Kedvenc sorozatod

Minden a kedvencekről, a legújabbakról, vagy a legnépszerűbbekről - mindenről ami mozgókép
Avatar
DoT
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2008. jún.. 15. 16:25

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: DoT »

Lost,4400,meg a helyszinelők,Dr.Hausejah és a Hal a tortán.....tudok röhögni mikor a marhahúsnál csirkehúst akarnak venni :D :D :D a lost-ot meg a 4400-at dvd-n szoktam nézni....apám tölti le.....de az olyanok hogy Jóban rosszban,meg barátökközt na azt nagyon nem bírom....jah és a viván szoktam nézni a sexy vagy nem-et

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

tökéletesen eggyet értek Dot L Hal a tortán nagyonnagy bár nem akkor. RTL-en is volt valami hasonló Vacsoraxcsata én azt jobban bírtam, Hal a tortán-t akkornézem ha "híresség" van bennejót lehet rajtuk nevetni.bár ezen a héten jobb lett volna ha más nyer

Avatar
DoT
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2008. jún.. 15. 16:25

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: DoT »

a Hal a tortán-ban mindig híresség volt,és én is jobban szerettem a vacsoracsatát :cry: de már vége.........

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Califorgia AXN-en vasárnap 22:00-kor aki még nem ismerné.... kötelező mindenkinek XD

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Na végre egy jó tipp és ötlet! :D A Califorgia tényleg kötelező! ;) 8) (főleg kezdő írók számára! :D)

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Végre egy ember aki ismeri e szép darabot XD

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: mahdi »


Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Lesz a Dexternek 3. évadja! juhiiiiiiiiiiii :D gondolom mindenki izgatottan várta ezt a hírt XD

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Most néztem végig a Grey's Anatomy 4. évadját. Rohadt jó sorozat. Szeptember 25-től aszem jön az 5. évad. Belenéztem valamelyik nap a magyar szinkronosba, hát valami eszméletlen rossz.
Jöhet a Twin Peaks.

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Twin Peaks állat! 8) :D

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Minden csütörtökön 22:10-kor a CoolTV-n: Skins (angol romantikus tini-dráma; 15 éven aluliaknak nem ajánlott).
Komolyan mondom, a legjobb sorozat amit valaha láttam. Doktor gagyi meg a nemtommilyen Pusztakotkodácsi helyszinelők és a többi aktuális amerikai szenny elmehet a sunyiba mellette :afro:

E héten pont az első évad záró része lesz, enyhén király. Aki látni akarja, kb hogy kell összerakva lennie egy friss, modern mai sorozatnak, az nézze csak meg.

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

A "Doktor gagyi"-ért még számolunk! :D És igen, ma lesz a "Doktor gagyi". Tessék nézni mindenkinek! :D

És megnéztem a Skins első részét. Ez kész! :lol: :mrgreen: Nekem tetszett, igen, kell az ilyen is!!! Szóval köszi a tippet. Már érkezik is a második, harmadik rész. :yes:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

És akkor még nem láttál semmit, ennél még csak jobb lesz 8)

Egyébként meg ne a gagyidokit nézzétek hanem inkább a Született feleségeket utána, sokkal jobb :afro:

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Emterxx, ha még nem tetted volna kezd el nézni a Lost-ot. Én kb 4 nap alatt néztem meg a 3 évadot. Alvás nem nagyon volt, de ha mégis akkor csakis a Lost-al álmodtam. :D

Nálam ami be van tervezve. Veronica Mars, The Sopranos.

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: mahdi »

A The Sopranos nagyon nagyon megéri!
Egyébként nézte valaki az HBO-n a Rómát? Vagy az RTL klubbon az első évadot esetleg? És a Tudorok megvolt valakinek? Ezek magasan viszik nálam a pálmát. Komoly, reális, izgalmas, szórakoztató és lenyűgöző, történelmi alapokon nyugvó sorozatok. (mai realitással, és szájízzel...) :wink:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

A Lost nálam már kiesett a cukorkosárból. Az elején nagyon szerettem, de aztán addig nyújtották, hogy totálisan elvesztettem az érdeklődésem iránta.

A Rómából láttam 1-2 részt, de szerintem elég nehezen lehet azonosulni egy ilyen sorozattal (ezért nem szeretem a sci-fi sorozatokat sem).
Néztem a Califorgiából is egy-kettőt, amit fentebb ajánlottatok, de a kiégett pasasok nővadász kaladjai sem tettek a rajongójukká túlzottan XD

Ami tetszett még, az a "Kyle, a rejtélyes idegen". Egy srácról szól, akit öntudatlanul találtak egy erdőben, és később kiderül róla hogy egy klón. De annyira hiteltelen volt az összes többi szereplő, és azok családi környezete, hogy szintén nem húzta sokáig nálam.

A Smallville-t is nagyon jónak tartottam, csak az is elnyújtás bűnébe esett, már lassan mindenkivel megtörtént minden.
A Született feleségeket sem vagyok benne biztos, hogy kellett volna folytatni ezzel a nemtommár hanyadik évaddal, de ez a mostani tornádós sztori eléggé üt azért :afro:
Veronica Mars, The Sopranos, Tudorok
Ezekből még nem láttam, majd belenézek, ha el tudom kapni őket :yes:

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Róma abszolult kedvenc, Tudorokból csak pár részt láttam, de az is jónak tűnik.

