Mozifilmek

Minden a kedvencekről, a legújabbakról, vagy a legnépszerűbbekről - mindenről ami mozgókép
Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: amy black »

Szacsi írta:Kétlem, hogy mozifilm, de: Alien vs. hunter(trailer, borító)

Ajándékba kaptam a dvd-t és nagyon remélem, hogy csak viccnek szánta az illető o______o
EZ BORZALMAS, MINDENKI KERÜLJE EL!!! De tényleg, én is csak azért tudtam végignézni, mert közben sakkoztam vagy már nem is tudom, de ez...áhhhh..... Gyilkolni lehetne vele! A borítóról egyértelműen kiderül, hogy egy nagyon gagyi Alien vs. Predator utánzat. Nem, a gagyi nem is a legjobb szó rá, talán a kritikán alulian *** jobb. Mandulafejű pókszörnyek, konzervdobozból összetákolt "hunter", 10 évvel ezelőtti cgi technika, vérlázítóan hülye befejezés, logikátlanság a négyzeten és fájdalom a köbön. Mert ez a film fáj, fizikailag megviseli az embert >_< És ez nem az a fajta rossz film, amin jobbat lehet röhögni, mint egy vígjátékon (ilyenek: Billy bad - Motorterror, Amerikai cyborg), ez tömény agypusztítás (aki látta az Alone in the dark című rettenetet, az tudja mire gondolok).

Úghogy tényleg, ha leadják valamelyik adón, meg ne nézzétek (attól nem félek, hogy valaki megveszi a dvd-t : D ) Inkább nézzetek sportközvetítést, TCN-t, Krumplikutyát, vagy Indiai romantikus filmet, még ezekkel is ezerszer hasznosabban töltöttétek az időtöket.

Apropó, TCN, valamelyik héten Az élőhalottak visszatérnek első része ment rajta, hát az is egy élmény volt :lol:
Ilyen hülyeségre mindig van pénz. :?

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Alkonyat----> váááámpíros, szeeeerelmes film ami nekem nagyon nagyon bejött ahhoz képest hogy mi a sztori. Nyálasabbra számítottam vagy nem tudom igazából hogy mire számítottam de nagyon jó film lett .... 2010-ben jön a második rész alig várom :) valaki látta már ? aki nem és szereti a vámpíros filmeket annak ez bejövős lesz 8)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Én nem láttam.

Viszont amikhez az utóbbi időben volt szerncsém és tetszettek:
Őfelsége pincére voltam
Az utolsó skót király

Ami közepes volt (tehát nem rossz, de nem is csúcsszuper):
Az éjszaka urai
Ocean's Thirteen

És ami nem igazán jött be:
Valkűr (olyan..hiteltelen volt az egész valahogy :/)

15-én meg lesz A forrás az HBO-n, tessék megnézni, mert nagyon szép film (ha másért nem is, már csak a zenéjéért megéri *_*).

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Gergő írta:Alkonyat----> váááámpíros, szeeeerelmes film...
Jáááj, Twilight. D: Én a filmet addig láttam, hogy Edward megmutatja Bellának, hogy ragyog a napon... XD az elég is volt. A könyvet december óta olvasom, de kb a feléig jutottam el mostanig, annyira száraz és unalmas. "OH EDWARD TE GYÖNYÖRŰ FÉLISTEN NEM VAGYOK MÉLTÓ A SZERELMEDRE AH" <- Az ilyeneket a filmből kihagyták, ami NAGY pozitívum. De amúgy a film is majdnem olyan unalmas, mint a könyv, legalábbis addig, ameddig én láttam... :|

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Gergő »

"OH EDWARD TE GYÖNYÖRŰ FÉLISTEN NEM VAGYOK MÉLTÓ A SZERELMEDRE AH" ----> gondoltam arra hogy elolvasom de ezek után inkább nem XD a film egyáltalán nem unalmas szerintem végig leköti az embert végig fenntartja az érdeklődést legfeljebb inkább nem szereted a kicsit romantikus filmeket, vagy nagyon romantikus XD

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Cortez »

Gergő írta:"OH EDWARD TE GYÖNYÖRŰ FÉLISTEN NEM VAGYOK MÉLTÓ A SZERELMEDRE AH" ----> gondoltam arra hogy elolvasom de ezek után inkább nem XD a film egyáltalán nem unalmas szerintem végig leköti az embert végig fenntartja az érdeklődést legfeljebb inkább nem szereted a kicsit romantikus filmeket, vagy nagyon romantikus XD
Vagy csak simán gyenge közepes a film mind sztorira, mind megvalósításra :D Iszonyat klisés ez az egész vámpír-halandó szerelem, és igazából nincs meg benne az a pluszfaktor, ami miatt érdemes lenne róla egyáltalán beszélni. Az meg, hogy a könyvsorozat így fel van hype-olva, kész vicc.

