Mozifilmek

Minden a kedvencekről, a legújabbakról, vagy a legnépszerűbbekről - mindenről ami mozgókép
Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Utazás a rejtélyes szigetre (Journey to the mysterious island)

trailer: http://www.youtube.com/watch?v=pii8tPZKbnw

12 éven felüliek számára kiskorú felügyelete mellett ajánlott.

Az eleje még egész izgalmas, de amikor elkezdtek a méhecskéken (!) lovagolni, na ott kikészültem.

****

Ja és egy kis érdekesség... DVD vásárlás összeállítás (más + saját vásárlás), figyeljétek a párosítást:
Eldorádó (a rajzfilm) + Pandorum
Démonlovag (Mesék a kriptából) + Casper ( :1eye: )
Hús és vér + Gandhi (ez már tényleg no comment...)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Bepótoltam néhány filmet, amik amolyan igazi klasszikusok, de egyszer sem sikerült elejétől a végéig megnéznem őket.

Kedvencek temetője
Tetszett! Szabályosan árad a dögszag a filmből, úgyhogy nem fogom túl gyakran megnézni, de jó kis horror.

Szárnyas fejvadász
Ez is nagyon jó volt. Hauer magyar hangja viszont nagyon rossz (kb. bohócot csinál a karakterből...), úgyhogy eredetiben ajánlatos nézni.

Őrült Stone avagy 2008, a patkány éve
Na ez elég nagy wtf volt.... Elég zagyva.... Jó volt, tetszett, röhögtem is csomó helyen a duma miatt (mikor felfegyverkeznek :D). Meg ilyeneken, hogy pisztoly van a hűtőben, a bonbon a hűtőmágnes...Drótkefével fésülködik, meg fogmosás után rögtön szivarozik. De a vége nagyon összecsapott lett. Ja meg hogy a pasi(ebben is Hauer játszik) le se tojja, hogy a nőjét elragadta a szörny, lazán leállnak beszélgetni a társával a konyhában (?!).

12 majom
Ezt akkor láttam először, amikor még kb. 8 éves koromban szüleim kihozták videotékából. Annyi maradt meg bennem, hogy közben tejberizst ettünk, meg Bruce Willis lábából világháborús lövedéket operáltak ki, meg hogy Brad Pitt ugrált a bolondokházában. És tökre föl voltam háborodva, hogy ha az a címe, hogy 12 majom, akkor mikor lesznek már benne majmok??? XD
De mindezt félretéve: zseniális a film. Elég hülye voltam, hogy csak most néztem meg újra. Sztori, színészek, hangulat, karakterek, zene(!), minden zseniális. Nálam 10/10 pontos film, kapásból 2x néztem meg egy héten belül.

Holnap megnézem vagy A majmok bolygóját (a régit) vagy a Critters-t (Rémecskék). Ja és a hétvégén 2x néztem meg a Prometheus-t :o (Megkérdeztem illetőtől akivel néztem, hogy "Na és van, amit nem értettél?", azt mondja ő mindent értett...10 perc múlva mondja, hogy "Te, mi a frász volt az a fekete anyag?!", én meg XD )

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Megnéztem a Házizombi c. filmet (Fido), ez inkább no comment. : D

Ez viszont nagyon is: Resident evil: Damnation (Kaptár: Kárhozat - Ki a fene találta ki anno ezt a kaptáros marhaságot címnek????)
Naszóval 2012-es CGI filmről van szó és semmi, ismétlem SEMMI kapcsolat nincs közte és az élőszereplős, Jovoichos, szörnyekkel boxolós hülyeséghez. Halleluja! : D Igen!
Nem is nagyon akarok részletekbe menni, csak annyit mondok, hogy európai helyszínt kapunk tipikus RE-s sz.arkeveréssel, aztán van itt Leon S. Keneddy, Ada Wong, sok-sok-sok Licker és sok-sok Tyrant! Vhoá.

Leon továbbra is egyik kedvenc karakterem (itt jobban is néz ki, mint a Degeneration-ben :3 ), Ada megint olyan tipikus Ada, a Lickerek (én csak nyalókáknak hívom őket : D ) mondhatni már-már bájosak, a Tyrant meg... Hát a Tyrantek a film csúcspontja... Én soha, egyik részben sem f.stam úgy egyik szörnytől se, mint a legelső Resident Evil játék Tyrantjétől! Itt a második részbeli dizájn köszön vissza, de nagyon besza.aratósra sikerült! :shock: Bámul, bámul, lassan elindul feléd, közben bámul, jön és jön és akkor hirtelen odasprintel és fölken a falra :fél:

Nézzétek (vigyázat, sok a digitális paradicsomlé):
http://www.youtube.com/watch?v=9I_E01PYjVc


(Egyébként helyenként még egész vicces is tud lenni a film. Pl. a hamburger imádó srác mikor ötödszörre is összerázza Leont meg Leon szövegei úgy általában : D)
Eltekintve a borzalmas akcentusos beszédtől (Nem is értem, ha szlávok, miért angolul beszél mindenki?!) és a mindenkin megcsillanó lipsticktől (:D) ez egy nagyon jól sikerült Resident evil animációs film. Bár a filmekről is elmondhatnám ugyanezt... *szomorú sóhaj*

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ja és megnéztem a Resident evil: Retribution-t is (élőszereplős változat).

Jézusom...Nem hittem volna, hogy a legutolsó (negyedik..?) filmet alul lehet múlni, de bebizonyosodott, hogy tévedtem.... Ez a film KATASZTROFÁLISAN SZA.R. És nem csak azért, mert a játékokhoz mérve egy okádék (első rész óta rajongója vagyok vagyok a sorozatnak), hanem minden más tekintetben is. Sztori: összefüggéstelen katyvasz. Színészi játék: kettes alá. Megvalósítás: unalmas. Keverik a szezont a fazonnal, a T-vírust a G-vírussal, a Plagat az Uroborossal, a karakterek meg...Hát azon majdnem besírtam. A néger karórás reklámarc....Az első rész zsoldosai....Leon, Ada (Miért? Minek?)...Előrángatták még szerencsétlen Barryt is, így az ötödik részre, de hogy minek???? A pulzusom a film közben szerintem alulról súrolta az ötvenet...


Most komolyan, ennyire futotta???? Az első film még teljesen rendben volt, pedig annak se sok köze volt a játékhoz...De azóta egyre sz.arabbak és olyan mesterien értelmetlenné vált minden a "sztorinak" hála, hogy igazából esélytelen lett volna egy normális folytatást összehozni. Egyetlen pozitívum a kellemes zene, meg az első kb. 20 másodperc (vízben lebegés).

Ja és a záró képsorok (Weskerről inkább nem is beszélek...Vicc.), hát az valami fantasztikus volt....Fantasztikusan sza.r.

És Mila Jovovichból is nagyon elegem van már, mert nagyon nem áll jól neki ez a fajta pózőrködés (a 3. részben még elment, de ez...). Ja és Michelle Rodriguez jelenlétét sem értem a filmben... De hát a pénz nagy úr.

Hogy miért néztem meg, ha tudtam, hogy rossz lesz? Igazából én sem értem.

Komolyan emberek, kerüljétek el ezt a szemetet.

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

A három nem tetszett, a négy még szarabb volt, ezért nem terveztem ezt megnézni, de mit mondtál? Michelle Rodriguez?....... :nyál:

Csak vicceltem, akkor sem fogok még egyszer pénzt kiadni ezért a szarért :rossz:

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Azt nagyon bölcsen teszed : D

Michelle Rodriguez karakteréről meg annyit (csak hogy nehogy megegyen a kíváncsiság :D), hogy: megint meghal. Kétszer is.Igen... Kb. az összes karaktert, aki eddig szerepelt a filmben, leklónoztak és több rohangál belőle. Az aranyos kedves Michelle (ill. Rain, bocsánat)kitöri a nyakát, a gonosz Rain-t meg lehúzzák a zombik a víz alá és kampec. Ja és Wesker átáll a jó oldalra. Na erre varrjál gombot...

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

NEEEEE, most tényleg azt akarod elérni, hogy elmenjek rá én is, és feleslegesen adjam ki rá a forintot? :D Csak azértis nein, majd torrent XD

Megnéztem én is a Damnationt, és az tényleg nagyon jó volt, főleg az Ada vs Svetlana meg a végén a Tyrant-es mulatság ^_^
Amikor Leon beáll a legvégén egy késsel, nekilódul a Tyrant aztán csutkára darálja a vadászrepülő, az hatalmas volt, meg a tankos rész is :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

akmal888 írta: ...meg a végén a Tyrant-es mulatság ^_^
Amikor Leon beáll a legvégén egy késsel, nekilódul a Tyrant aztán csutkára darálja a vadászrepülő, az hatalmas volt, meg a tankos rész is :D


A repülős tényleg marha jó volt :D De én hangosan felröhögtem, mikor Leon elővette a kést XD Biztos sokra ment volna vele. (Bár most jut eszembe, a resi4-ben én is késsel öltem meg az El gigante-t XD)

Ja és annyira, de annyira vártam, hogy Leon benyögjön egy "Ada, wait!"-et XD

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Megnéztem a Gettó milliomos-t. Hááát..Annak idején agyon dicsérték a filmet, bennem nem hagyott mély nyomot. Egyszer nézhető.

És megnéztem, ill. elkezdtem nézni a Dragonball: Evolution című élőszereplős izét. Azért nem mondom, hogy film, mert ez valami minősíthetetlen valami volt, annyira, hogy összvissz fél óráig bírtam, aztán áttekertem az egészet és megnéztem a legvégét. A francba, még röhögni sem tudtam rajta, annyira sz.ar volt! Szegény Piccolo.

http://goldman-karee.deviantart.com/art ... l-76162769

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Gettó milliomos: Na igen, annak szerintem kb csak az első 10 perce az ami művészi lett valamennyire, a film hátralévő része egy tök átlagos romantikus tévéfilm, ráadásul a végén egy jókora logikai baki van :)

A DragonBall meg lol :D Én nem is tudom, mit gondoljak róla. Az eleje tulajdonképpen tetszik, amíg a suliban menősködik a srác meg ilyenek (imádom az olyan szitukat amikor különleges képességű emberek konfrontálódnak a normál világgal), viszont onnantól hogy elindulnak az útra eléggé hulladék az egész. Ráadásul az egész eléggé alacsony költségvetésűnek tűnik ahhoz képest, hogy mit lehetett volna belőle kihozni.
Szerintem ezt a filmet senki sem akarta igazán, még a Fox se :)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Jajj, én már az elején is kibuktam. Srác (Goku) elmegy a buliba, végre kettesben marad a csajjal erre minden második mondatában a nagyapja a téma.... :1eye:

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Mutáns krónikák (60%)

Kép

trailer: http://www.youtube.com/watch?v=pS9jv8ejIgY

Mi az a 60%? Hát azt jelenti, hogy a film nézése közben éppen takarítottam, úgyhogy nem láttam mindent, csak kb. a 60 százalékát XD De mondjak valamit? Lehet, hogy így jobban is tetszett, mintha végig ott ültem volna a tv előtt, mert iszonyatosan sokat lőnek benne a felétől kb. a végéig. Ha valami velőtrázó sikolyt hallottam, arra mindig visszarohantam, hogy lássam kit ölnek éppen, aztán csókolom : D
Najó, az első 30 percet úgy ahogy volt megnéztem.

Egyébként egész szórakoztató film.
Képzeljétek el a Dead space-t és az Ellenség a kapuknál c. filmet összegyúrva a Sky kapitány és a holnap világa látványvilágával.
Na az a Mutáns krónikák :)



Megnéztem A pankrátort is, jó film, tetszett! A csemegepultos jelenet mindent visz.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Hogyhogy erről még nem írt senki???

The dark knight rises / A sötét lovag:Felemelkedés (2012)
:batman:


Baromi jó volt. Mindjárt kifejtem, miért.

Soha nem voltam Batman rajongó. Még kicsi koromban volt pár Batman képregényem meg megnéztük néha a Tim Burton féle filmet és ennyi. Tehát, hogy ki mennyire hozza a képregénybeli karaktert, ki kinek a micsodája és hasonlók - fogalmam sincs. A Batman: Kezdődik! jó volt, de kicsit rétestészta, A sötét lovag egy jó kis film, ez már sokkal jobban tetszett. De a legeslegjobban mégis a harmadik rész, a Felemelkedés jött be.

Nem kertelek, Bane figurája elvitte az egész filmet, imádtam. Nekem speciel sokkal jobban tetszett, mint az előző részben Joker. Az egész megjelenése, a hangja (!!!!! Ohh, az isteni!), hogy olyan szórakozottan adja elő magát, még amikor meglepődik akkor is olyan halál nyugodtan teszi : D Joker se volt piskóta, de Bane szerintem sokkal jobb. (Más szemmel nézve meg köhömm Joker nem igen mozgatott meg bennem semmit, Bane viszont :nyál2: , pedig nem eseteim az ilyen izomagyak.)

A film majdnem három órás, itt-ott foghatták volna kicsit rövidebbre, de összességében jól össze van rakva.
Anne Hathaway-t nem kedvelem túlzottan, de Macskanőnek nagyon tetszett (a kézfogós poénon besírtam).
Christian Bale-t az Amerikai pszicho óta nem tudom komolyan venni, meg amúgy se kedvelem, bőregér jelmezben meg egyenesen röhejes, de ez az én egyéni problémám. És az a betorzított hang... Áhh, mindegy. http://www.youtube.com/watch?v=efQ4XtGwNKM

Ja és a legfontosabb!!!!! Csak és kizárólag eredetiben nézendő! Egyrészt így rácsodálkozhatunk, hogy Alfred milyen színháziasan érthetetlenül beszél, másrészt elég béna a szinkron (félrefordítások pl.) és Bane orgánumát lehetetlen visszaadni, nem is sikerült jó magyar hangot párosítani hozzá. http://www.youtube.com/watch?v=Lwnl4e8vvaA
Összehasonlításnak
eredeti: http://www.youtube.com/watch?v=hvwTx1UWswQ
szinkronos: http://www.youtube.com/watch?v=-JSxk0ISWxY

Ugyan az a helyzet, mint Vin Diesel esetében (nem semmi hangja van a fickónak). De most tényleg, hallgassátok:
http://www.youtube.com/watch?v=cx1XhlPIeEM

Egyébként egymás után kétszer néztem meg, mert először felirat nélkül nyomtam be (gyakorlás sose árt, gondoltam magamban), de kb. minden szereplő más stílusban nyomja az angolt (Alfred mindennek a teteje), Batman is össze-vissza szenved-motyog-hörög, hát mondom ezt még egyszer meg kell néznem :o

Ja és az a bizonyos föld alatti börtönös rész, meg a hozzá tartozó 'legenda' csűrése csavarása nagyon-nagyon-nagyon sokat dobott a film összértékén. Engem pl. tökre meglepett, mikor kiderült, hogy nem Bane a szökött gyerek hanem Miranda :shock: Amikor meg Miranda elmondja a kis történetüket, hát azt majdnem megkönnyeztem :pirul: (Igen, igen, néha nagyon érzelgős vagyok : D )


Summa summarum nagyon jó film, azoknak is ajánlott a megnézése, akik nem szeretik a bőregérnek öltöző repkedő milliomosokat.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Láttam pár jó filmet mostanság. És láttam pár moslékot is : D

Ami jó volt:
Doom
Igen, játékadaptáció (a játékkal annak idején mondjuk nem sokat játszottam), kicsit hülyeség, kicsit gagyi, de én nagyon élveztem :D A végén az fps részért meg külön piros pont jár a filmnek :)

Warrior
Ezt kapásból kétszer kellett megnéznem, annyira jó volt :) Joel Edgerton-t mondjuk a Kinky boots miatt már A dologban sem tudtam teljesen komolyan venni, de itt is nagyon-nagyon jó volt, Tom Hardy meg úgyszintén (Az a hát! :O ). Ketrecharc és drámarajongóknak kötelező, de erősen ajánlott mindenkinek, aki egy jó filmet szeretne látni :)

Ami nem tetszett:
Shrek a vége fuss el véle
Az első Shrek filmet imádtam, ezt már minimálisan sem tudtam élvezni, annyira idegesítő volt. Remélem több csontot már nem rágnak le az ogréról. (Az ogre kölkök meg frusztrálóak, pfejj.)

Domino
Számomra értékelhetetlen volt ez a....széteffektezett izé. A vágás borzalmas. A történetvezetés szintén. Keira Knightley valamiért borzasztóan irritál, de ebben a filmben aztán mindenen túltett, egyfolytában kérődzik (rágózik), pózőrködik, tök hiteltelen, túljátszott...A többiek is borzasztóak voltak. Ez a film egy nagy zöld massza (a zöld szűrők miatt), aminek se füle, se farka....se közepe.

Az ördög fia
Avagy Tesco gazdaságos horrorfilm :D Honnan? Természetesen a Film+-ról : D Hjajj, ez nagyon sz.ar volt, az alvással jobban jártam volna. A cowboykalapos ördögfióka nagyon gáz volt, a bébiszitternek meg a világért se gyanús, miért nyers véres husika van a hűtőben félretéve a gyereknek. Kemény Zs kategória.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Lawless, 2012 (Fékezhetetlen)

Kép

Abüdösmindenségit neki, az első film, amit 2013-ban néztem és hűdejóvolt! Ha így folytatódik az év, boldog leszek XD

Naszóval, 1920-as évek, Amerika, szesztilalom, csempészkedés, gengszterek... Nem vagyok oda az ilyen témájú filmekért, de annyi dicshimnuszt olvastam a filmről, hogy utána néztem...A színészi gárda már önmagában egy jó filmet sejtetett...
Gary Oldman - mindig zseniális, ahogy itt is, akármilyen rövidke szerep is jutott neki.
Guy Pearce - Időgép óta kedvelem, jó filmekben láttam eddig, de gyanítom, hogy eddigi legjobb alakítását hozta. Ilyen hitelesen előadni egy ekkora tetű karaktert (azért jól elrondították! : D), simán díjat érdemel :) Komolyan mondom, már tényleg vártam, mikor csinálják ki : D
Shia LaBeouf (Tényleg, hogy a túróba kell ejteni a nevét? ) - semleges. Láttam jó és rossz filmekben is, korrekt a játéka (bár ha meghallom a nevét, rögtön a Mansonos összeverekedése jut eszembe X D ). Itt kimondottan nagyon jó volt! Néhány helyen jól felképeltem volna, akkora b.rom volt, hát ezt is el kell tudni játszani! :D
Mia Wasikowska, Jessica Chastain úgyszintén jól alakítottak, bár ők egy kicsit háttérbe szorultak a többiek mellett.
Tom Hardy - :3 Már a Warriorban is piszkosul jó volt, itt is remek volt. Kicsit vicces volt, ahogy a kis elnyűtt kötött pulcsiban, boxerrel ütlegeli az ügyeletes bunkókat meg minden, de közben meg olyan tutyimutyi, hogy egy épkézláb választ nem tud kinyögni a felszolgáló csajnak XD


Szóval a sztori kicsit bővebben a filmkatalogus.hu-ról:
A nagy gazdasági világválság idején járunk. A Bondurant-fivérek, Forrest , Jack és Howard igazi legendának számítanak a Virginia állambeli Franklin megyében, hiszen a szesztilalom idején jól menő csempészüzletet tudhatnak magukénak. A jólét azonban veszélybe kerül, amikor feltűnik a színen Charles Rakes különleges ügynök, a törvény új ura, aki azonban korruptabb mindenkinél, és részesedést követel magának a fivérek üzletéből. Ők azonban nem hajtanak fejet senki előtt, így felveszik a harcot Rakes ellen.

Bitang jó film. Azt ugyan nem tudom, mennyire korhűek benne a dolgok (pl. fegyverek, járművek stb.), de a hangulat, a rendezés valami egészen csodálatos. Csavarokban nem bővelkedik ugyan a történet,de nem ül le egy pillatra sem, végig izgalmas. Trancsírozós jelenetekből pedig nincs hiány, itt mindenkit megvernek vagy lelőnek vagy megkéselnek, vagy egyszerre mindhármat :D Néhány helyen azért maradandóan sokkoló élményt nyújtott a film... Aki látta, biztos tudja, melyik jelenetre gondolok...

