Mozifilmek

Minden a kedvencekről, a legújabbakról, vagy a legnépszerűbbekről - mindenről ami mozgókép
Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Hú, nem is figyeltem, hogy ott adják : D

Egyébként én is szeretem mindkét trilógiát, de a Star wars-t talán jobban (de szigorúan csak az eredetit). A gyűrűk ura kicsit nehezebben emészthető darab.

Symbol: Jaj, ezen én is röhögtem X D
Egyébként zseniális ez a film, ajánlom mindenkinek megnézésre az 1. és 2. részt is 8)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Hú, hú, hú, láttam 3 jó filmet :) :

A fegyvernepper (Nicolas Cage főszereplésével) - A cím önmagáért beszél. Nagyon jó film, nem is ragozom tovább.
Karantén - Igazi beszaratós horror. Többnyire lépcsőházban játszódó, vírusos, gyorsan rohanó zombis, tűzoltós, kézikamerás.
Rec - Ugyanaz, mint föntebb, ugyanis a karantén ennek a spanyol filmnek a remake-je. Illeteve majdnem, mert amit ott vírussal magyaráznak, az itt vallási jelleget kap.

Avatar
serenity
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009. feb.. 12. 17:19

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: serenity »

Szacsi írta:
Darten írta: De aki tud rangsort állítani filmek vagy bármik között, az mondja meg, szerinte melyik a 2009-es év filmje, mert érdekel (:
Avatar és District 9 8)
Csatlakozom az előbbihez; tényleg nagyon szépen lett kivitelezve :) Az idei Oscar -jelöltek, ha érdekel valakit:
http://tv24.hu/oscar/cikk/Megvannak_a_jeloltek

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Sky kapitány és a holnap világa

Úgy álltam neki ennek a filmnek, hogy nem sokat tudtam róla, csak annyit, hogy Angelina Jolie félszemű, továbbá van benne egy pár centisre lekicsinyített elefánt (mármint nem A.J-ban : D ).

Nagyon érdekes film és nekem nagyon tetszett : D A megvalósítása olyan lett, mintha egy mozgó képregényt nézne az ember. A történet is jó, bár igazán izgalmas csak az utolsó fél órában lesz.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=11Mide2KXow

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Najó, nem tudom, olvassa-e egyáltalán valaki, de azért beírom (Ha más is tud ajánlani valami nagyon jót, írja be :I ).

Szóval, a mai nap, kb. 10 év után ismét megnézetem a Tűzzel vassal (Ogniem i mieczem) című (lengyel : ) )alkotást és csak ajánlani tudom mindenkinek, aki egy nagyon jó kaland/történelmi filmet szeretne látni. Régen is nagyon tetszett, de most még annál is jobban. (Ha jól emlékszem, régen még adták is az HBO-n.)

Az 1600-as években játszódik és van benne minden: kozákok, tatárok, lengyelek, sok csata (meg durva kivégzés és karóba húzás :? ), boszorkány, cseremisz, jó humor és egy elengedhetetlen szerelmi szál is.

Bő három óra, de annyira jól pörögnek az események, hogy én pl. egy percig se unatkoztam. Külön tetszik benne, hogy mindkét oldal (lengyelek és kozákok) be van mutatva a pozitívumokkal és negatívumokkal együtt. Minden főbb karakter szerethető (najó, a főszereplő csaj elég semmilyen lett), nekem pl. egyértelműen a félőrült hősszerelmes kozák Bohun volt a kedvencem : > (ha lesz időm, szerintem elolvasom a regényt is.)

Normális trailer-t nem találtam hozzá, helyette itt van egy jó jelenet : )
http://www.youtube.com/watch?v=IvhK7lcbLXM

És egy kissé megtévesztő ismertető:
http://www.filmkatalogus.hu/Tuzzel-vassal--f403


Szóval nagyon jó kis film és sajnálom, hogy itthon nem készülnek hasonlók, mert alapanyag van bőven, amiből lehetne dolgozni : (

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Alice csodaországban 3D-ben (Bár a hagyományos 2D közelebb áll a szívemhez. Ennél is meg az Avatar-nál is erősen lefáradt a szemem a végére...)

Gyerekként sosem rajongtam ezért a történetért, és ezek után sem fogok :?