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Gergő »

A könyvről én alig hallottam valamit de hogy a film így meg úgy gyenge szerintem ez a hülyeség XD Vámpír-halandó szerelem meg jó ötlet, jól meg volt valósítva meg jó volt végig .... szerintem 8) szóval érdemes róla beszélni :evil: :D

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Cortez »

Gergő írta:A könyvről én alig hallottam valamit de hogy a film így meg úgy gyenge szerintem ez a hülyeség XD Vámpír-halandó szerelem meg jó ötlet, jól meg volt valósítva meg jó volt végig .... szerintem 8) szóval érdemes róla beszélni :evil: :D
"így meg úgy gyenge szerintem ez a hülyeség"
Aha... imdb-n 6-os ratinget kapott a 10-ből, rottenen 49%-on áll. Persze ez nem mérvadó, de azért csak jelzi, hogy a nagy többség átlagos, egyszernézős közepes filmnek tartja. A Twilight meg a romantika egy lapon említése pedig kész vicc (ha romantikát akarsz, akkor a Mielőtt felkel a Nap/Mielőtt lemegy a Nap/Közelebb! hármast ajánlom. jah, csak az nem csöpög a nyáltól...)
"Vámpír-halandó szerelem meg jó ötlet"
Ezt aláírom, de Stephenie Meyer előtt legalább 20 író rukkolt már elő az ötlettel... Hadd ne ájuljak már el tőle, hogy ez mennyire kúl. :roll:


Nagyon más téma, sajnálom, hogy egyáltalán a Twilighttal egy kommentben szerepel. Tegnap megnéztem a Coralinet a MOM Parkban, mert egyedül itt adták eredeti nyelven. Bámulatosan pazar, az eredeti kisregény világát nagyon jól átülteti, és bár egy-két változtatás szúrta a szememet, az összkép így is ragyogó és kiváló. Aki szereti a Karácsonyi lidércnyomást vagy úgy zusammen a rajzfilmeket (Emtrexx ;)), esetleg ismeri és szereti Neil Gaiman munkásságát (mahdi ;)), az feltétlenül nézze meg!

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Továbbra is születnek ZS+ kategóriás filmek, pedig már annyiszor kértem a mindenható isteneket, hogy valahogy végezzenek agymosást a forgatókönyvírókon, rendezőkön, producereken...etc. hogy ilyen ne történjen meg, erre még is. Sajnos volt 'szerencsém' a Véres valentin című filmnek titulált förmedvényhez. A maga 101 percéből -szerintem sokat mondok- 15 percet (ezt is csak azért, hogy megálljak és ismét rádöbbenjek mekkora egy sz@r) nézhettem végig a többit áttekertem. Ilyenre miért áldoznak pénzt??? Miéééééééééééééééééért? És különben is, ez egy 2001-es film, az okát sem értem, miért került egyáltalán most a mozikba itt nálunk. Felesleges pénzkidobás volt.

Aztán a következő a sorban: A túlvilág szülötte. Erőltetett, unalmas, már-már ez is szánalmas kategória. Huhúúú, megszáll valami nem evilági, huhúúú nagyon meg vagyok rémülve, juj mi lesz most velem?! :? Még a 4,5-ös értékelést is soknak tartom, amit imdb-n kapott.

Alkonyat: Szerintem nem átlagosnak véli a közönség, hanem inkább két táborra osztja azt. (Biztos van, akinek semleges, de szerintem a többség a két táborban van.) Az egyikük jónak, illetve nagyon jónak bírálja, míg a másik tábort kiveri tőle a víz. Nekem személy szerint tetszett a könyv is meg a film is. Eredetiségében én egyet értek Cortez-zel, hogy Meyer előtt millió meg egy másik író foglalkozott a vámpír-halandó kapcsolatokkal, tehát ebben semmi új és észvesztő nincs. De ettől függetlenül én el fogom olvasni a folytatást. :alien:

És hogy kellemes csalódásokról is szó essen: Benjamin Button különös élete. Nem vagyok oda Pitt bácsiért, és leginkább elkerülöm azokat a filmeket, amiben játszik, de jelen esetben nem bántam meg, hogy kivételt tettem. A maga lassú megfontoltságával és különös, melankolikus hangulatával számomra egy nagyon jó élmény volt. Nem kell grandiózus megoldásokat és történetet várni, de én melegen ajánlom mindenkinek, aki szeretne egy kicsit megállni és lenyugodni.

*****
A forrás pedig továbbra is kötelező darab. :mrgreen:

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Gergő »

It's All Gone Pete Tong ----> látta már valaki ezt a filmet ? ha igen és tud valami normál oldalt ahonnan le lehet szedni azt nagyon megköszönném :D nagyon érdekelne de nem tudom megnézni itt van dvd-n nálam és nem olvassa be se a gép se a dvd lejátszóm :?

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Gergő: Én erről még nem is hallottam :béna:

Visszatérve a vámpíros filmekhez. Olyan, de olyan jó kis filmet néztünk meg alig pár perce, hogy hajajj X D

The lost boys - Az elveszett fiúk
1987-es vámpíros film, de inkább komédia, mint horror : D
Főszereben Jason Patrick és az extra szőke Jack Bauer, ööö...akarom mondani Kiefer Sutherland (a papát is nagyon bírom : D). A történetben nincs semmi extra: csonka család egy isten háta mögötti városkába költözik, a nagyobbik srác összejön a helybéli motoros bandával (akik érdekes módon mindig éjszaka tűnnek fel), kiderül, hogy vámpírok, aztán őt is vámpírrá teszik, ő persze nem akar embert ölni, neeeem, arról szó sem lehet. Inkább az öcskössel és a 2 bugyuta (mellesleg képregény boltot vezető) haverjával eltervezik, hogy megtalálják és likvidálják a fővámpírt (mert akkor ugye az összes többi vámpír is visszaváltozik, ehh).
Semmi extra, nade hogy hogyan van tálalva...XD Olyan poénok vannak benne, hogy a hasamat fogtam a röhögéstől, komolyan. A maszkok és sminkek mai szemmel elég gagyik (de tűrhetőek szerintem), a zene viszont nagyon-nagyon jó. Összességében nagyon hangulatos, jó kis film, amit persze nem szabad komolyan venni :D Azt hiszem meg fogom nézni még párszor, nekem nagyon tetszett :mrgreen:


Más: Pénteken, azt hiszem a film+-on lesz egy klasszikus.
Ragadozó 2, nézzétek meg, ha még nem láttátok, nagyon jó kis...Hmm, sci-fi? : D

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Közben sikerült megszereznem a filmet 8) szerintem kötelező darab nézzetek utána 8) még akkor is ha nem nagyon szerettek bulizni de mondjuk ki nem szeret néha kikapcsolni :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ma is volt szerncsém megnézni valami érdekeset:
Tükrök/Mirrors
Főszerepben ismét Kiefer Sutherland (most valahogy folyton összefutok a filmjeivel). Műfajilag tekintve a filmet talán misztikusnak mondanám, a filmes adatbázisokban viszont horror szerepel. Kb. 3 horrorisztikus jelenet van benne - azok viszont tényleg durvák, főként a kádas incidens :? . Alapsztori: egy volt zsaru egy kiégett luxusáruházban vállal biztonsági őrként állást, éjszakai műszakban. Az áruház viszont tele van hatalmas, összetörhetetlen tükrökkel, amikből valami "gonosz" árad...

Nem hangzik túl izgalmasan, a film mégis lekötött, szórakoztatott és néhol megnevettetett (persze a szokásos módon megint olyan helyen nevettem, ahol nem kellett volna). A végkifejlet nem nagyon tetszett (banyát megszállják a holt lelkek és pókként kezd rohangálni a falon), a befejezés (főszereplő átkerül a tükör túloldalára) viszont igen.
Aki nem szereti a szellemes/démonos filmeket (mint pl. én), annak valószínűleg kevésbé fog tetszeni, de azért nem mondanám rossz filmnek, inkább közepesnek.


Zorgika: Te Véres Valentin alatt a bányászos vagy az Ámor maszkos gyilkosos filmet érted? Én csak az utóbbit láttam, na, az tényleg Zs kateória X D

6/10

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Gergő »

"A végkifejlet nem nagyon tetszett (banyát megszállják a holt lelkek és pókként kezd rohangálni a falon) " ------> teljes mértékben egyet értek valahogy nem illett oda az az egész rész vagy nem tudom valahogy nem ezt vártam hogy ez lesz belőle és hát igen a vége hát nah így kell hogy vége legyen 8) olyan mint az Ők című filmben 8) ott is ki gondolt volna ilyen befejezésre/a csaj ott ragad a sötét világba vagy hol a szörnyek között és a csákót látja ahogy benéz a szekrénybe :D ő meg nem tud kijutni.....nagy volt az is :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Gergő írta: olyan mint az Ők című filmben 8) ott is ki gondolt volna ilyen befejezésre/a csaj ott ragad a sötét világba vagy hol a szörnyek között és a csákót látja ahogy benéz a szekrénybe :D ő meg nem tud kijutni.....nagy volt az is :D
Nekem is pontosan az a jelenet jutott az eszembe 8)
Egyébként az a film (mármint az Ők) pont azért volt félelmetes, mert semmi nem lett megmagyarázva. Honnan jönnek a szörnyek? Kit érdekel, csak jönnek és kész :twisted:

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Ami még nagyon jó volt benne hogy a szörnyeket egyszer se lehetett látni normálisan azaz azt hogy hogyan néznek ki valójában XD mondjuk az kiderült hogy a szörnyek honnan jönnek :P háááát a sötétből XD

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: amy black »

megnéztem a moziba dragon ball movie. XD

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Gergő írta: mondjuk az kiderült hogy a szörnyek honnan jönnek :P háááát a sötétből XD
Na jól van XD

Újabb felejthetetlen filmes élményekkel lettem gazdagabb :1eye:
Doomsday (Ítéletnap)
Nem, ez nem a Schwarzenegger-féle sátános móka, hanem ey 2008-as vírusos film.
Keverjétek magatokban össze a 28 nappal később, az Underworld, a Mad max, valamint a Szent grál című filmeket, na, a Doomsday a végeredmény.

Skóciában elszabadul egy halálos vírus, amire persze nincs ellenszer. Hogy meállítsák a terjedést, a szigetország egész(!) északi részét karantén alá helyezik, egy többméteres fallal körbe zárják.
Jónéhány év eltelik, mire Londonban arról kapnak hírt (ahol egyébként elég nay káosz uralkodik), hogy fertőzött embereket észleltek a határ mentén. Mivel ez azt jelenti, hogy Londont is hamarosan eléri a fertőzés, ellenszerre van szükség minden áron. Skóciában a még mindig működő térfigyelő kamerákon keresztül túlélőket fedeznek fel az utcákon, akik így valószínűleg immunisak lehetnek a fertőzésre. Beküldenek egy csapatot a lezárt területre, hogy hozzanak el egy túlélőt, akiből kinyerhetik az ellenanyagot. A bökkenő csak annyi, hogy csöppet sem kevés túlélő nem az a kimondott barátságos fajta. Míg az egyik csoport tagjai kannibálok, addig a másik csoport a lovag korba léptek vissza.

Pozitívumok: képileg nagyon jó, az első húsz perc is nagyon jó és van benne pár nayon jó poén

Negatívumok: Bugyuta forgatókönyv, a középori stílus nagyon nem illik a filmbe, sok a loikai buktató @_@

24 - redemption
Egész estés film, 2 óra eseményeit öleli fel és amolyan átvezetés a 6. és 7. évad közt.
Izgalmas, kellemes tempójú, nekem nayon tetszett. Egyébként Észak-Afrikában játszódik.

1612
Egy aránylag új, orosz gyártmányú történelmi film. A sztoriból nem sokat értettem (dióhéjban orosz-lengyel viszálykodásról szól), viszont meg kell, hogy mondjam, hogy hihetetlenül jól megcsinált film, képileg van olyan jó (ha nem jobb), mint bármelyik hollywood-i film. Profi cgi, jó hangosítás (ami a magyar filmeknél ugye még mindig probléma -_-).
És ha valaki nagyon élethű, naturális csatajeleneteket szeretne látni, akkor csak ajánlani tudom, mert tényle nagyon profin megcsinált film.

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

Szacsi írta: 1612
Egy aránylag új, orosz gyártmányú történelmi film. A sztoriból nem sokat értettem (dióhéjban orosz-lengyel viszálykodásról szól), viszont meg kell, hogy mondjam, hogy hihetetlenül jól megcsinált film, képileg van olyan jó (ha nem jobb), mint bármelyik hollywood-i film. Profi cgi, jó hangosítás (ami a magyar filmeknél ugye még mindig probléma -_-).
És ha valaki nagyon élethű, naturális csatajeleneteket szeretne látni, akkor csak ajánlani tudom, mert tényle nagyon profin megcsinált film.
ez a film engem érdekelne te hol láttad?és köszönöm hogy szóltál erről a filmről hátha valahól meg tudom nézni :wink:

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Hú, hát én lemezen kaptam, de szerintem bármelyik nagyobb torrent oldalon megtalálod : )

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Jókora késéssel én is megnéztem az Eragont :D
Jobb lett mint amire számítottam. De még jobb lett volna, ha a sárkány nem beszél. Egyszerűen annyira gagyivá tesz minden filmet, ha egy állat megszólal benne, hogy én nem értem, miért nem veszik ezt észre az alkotók. S ráadásul ha valaki fogná ezt a filmet, és kivágná belőle a sárkány összes szavát, akkoris ugyanúgy értelmes lenne végig az egész, ugyanis egyetlen fontos mondata sincs, és a mozdulataiból / nézéséből egyébként is érthető, hogy mit akar. Nagyságrendekkel intelligensebb lett volna tőle a sztori, ha ráveszik a nézőt, hogy próbálja meg kitalálni, mikor mire gondol a sárkány, ahelyett hogy a szájába adnak ilyen semmilyen "Szép volt" "Igaza van" "Bátor vagy" stb felesleges mondatokat.

Vagy ha már hangot adnak neki, akkor legalább ne olyan lenne, mintha ott állna egy csaj és az beszélne hozzánk, hanem vagy valami eltorzított, vagy valami sugallat-szerű. Ehhh

Viszont jó (és furcsa) volt látni a rengeteg-rengeteg magyar nevet a stáblistában :)

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: amy black »

Emtrexx írta:Jókora késéssel én is megnéztem az Eragont :D
Jobb lett mint amire számítottam. De még jobb lett volna, ha a sárkány nem beszél. Egyszerűen annyira gagyivá tesz minden filmet, ha egy állat megszólal benne, hogy én nem értem, miért nem veszik ezt észre az alkotók. S ráadásul ha valaki fogná ezt a filmet, és kivágná belőle a sárkány összes szavát, akkoris ugyanúgy értelmes lenne végig az egész, ugyanis egyetlen fontos mondata sincs, és a mozdulataiból / nézéséből egyébként is érthető, hogy mit akar. Nagyságrendekkel intelligensebb lett volna tőle a sztori, ha ráveszik a nézőt, hogy próbálja meg kitalálni, mikor mire gondol a sárkány, ahelyett hogy a szájába adnak ilyen semmilyen "Szép volt" "Igaza van" "Bátor vagy" stb felesleges mondatokat.

Vagy ha már hangot adnak neki, akkor legalább ne olyan lenne, mintha ott állna egy csaj és az beszélne hozzánk, hanem vagy valami eltorzított, vagy valami sugallat-szerű. Ehhh

Viszont jó (és furcsa) volt látni a rengeteg-rengeteg magyar nevet a stáblistában :)
láttad már Sárkányszív című filmet.ott is beszél a sárkány. :1eye:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Igen, az mégrosszabb :undor:
Bár az annyiból más hogy az nyíltan kicsiknek készült.

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: amy black »

Alkonyat:másik táborba tartozok.semleges,átlagos film.de várom a folyt. xD

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

X-akták: Hinni akarok
Nem is tudom, hogy fogalmazzak. Bűnrossz, értékelhetetlen, dögunalmas, a logikátlanság csúcsa.
Messze kerüljétek el, az első film mérföldekkel jobb. Az még hagyján, hogy nincsenek benne földönkívüliek (vagy legalább valami misztikum), de egyszerűen annyira rossz ez a forgatókönyv, hogy nem is tudom, hogyan gondolhatták ezt az egészet komolyan. Semmi nincs meg a régi X-aktás hangulatból és az egész film alatt olyan egetverő hülyeségeket csináltak a szereplők, hogy az hihetetlen. Ilyen téren Mulder vezet, aki fegyver nélkül (és persze tök egyedül!)rohangászik mindenhol, aztán meg csodálkozik, ha valaki leüti. Ááááh...
10/0 pontot kéne adnom rá, de a kétfejű kutyák miatt megérdemel 1 pontot : P