Nem ragozom tovább, nagyon jó film, nézzétek meg.

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Szokás szerint rövid leszek: Megnéztem az új Kaptárat, és még Michelle Rodriguezzel is KURV@SZ@R volt !!!!!!!!!

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Mi nem tetszett benne akmal? :röhög:

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Gondolom még mindig költői kérdés :D De a sok elcsépelt, hatásvadász jelenet, meg a képernyő elé dobálunk tárgyakat, hogy látszon egyáltalán a 3D-n kívül a sztori. Leginkább a story. És Ada cuki volt, a szó legbecsmérlőbb értelmében. Nem cuki Ada kell, hanem szexi, pimasz, veszélyes Ada, akivel kiszámíthatatlan a következő másodperc is. Kár érte, a Damnationben pedig nagyon eltalálták

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Most jön az, hogy: Én megmondtam. XD
Tipikusan olyan film, amivel már vallatni lehet, annyira sz.ar : D

Ma megnéztem a 2012-es, új, üde, friss... DREDD bírót! Asszem emésztenem kell holnapig...majd írok róla : D

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »


Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Egye a fene, holnapra talán már el is felejtem.

Szóval van a régi Dredd bíró c. film, Sylvester Stallone-val. És van ez a 2012-es Dredd, Karl Urbannal (alias Dredd).

Kép

Melyik a jobb/rosszabb? Nem tudom, a régiről csak halvány emlékeim vannak, asszem a nézhető kategóriába tartozott. Ahogy ez is. Sztoriról kár beszélni, a háttér ugyanaz (pusztaság közepén elcseszett városok és akkor vannak a bírák, blablabla), másfél óráig egy 200 emeletes toronyházban hajkurásszák egymást a szereplők. Hát nem túl izgalmas, az 50. perc környékén már elkezdtem unni a sok lövöldözést, mondom jól van szálljatok már liftbe szerencsétlenek...(Ja mert hogy a 'gonosz' a legfelső szinten lakik, hol máshol :D).

A képi világ jó, Karl Urban mint Dredd nagyon jó (tetszett, hogy végig sisakban volt, meg azok grimaszok amiket vág), a szőke csaj is jó volt, a "főgonosz"..háát...inkább hagyjuk, nekem nem jött be :D A rosszak és a jók is tisztességesen aprítják a népet (itt aztán mindegy, hogy fekete, fehér, öreg, gyerek, mindenkit szitává lőnek). A kosztümök itt nem olyan röhejesek, mint a korábbi filmben, sőt, még az a furcsa sisak is tetszett. A másfél óra ugyan nem sok, de mégis lehetett volna kicsit rövidebb, mert a végére elég uncsi lett.

Egynek elment, akciófilm rajongóknak biztos felüdülés a sok Steven Seagal film+ gazdaságos akciófilm mellett, de én valahogy nem élveztem annyira. Nem volt rossz, de egyértelmű, hogy nem én voltam a célközönség :D

Másik friss filmélményem a 2008-as Bronson, ami...Hogyismondjam...Akkora WTF film, hogy már napok óta ezen röhögök XD

Kép

Rémlik valakinek a Született gyilkosok? Na kb. ez is annyira agyament, csak sokkal viccesebb XD

Amit tudni kell, hogy ez a hapsi tényleg létezik : D

"Michael Peterson egész életében arról álmodozott, hogy híres lesz. A forrófejű, huszonkét éves srác úgy gondolta, ennek legegyszerűbb módja, ha kirabol egy postahivatalt. Petersont azonban gyorsan elfogták és hét év börtönbüntetésre ítélték. Végül több mint harmincnégy évet töltött rács mögött, ebből harmincat magánzárkában. A hollywoodi sztár, Charles Bronson nevet is itt vette fel. Hírnevét fékezhetetlen természetével, túszejtő akcióival szerezte. Az Egyesült Királyság legerőszakosabb rabjaként tartották számon, aki nemcsak a fegyőrökre, de a társaira nézve is állandó veszélyt jelentett. Átváltozásáról, életéről több könyvet írt." filmkatalogus.hu

Hjajj, beteg film, nem is lehet komolyan venni (eleve a zenei aláfestéstől röhögőgörcsöt kaptam néha), a rendezés nagyon jó, Tom Hardy meg nem normális XD Asszem ezután ugyanúgy leszek vele is, mint Christian Bale-lel... (Ha CB-t meglátom egy filmben, akkor rögtön az jut eszembe, ahogy az Amerikai pszichóban s.egg pucéran, edzőcipőben, kezében láncfűrésszel üldözi a prostit a lépcsőházban :lol: ) A műfajnál az áll, életrajzi film, dráma. Drámának dráma, csak épp komédia XO Komolyan, én olyan jókat röhögtem rajta, annyira abszurd az egész, Tom Hardy meg simán zseniális, már pusztán a járásán besírtam.

A film egyébként nem való mindenkinek, tehát aki nem vevő az abszurd hülye humorra, az inkább kerülje el. Akinek tetszett a Született gyilkosok börtönös része (nomeg Tommy Lee Jones káromkodása), az ezt is imádni fogja, aki utálta, az valszeg ezt is utálni fogja, de nagyon. Ja és a film közepéig nem tanácsos enni, mert akadnak benne gusztustalan dolgok. És akinek bántja a fülét a sok káromkodás, az is kerülje el.

Én viszont imádtam, mert annyira abszurd. Abszurdan vicces : D

http://www.youtube.com/watch?v=-n5DdCl8Fq8

http://www.youtube.com/watch?v=5VZwNVFq_rU


Ja és szigorúan eredeti hanggal nézős!

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Amerikai pszichót pont 25-én pótoltam, tényleg zseniális az egész :D Esőkabát van rajtad? Igen az! *és utána CB betol egy olyan arckifejezést, hogy azt tanítani kéne. Meg amikor meglátja a másik fazon névjegykártyáját és teljesen elborul az agya :)

Látom Tom Hardy-ra nagyon rákaptál mostanában :P Tegnap szedtem le a Lawlesst, de ez is érdekesnek tűnik, túl so a film, és oly kevés az idő :( Pedig játszani is kéne, meg olvasni, meg tanulni és aludni, nem is beszélve a szociális interakcióról, amit már pont kezdtem megszokni így karácsony után...

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

"Látom Tom Hardy-ra nagyon rákaptál mostanában :P"

Hát igen :D Hála a filmkatalogus.hu-nak. Annak idején Benicio del Toro-nak is megnéztem szinte az összes filmjét : D

Amerikai pszichó: Hahaha, igen, ezek jó részek! Meg amikor a meleg csávót elkezdi fojtogatni, az szerelmet vall neki, erre rohan kezet mosni. Bőr kesztyűben! XD

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

És tényleg!!! :D :mrgreen:
Meg a diszkóban mikor a pultos csaj elfordul, és random pszicopatizmussal el kezdi mondani neki, h : Kedvem lenne leszúrni, és a véredben pancsolni XD De mekkora nihil már a világ, hogy a végén le se szarják, hogy mennyi embert ölt.
Nameg Genesis powa! http://www.youtube.com/watch?v=TlBIa8z_Mts

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mozifilmek

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

:mrgreen:

Újra meg kéne már néznem.

Egyszer mondta nekem valaki, aki olvasta a regényt hogy ott az derült ki, hogy Patrick totál skizofrén és csak elképzelte, hogy gyilkolászik. Hát a filmből nem így jött le :D

"Miután levettem a jeget, mélytisztítóval bedörzsölöm magam. Zuhanyozáskor hidratáló zselét használok, majd mézes mandulás zsurlót. Az arcomra lehúzható zselé pakolást teszek. Ezután növényi eredetű maszkot teszek fel, amit 10 percig rajta hagyok, mialatt folytatom a reggeli rutint. Vagy alkohol mentes vagy kevés alkohol tartalmú aftershaveet használok, mert az alkohol szárítja az arcbőrt és öregít. "
:1eye: