálos Iramban 4, de moindjuk Rózsaszínpárduc 2 se lesz gyenge :wink:

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Én is örülnék már valami jó filmnek... Az utóbbi időszakban semmi jóval nem tudtak előrukkolni. :? Megvallom, hogy most szívesen néztem volna egy kis horror típusú filmet, de kiderült, hogy egy a 90-es évek beli film light-os remake-je az, amit kiszúrtam... El is ment a kedvem tőle... Úgyhogy majd unalmas perceimben talán megnézem, ha már letöl....izé, megszereztem. :D

(Megjegyzés: a gép hangfala, ami előtt épp ülök minden este fog valami rádió adást. Elég érdekes... Van, hogy nem csak egy, hanem kétféle is szól belőle halkan. XD)

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Cortez »

Sanyi írta:szerintem az év filmjét máris lehet tudni Halálos Iramban 4
:lol: :lol:
A 16 év alatti korosztály esetében egyértelmű, afelett viszont már ciki...

Amit most érdemes megcsekkolni, az az új Guy Ritchie-film, a RocknRolla (magyarul a Spíler című fantasztikus címmel jött ki). Akinek bejött a Blöff vagy a Ravasz, az Agy..., annak ez is tetszeni fog, tipikusan GR-es karakterek és történetszövés, hangulatos zene, London, angolok, oroszok, szóval kifejezetten jó :)
Két hét múlva pedig végre nálunk is bemutatják az új Fincher-filmet, a Benjamin Buttont ;)

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: amy black »

Sanyi írta:Undeerworld 3 ról halottatok már? vagy ismeritek :D szerintem ez a rész lehet a legjobb de nem akarom elkiabálni csak reménykedni :wink: 2009ben sok jó film lesz és szerintem az év filmjét máris lehet tudni Halálos Iramban 4, de moindjuk Rózsaszínpárduc 2 se lesz gyenge :wink:
underword 1,2-ik része nagyon sz.r film. :| Ugy nyüzsögnek benne bakik. :|

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

Cortez írta:
Sanyi írta:szerintem az év filmjét máris lehet tudni Halálos Iramban 4
:lol: :lol:
A 16 év alatti korosztály esetében egyértelmű, afelett viszont már ciki...

Amit most érdemes megcsekkolni, az az új Guy Ritchie-film, a RocknRolla (magyarul a Spíler című fantasztikus címmel jött ki). Akinek bejött a Blöff vagy a Ravasz, az Agy..., annak ez is tetszeni fog, tipikusan GR-es karakterek és történetszövés, hangulatos zene, London, angolok, oroszok, szóval kifejezetten jó :)
Két hét múlva pedig végre nálunk is bemutatják az új Fincher-filmet, a Benjamin Buttont ;)
hát szerintem sok korosztálynak tetszik a Halálos Iramban , nem vágom miért ciki aki szereti a tuningolós agyalásokat annak nem ciki sőt kötelező , én sem vagyokakkora fan de tetszenek, és mindenkinek más más tetszik azért írtam oda hogy szerintem.de ne vitázzunk ezen sztem :wink:

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: amy black »

Sanyi írta:
Cortez írta:
Sanyi írta:szerintem az év filmjét máris lehet tudni Halálos Iramban 4
:lol: :lol:
A 16 év alatti korosztály esetében egyértelmű, afelett viszont már ciki...

Amit most érdemes megcsekkolni, az az új Guy Ritchie-film, a RocknRolla (magyarul a Spíler című fantasztikus címmel jött ki). Akinek bejött a Blöff vagy a Ravasz, az Agy..., annak ez is tetszeni fog, tipikusan GR-es karakterek és történetszövés, hangulatos zene, London, angolok, oroszok, szóval kifejezetten jó :)
Két hét múlva pedig végre nálunk is bemutatják az új Fincher-filmet, a Benjamin Buttont ;)
hát szerintem sok korosztálynak tetszik a Halálos Iramban , nem vágom miért ciki aki szereti a tuningolós agyalásokat annak nem ciki sőt kötelező , én sem vagyokakkora fan de tetszenek, és mindenkinek más más tetszik azért írtam oda hogy szerintem.de ne vitázzunk ezen sztem :wink:
gyergöncök kocsik miatt szeretik a filmet. :1eye: Pl:öcsém nagy kocsi mániás.ezért szereti halálos irmba címü filmet.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Kétlem, hogy mozifilm, de: Alien vs. hunter(trailer, borító)

Ajándékba kaptam a dvd-t és nagyon remélem, hogy csak viccnek szánta az illető o______o
EZ BORZALMAS, MINDENKI KERÜLJE EL!!! De tényleg, én is csak azért tudtam végignézni, mert közben sakkoztam vagy már nem is tudom, de ez...áhhhh..... Gyilkolni lehetne vele! A borítóról egyértelműen kiderül, hogy egy nagyon gagyi Alien vs. Predator utánzat. Nem, a gagyi nem is a legjobb szó rá, talán a kritikán alulian *** jobb. Mandulafejű pókszörnyek, konzervdobozból összetákolt "hunter", 10 évvel ezelőtti cgi technika, vérlázítóan hülye befejezés, logikátlanság a négyzeten és fájdalom a köbön. Mert ez a film fáj, fizikailag megviseli az embert >_< És ez nem az a fajta rossz film, amin jobbat lehet röhögni, mint egy vígjátékon (ilyenek: Billy bad - Motorterror, Amerikai cyborg), ez tömény agypusztítás (aki látta az Alone in the dark című rettenetet, az tudja mire gondolok).

Úghogy tényleg, ha leadják valamelyik adón, meg ne nézzétek (attól nem félek, hogy valaki megveszi a dvd-t : D ) Inkább nézzetek sportközvetítést, TCN-t, Krumplikutyát, vagy Indiai romantikus filmet, még ezekkel is ezerszer hasznosabban töltöttétek az időtöket.

Apropó, TCN, valamelyik héten Az élőhalottak visszatérnek első része ment rajta, hát az is egy élmény volt :lol:

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Ezek a ZS+ kategóriás filmek olykor jók is tudnak lenni abban értelemben, hogy általuk meg tudjuk becsülni a jobb, illetve jó filmeket. :mrgreen: De viccet félretéve, az ilyeneket tényleg mindenki kerülje el. XD Nekem is volt már pár hasonló élményem.