No de a film...Az előadásmód és az egész hangvétel nagyon bugyutára sikeredett, sok volt a túljátszott (a fehér királynő - Anne Hathaway mozgása valami kriminális) és erőltetett (a bolond kalapos - J. Depp táncjelenete a végén) rész. A zene kellemes. Mondanám, hogy a látvány viszont csúcsszuper volt, de sajnos ez sem igaz. Sok nagyon szép megoldás volt benne (pl. a kártya és sakkfigura katonák), ugyanakkor volt pár borzasztó cgi rész is (kutya futása, állatok nagy része, a dagadt ikerpár). A kék hernyó volt a legjobb az egészben.

Ennyi, nekem nem tetszett.

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Axel »

Vélemények???
(nekem elég nagy FAIL-nek tűnik...) :?

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Szerintem meg nagyon ígéretes a trailer alapján :wink: Nekem legalábbis úgy tűnik, hogy inkább az első részhez nyúlnak vissza (Scwarzi és társai botorkálása a dzsungelben és a végén sáros bújócska, majd ökölharc a predatorral, igeeen 8) ), ami baromi jó, mivel hogy az AvP filmek ezzel a teljesen másfelé kanyarodó történet-féleséggel nagyon ratyik lettek.

Ami a trailer-ből lejött:
- megint jó, nyomasztó kis helyszínt kapunk
- nem olyan tömény akció lesz, mint az AvP filmek
- a színészi gárdából is arra merek következtetni, hogy nem valami gagyidasz lesz (itt konkrétan Morpheus-ra/L.F.-re gondolok, a filmek, amiket eddig vele láttam, azok mind tetszettek)


Úgyhogy én bízom benne, hogy jó lesz, mert a 1. és 2. részt nagyon szeretem (kb. fejből tudom a szövegét mindkettőnek : D ) és remélem,hogy végre kiküszöbölik (legalább egy kicsit) azt a csorbát, ami a predatorok és az alienek hírnevén esett :(

Kép Ez milyen para rész volt, amikor először néztem : s

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Hát azért az eredeti sem volt annyira rossz hogy remakelni kelljen, szóval nem tudom miért ilyenre csinálják, a rendező személye viszont mindenképp érdekessé teszi :éljenz:

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Axel »

Gondolom észrevettétek azt is, hogy a rendező Nimród Antal.

Nekem rossz előérzetem az AvP filmek miatt volt ezzel kapcsolatban, de remélem kellemesen csalódni fogok. :D

Tegnap este az Ertéelklubbon: GyilkosCápa vs ÓriásPolip... no comment
2009-es film xD: Áhhh ez agyromboló...

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Ha valakinek másért nem is, de a rendezőért mindenképp megéri majd megnézni. Engem kíváncsivá tett. :D

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

TRON

Hozzászólás Szerző: olf »

Nem is tudom, erről volt már itt szó? Mit szóltok hozzá? Én nagyon kíváncsi vagyok, mit csiholnak össze a régi klasszikusból. Talán a következő 3D-s film, amire benevezek. Vagy lehet, az a sárkányos lesz, amire azt mondják, jó.
-->Az eredeti '82-es film trélere
--->Tréler

(és igen, miért nem fordulnak 90 fokot teljes sebességgel, az olyan digitális volt anno :P)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Képileg nagyon jól néz ki, az eredetijét nem láttam, de talán 1x megnézem, mert jók a motorok és a színes csíkok, amiket maguk után húznak : D

A Predators mozihoz visszatérve, nálunk sajnos csak augusztusban lesz a bemutató : (
Addig is itt van ez - ki hitte volna, hogy a predator imádja a fagyit? :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=3Og4fCRN ... Ykh1nwFf9E

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ma nosztalgia napot tartottunk a nővéremmel, megnéztünk egy csomó régi kazettát. Már ott tartottunk, hogy betesszük a He mant ( : D ), de....
Végül az HBOnál kötöttünk ki és megnéztük A csajok háborúját. Ez egy agysorvasztó, undorító film, nem is tudom, hogyan sikerült végignéznem. :halott:

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Megint én.

Szombaton megyek én is ragadozni a Ragadozókra. Már nagyon várom :mrgreen:

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Megvolt. Egyrészt én is beleragadtam a székbe, másrészt a filmet is megtekintettem és mindenképpen jár neki a napszemüveges szmájli 8)


Szóval: Ragadozók/Predators

Röviden: jó volt.
Hosszabban: Jó volt, de lehetett volna sokkal, de sokkal jobb. De még így is magasan veri az Aliens vs Predator filmeket, sőt, nem is szabadna egy lapon említeni velük, mert ez merőben más. És ez nagyon jól is van így. Szóval akinek tettszett az AvP 1-2, annak a Predators valószínűleg nem fog, mivel itt feleannyi akció sincs, de hát az első részt (Predator) se azért szerettük. Végre itt az első olyan Predator film, ami méltó az első és második részhez (nem tudom, a másodikat miért utálják olyan sokan, szerintem az is baromi jól sikerült). És bár vannak benne olyan részek, amik nem nagyon nyerték el a tetszésemet, mégis egy méltó tisztelgés a nagy klasszikus előtt : ) Kezdve a dzsungelben felhangzó zenével, de ott a régi főcímzene, a híres beszólások, a szikláról vízbe zuhanás, a sárfürdő. És a Ragadozók hírnevén esett csorbát is sikerült valamelyest kijavítani.

Nekem nagyon bejött ez a kicsit lassú, félóráig matatunk a bozótban aztán lövünk egy sort stílus, nem is kell ide több akció! A film hossza teljesen rendben volt, a történet szintén (oké, egy Préda link biztos izgalmasabb lett volna, de egyrészt az AvP sztori, másrészt nehéz feladat lenne nem röhejesen áttenni filmre. Hú, de jó volt a képregény belőle :)). Az effektekre több kritikában is panaszkodtak, mondván, hogy pl. az égből zuhanás gagyi. Szerintem korrekt volt. A hőlátás ugyan kicsit másképp volt megoldva, de VÉÉÉÉGRE KIHASZNÁLTÁK A HANGVISSZAJÁTSZÁS ("Máskor is...", "Kérsz cukrot?") adta lehetőségeket és szerintem igen jól :)
És akkor itt jöjjön a kényes pontja a filmnek: a szereplők. Nagy részük rendben van, az izraeli csaj például kellemes csalódás volt (a trailer alapján egy idegesítő, tipikus kötelező női karakternek tűnt, de szerencsére egy teljesen normális figura volt). A "doktor" elég béna húzás volt (aki látta a filmet, tudja mire gondolok), a mexikói rosszarcú fickónak is megörültem (nemtom, hogy hívják, de a nagydarab késdobáló mexikóira gondolok a Desperadoból...."Szóval egy nő van a mellére tetoválva...És késeket dobál...És adtál neki aprót, hogy telefonáljon neked...Persze, nem állunk az útjába." :lol:). Személyes kedvencem a keveset beszélő jakuza volt 8)
Nade a feketeleves....Adrien Brody. Könyörgöm....Ez az überlaza keménykedő stílus Bruce Willisnek baromi jól áll, de neki nem :XD: (Még Schwarzi se keménykedett így az első részben, pedig ő megtehette volna : D ). Annak azért örültem, hogy kicsit kigyúrta magát a filmhez, de kicsit visszafogottabb alakítást vártam volna tőle.De lépjünk tovább.
Persze van egy kötelező orosz szereplő is (merthogy mindenféle nációjú fazon gyűlt össze a dzsungelben), de nem is ez a baj, hanem hogy a neve Nyikolááááj (legalább nem Ivan) és csíkos póló van rajta. :? És míg a japán és a mexikói hapinak egyáltalán nincs, addig neki olyan durva akcentusa van, hogy csak na. De ezt talán még rá lehet fogni a magyar szinkronra.
Morpheus (L.F.) elég semmilyen karakter, róla nem is írok inkább többet.
Nade a ragadozók,óó....Hát ővelük nagyon meg vagyok elégedve. Baromi jól néznek ki és hasonlóan brutális oldalukat mutatják, mint az 1-2. részekben (sőt...). Itt nem az van, hogy a bálnavadász telepen állnak, ijesztgetnek, ugrálnak egy sort aztán levágják az embert. Nem, Itt is ugyanolyan sunyi módszert alkalmaznak, mint Dutch és Harrigan ellen. Előbb támadnak és aztán ijesztgetnek. És nem finomkodnak. Többen vannak a filmben, ugyan egyikük sem egy nagy észlény, de ez még nem olyan gáz. Nagyon tetszett, hogy KÜLÖNBSÉG VAN RAGADOZÓ ÉS RAGADOZÓ KÖZT! Nemcsak vadászgatnak, egymás közt is versengenek. Nagyon drukkoltam a kikötözött ragadozónak, de hát esélye sem volt a fővezérrel szemben. :( A fegyverzetük is teljesen a helyén volt, ügyesen is használták őket és az kettő, amelyiket maszk nélkül láthattuk, nos..Kimondottan jóképűek voltak :D (értsd: profi volt a maszk 8) ). Nagy ötlet volt, ahogy végül zongorista barátunk elintézte a fővezért. Semmi lőfegyver, semmi bozótvágó kés, csak elegánsan bunkóval ütötte, ameddig bírta.

Szóval minden hibája és kínos keménykedése ellenére nekem bejött a film. Egy szép tisztelgés a régi klasszikus előtt 8)

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

en is megnezem valamikor kivancsi vagyok ra az elso ket resz ott csucsul a polcon dvd-n :D
amugy van 1 film amit tevesen ragadozo 3-nak neveznek amugy valami dna az angol cime

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

az elso ket resz ott csucsul a polcon dvd-n
A második azért már kicsit gagyesz lett nem? :) Én csak most láttam először valamikor nemrég a Film+on.

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

Emtrexx írta:
az elso ket resz ott csucsul a polcon dvd-n
A második azért már kicsit gagyesz lett nem? :) Én csak most láttam először valamikor nemrég a Film+on.
ennyi erovel az elso is amugy nem ertem mi bajod vele

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Gagyi? Miért? :)

Jó a sztori, jók a maszkok, ha az évszámot nézzük, akkor az effektek is (egyedül az rémlik mai szemmel gagyinak, amikor a végén a hajóban kikapcsolják a többiek is az álcázást).

Volt egyébként aki azért szidta a második részt, mert hogy milyen már az, hogy a főszereplő megöli a Predatort (Yautja-t, hogy pontosabb legyek, végre megtaláltam a tisztességes nevüket : D ), erre meg adnak neki jutalmul egy antik pisztolyt és hagyják elmenni. Mert hogy ennek semmi értelme. Pedig az egyik legsokatmondóbb jelenet a filmben :)

Régen (nagyon régen : D ) olvastam egy Predator képregényt, amiben a ragadozó fejét a végén üstben megfőzték. Na, az gagyi volt XD

Egyébként meg: http://www.youtube.com/watch?v=jOZVp9NF ... re=related

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Ööö hát nemtom, nekem kicsit B-movie-s volt. Pl mert nem sikerült menőbb színészt találni Danny Glovernél a főszerepre, meg ilyenek. Meg eddig kb nem is tudtam róla hogy létezett ez a film :D
De mondjuk rossz azért tényleg nemvolt. Csak nemsokkal előtte néztem újra az első részt, és az még mindig ütött. Utána a második valahogy nem volt egy nagy szám (bár mondjuk ugyanez igaz az Aliens vs Predators-ra is amiről már nem is emlékszek hogy miről szólt, azon kívül hogy volt valami piramis alakú izé :D).
Régen (nagyon régen : D ) olvastam egy Predator képregényt, amiben a ragadozó fejét a végén üstben megfőzték. Na, az gagyi volt
Lol. Itthon is kijött pár Predator képregény. Nekem megvannak, volt köztük 1-2 jó sztori :)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Nem is gondoltam volna, hogy Predator képregényeid (is) vannak :P

Nem tudod véletlenül, hogy azt kiadták-e, amiben Dutch öccse szerepel (kigyúrt egybenyak szőke fejjel) és kiesik (vagy kilöki egy Predator?) egy ház nemtudomhanyadik emeletéről, erre azt mondja a főnökének, mikor kérdezi, hogy mi történt vele hogy "Elcsúsztam egy banánhéjon."?

Fogalmam sincs, mi lehetett a címe : D

amugy van 1 film amit tevesen ragadozo 3-nak neveznek amugy valami dna az angol cime
Pfúú, az de sz@r volt már bocsánat a kifejezésért :lol:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Nem tudod véletlenül, hogy azt kiadták-e, amiben Dutch öccse szerepel (kigyúrt egybenyak szőke fejjel) és kiesik (vagy kilöki egy Predator?) egy ház nemtudomhanyadik emeletéről, erre azt mondja a főnökének, mikor kérdezi, hogy mi történt vele hogy "Elcsúsztam egy banánhéjon."?
Igen, a 3-6. számokban jött ki az a történet. Az király volt, tetszett :) Betondzsungel volt a címe. Lehet hogy a magyar kiadás szkenjét olvastad.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Á, köszi! : D

Neeem, nekem az angolul volt meg még nagyon régen...Asszem...De már nem tudom, hová lett -_- A Cold War-t szerettem még nagyon, de az sincs már meg :(

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Azt is elkezdték kiadni, rögtön utána, de az már nem jött ki végig, mert megszűnt a sorozat :( (annyira nem jöttek be anyagilag a címek (Aliens, Terminátor és Maszk volt még mellette), hogy a kiadó úgy nyilatkozott később, hogy soha többé nem akar képregényekről hallani :1eye: )