Miért nem jó Doktor Gagyi? Kb olyan számodra mint az FMA? :mi:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Hmmm, nem is rossz a párhuzam.
Valóban egyiknek a főszereplőjét sem tartom egyedinek egyáltalán. A House-féle goromba, öntörvényű fickók már eléggé elcsépeltek szerintem, már képregényben is voltak ilyenek (hogy hozzám közel álló témát mondjak) már a hetvenes évektől (Rozsomák/Farkas pl egy az egyben ilyen). Az hogy a tévénéző nagyközönség most lát először ilyet, és azt hiszi jó ötlet, az mindenkinek a maga baja. Ha már rigolyás karakter, Monk szerintem sokkal ötletesebb (bár ő már talán túlságosan is az).
(Egyébként a Hallmark-on is fut egy ugyanilyen goromba-dokis sorozat... Ennyit az eredetiségről. Bár nem tudom, melyik volt előbb).
Az FMA főhőse is tipikus nagyszájú, tucatból egy karakter, és még a külső jegyei sem jönnek be nekem (tudom, ez magánügy). A története viszont ennek legalább jónak tűnik, és van benne bőven jó ötlet.

De ez csak egy vélemény a sok közül, nem kell egyetérteni vele :megdobál:

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

A House-féle goromba, öntörvényű fickók már eléggé elcsépeltek szerintem, már képregényben is voltak ilyenek (hogy hozzám közel álló témát mondjak) már a hetvenes évektől (Rozsomák/Farkas pl egy az egyben ilyen). Az hogy a tévénéző nagyközönség most lát először ilyet, és azt hiszi jó ötlet, az mindenkinek a maga baja.
Ez egy durva általánosítás. Én nem azért szeretem, mert most látom először. Nagyon is sok magának való alak mászkál a képregényes, könyves, filmes világban. De szerintem Laurie remekül játssza ezt a szerepet.
A Lost nálam már kiesett a cukorkosárból. Az elején nagyon szerettem, de aztán addig nyújtották, hogy totálisan elvesztettem az érdeklődésem iránta.
A Lost-tal nekem is ez volt a problémám. Én csak pár részt láttam belőle. És mikor arra gondoltam, hogy talán beszerzem és megnézem.... Hát... akkor már a negyedik évad készült, így le is tettem róla. Pláne, hogy hallottam róla, hogy már nagyon el van nyúzva.


És abban egyetértek, hogy a sorozat írok nem tudják, hol kellene megállni. :yes:

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy a Lost-ot húzzák. Minden kis apró részlet a helyén van, semmi unalom, minden perc izgalmas. Legalábbis nekem így jött le. Mindig azt mondom, ha kérdezik hogy mennyire jön be a Lost. Hát olyan FF7 szinten van nálam. :D

Most jut eszembe, nemsokára itt a január az 5.évadal. :D

Avatar
Lev
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2008. aug.. 19. 13:51
Tartózkodási hely: dömdöm

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Lev »

Én nem vagyok egy nagy sorozatos de a House első évadját szerettem nagyon, aztán a másodikban már kezdtem unni hogy nem halad sehová az egész, aztán azóta nem is nézem.

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Nos, én csütörtökön fejeztem be a Skins című sorozat első évadját. Nem is tudom, hol kezdjem. Ha utólag belegondolok, semmi világmegváltó dolog nem történt benne. Nem volt heroikus, pátoszi, nem volt benne senki zseni, vagy csodagyerek. Mégis valahogy megfogott az egész, és az első perctől az utolsóig lekötött. És őszintén megvallom, nagyon rég láttam ilyesmit függetlenül attól, hogy film vagy rajzfilm volt-e.
Nem szeretném sokáig ragozni, mert sose tudtam jól leírni, amit érzek vagy gondolok. Mindössze annyit mondok, hogy én nagyon ajánlom ezt a sorozatot bárkinek. Lesz akinek nem fog tetszeni, de remélem, akad majd olyan ember is, akinek ugyanazt tudja majd nyújtani, amit nekem nyújtott.

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Végre volt időm megnézni a skins első évadját !!!! egy hét kellett hozzá de ha van egy kicsit több időm tutti megnézem egy nap alatt és tényleg ami a vicc hogy tényleg nincs benne semmi olyan nagy durranás tök átlagos sorozat de mégis az ember kíváncsi rá hogy mi lesz a következő részben.... alig várom hogy uncsim leszedje a második évadot XD

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

A második évad kicsit döcögve indul, de ettől függetlenül nézd meg!
És örülök, hogy elnyerte eddig a tetszésedet. :mrgreen:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Jah, a második évad sajna nem olyan jó mint az első :( Túl lett drámázva, és kevésbé ötletes mint az első (eggyé vált a sokból). De ettől még szeressük ^^

Ja és üdv a klubban :nyuszi: