Kedvenc sorozatod

Minden a kedvencekről, a legújabbakról, vagy a legnépszerűbbekről - mindenről ami mozgókép
Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

Emtrexx írta:Akit érdekel, a Sorozat+ on újrakezdődött az X-akták. Tegnap ment le a legelső rész, ma pedig a Támaszpont és a Gumiember címűekkel folyatatódik. Az előbbi az egyik nagy kedvencem.
21 és 23ó között tessék keresni :yes:
uff az x akták lehet kicsit unalmasnak tűnik de hát sok ember ezen nőtt fel én is emlékszek tesóimmal néztük és anyummár mérges volt hogy 7 évesen aszem éjfélkor ilyet néztem :D feltétlen nézni kell újra ezt a sorozatot

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

en mar ovodas koromba olyan horror filmeket neztem amin most 18as karika van :D
persze csak miutan az esti meset megneztem XD

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

FFUU

Hozzászólás Szerző: olf »

nihlatak írta:en mar ovodas koromba olyan horror filmeket neztem amin most 18as karika van :D
Fffhúú, de menő vagy! :shock: :sokk:
Én akkor még Sailor Moont néztem!
:hoppá:

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: tritto »

Én meg Dallast, mert azt nézték otthon. :D Ha teccik, ha nem akkor is azt kellett.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Én meg a Kacsameséket meg a Csipet csapatot..

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Nosztalgika#1

Hozzászólás Szerző: olf »

...és a Balu kapitányt ki ne hagyjuk! Tini nindzsa teknőcök? Gumimacik? Satöbbi.

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: tritto »

A tininidzsák tök király volt emlékszem egyszer még általános suliban (1.vagy2. osztály) a farsangi bálon egy csomó gyerek (köztük én is) öltöztünk valamelyik teknőcnek. :D

Avatar
Symbol
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009. ápr.. 21. 6:31
Tartózkodási hely: Celldömölk,Vas megye,Magyarország

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Symbol »

A vámpír,a vérfarkas és a szellem.
(angolul=Being Human)

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

r é g i

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Digimon volt a viaszaton, meg az rtl-en a kacsamesék. Ja, meg a minimaxon a Franklin meg a varázslatos iskolabusz.

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

... a Bolgyó Kapitánya... IGEN, HA KIDOBOD A SZEMETET, MINDEN PROBLÉMA MEGOLDÓDIK!
Ebben máig hiszek.

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re:

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

olf írta:... a Bolgyó Kapitánya... IGEN, HA KIDOBOD A SZEMETET, MINDEN PROBLÉMA MEGOLDÓDIK!
Ebben máig hiszek.
milyen naiv vagy :D

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Re:

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

nihlatak írta:
olf írta:... a Bolgyó Kapitánya... IGEN, HA KIDOBOD A SZEMETET, MINDEN PROBLÉMA MEGOLDÓDIK!
Ebben máig hiszek.
milyen naiv vagy :D
Pedig van benn valami :D

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Hát, ha valamit kidobsz, attól csak annyi változik, hogy a szemét az egyik helyről átkerül egy másikra. Szóval ez tényleg olyan nyolcvanas-kilencvenes évekes naívság. Ma már a szelektív gyűjtés és a ne-is-vegyél-felesleges-dolgot elv hódít :)
Épp most nemrég néztem bele újra én is egyébként abba a sorozatba youtubeon, régen én is néztem. Bár én akkoriban se szerettem már, mert mindig is idegesítettek az olyan sztorik, ahol ha van valami bonyoldalom, mindig azzal oldódik meg, hogy odahívnak valakit. Ilyesmi volt a Sailor moon is ahol mindig azzal oldódott meg a sztori hogy átváltoztak. Meg a Power rangers is. Meg a Pokémonban hogy mindig a Rakéta csapat jött és mindig legyőzték őket. Ehhhh az ilyeneket nagyon utáltam :D

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Re:

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

akmal888 írta:
nihlatak írta:
olf írta:... a Bolgyó Kapitánya... IGEN, HA KIDOBOD A SZEMETET, MINDEN PROBLÉMA MEGOLDÓDIK!
Ebben máig hiszek.
milyen naiv vagy :D
Pedig van benn valami :D
van enel tobb problema is a szemeteles/kornyezetszennyezes 1 tunet es maga a tarsadalom a beteg 1 tunet kezelese meg nem szunteti meg a betegseget

Avatar
Lung
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2010. júl.. 30. 12:15
Tartózkodási hely: A rettegett nyócker.
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Lung »

Swat Katset régen nézte valaki? Piszok jó macskás sorozat volt, kár hogy csak két évad volt belőle...

Régi, retro kedvenc még a Two Stupid Dogs (ONLY ENGLISH,jesz...) meg a Secret Squirrel *w* és a kihagyhatatlan, régi Scooby Doo részek. Nah, azok zseniálisak voltak, mindig megéheztem tőle :D :D
Space Ghost Coast To Coast se volt semmi.

Nem rajzfilm, rendes sorozat: Csengetett, Mylord? Imádtam. Komolyan. Annak idején nekem az volt a csúcs XD Onnantól kezdve nem is igazán néztem semmit, csak a híreket.

Aztán... tavaly unalomból (nem megkövezni, fújolni, egész tűrhező volt XD) néztem a Második Esélyt. Aztán enyhe depesszióba estem, és elkezdtem utána a Rubi-t nézni xD XD
Bátyám aztán megmutatta az IT Crowdod, és a How I Met Your Mothert.
Már egyiket se nézem igazán, csak ha nagyon unatkozom mert tényleg nincs időm rá.

Örök kedvencek: Sonic és Kobra 11 (azmeg csak Ben Jägerrel. Egyetlen normális partnere Semirnek).

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Swat Katset régen nézte valaki? Piszok jó macskás sorozat volt, kár hogy csak két évad volt belőle...
:o
Végre megtudtam, mi volt a címe.Én is nagyon szerettem, bár nem sokra emlékszem belőle. Két macska volt benne, akik vadászrepülőt vezettek és az egyik (a dagibb) csíkos volt. :)

A Two stupid dogs is nagy kedvencem volt (hú, de rég volt), a Scooby Doo-ból viszont csak a Vámpíriskola egész estés filmet szerettem ("Ki kér penészes sütit?").

Maja a méhecske, Gumimacik, Szíves bocsok, Grimm mesék... Ezek voltak a nagy kedvencek. A grimm mesékből (olyan jó ez a kis zene, kár, hogy ennyit beledumálnak: http://www.youtube.com/watch?v=oQxttNlgSz4) még van is egy műsoros kazettám, amit annak idején a nagymamámtól kaptam és a napokban megnéztem : D Alámondásos, úgyhogy hallani az eredeti angol hangot...Áhh..Annyira jók ezek a mesék, főleg a szamárkáposztás rész, az az egyik kedvencem.

Sima sorozatokból amit máig szeretek, az a Mesék a kriptából ( 8) ), a Végtelen határok, a 24 is jó és a Heroes első 2 évada is tetszett. Ja meg a Stargate Atlantis, akkora poénok vannak benne, meg tele van filmes utalásokkal (Alien, pl.).

Ja meg hát most néztem meg 4 évadot a Ben10-ből (Alien force+Ultimate alien), nagyon jó volt XD Alapjában véve nem szoktam Cartoon Network-öt nézni, de tévékapcsolgatás közben megláttam a csápos, csirkelábú, agyas idegeneket és rögtön megtetszettek.Jó kis sorozat! Ebben is olyan poénok vannak, hogy többször hangosan röhögtem, annyira ütött XD Plusz ebbe a két fickóba első látásra beleszerettem *_* :
http://www.youtube.com/watch?v=i5NVd9z43jk
http://www.youtube.com/watch?v=fCJhh1OC0MQ

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

Szacsi írta: Sima sorozatokból amit máig szeretek, az a Mesék a kriptából ( 8) ), a Végtelen határok, a 24 is jó és a Heroes első 2 évada is tetszett. Ja meg a Stargate Atlantis, akkora poénok vannak benne, meg tele van filmes utalásokkal (Alien, pl.).
Mesek a kriptabol egyik resze megvan nekem dvd-n egesz jo bar nem ismerem a tobbit
nev szerint: Verbordely
a Vegtelen hatarok is jo sorozat abbol kene az oszes resz szinkronosan mert regebben csak neha 1-1 reszt lattam
a Heroes elso 2 evada megvan dvd-n a tobbit csak divx-ben lattam
24-et nem ismerem
a Stargate Atlantis-t se de ismerem a Stargate univerzumot nem tudom mennyiben kapcsolodik a simahoz illetve a mozifilmhez

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Vérbordély ----> Mikor a fővámpír nő szaglássza magát, na az egy jó jelenet XD A Démonlovag is jó a maga morbid humorával.

Stargate Atlantis ----> egy másik (Pegazus) galaxisban játszódik és nem a goauldok az ügyeletes főgonoszok, hanem a lidércek http://images.mylot.com/userImages/imag ... 219245.jpg, akik csutkára leszívják az emberek életerejét és nagyon sokan vannak. És persze nagyon gonoszak, de legalább van humoruk :)
Időnként fölbukkan Daniel Jackson, Carter pedig egy ideig még parancsnok is lesz Atlantiszon, Tealc is néha meglátogatja őket. Ja és persze a parancsnokság is mindig a legrosszabbkor cseszegeti őket és ennyiben ki is merül a kapcsolat a sima szériával : D

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Most jut eszembe, vmelyik adón ment a Xena, Hercules meg a Conan a barbár felváltva, azokat is szerettem. (Kár h a Conanbe már akkor is idegesített a barbár, de a többi jó volt XD :P )

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

akmal888 írta:Most jut eszembe, vmelyik adón ment a Xena, Hercules meg a Conan a barbár felváltva, azokat is szerettem. (Kár h a Conanbe már akkor is idegesített a barbár, de a többi jó volt XD :P )
a herculesnek volt 1 mozifilmje is meg a sorozat elott bevezetokent az jo volt de azota sehol se lattam
a conan a barbar mozifilmjet lattad?
abba a swartzenegger jatszott aszem az volt az elso filmje

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

JA, ja brutál, igazi "retro" film a maiakhoz képest :afro: :alien:

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

a temahoz visszakanyarodva nekem a Heroes a kedvenc sorozatom de van sok mas is ami tetszett

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Emtrexx írta:Hát, ha valamit kidobsz, attól csak annyi változik, hogy a szemét az egyik helyről átkerül egy másikra. Szóval ez tényleg olyan nyolcvanas-kilencvenes évekes naívság. Ma már a szelektív gyűjtés és a ne-is-vegyél-felesleges-dolgot elv hódít :)
Bakki a nagybetűből lehessen érezni az iróniát már... főleg nálam.

A szelektív gyűjtés majdnem ugyanez a vicc. A ne vegyél semmi feleslegeset az elvileg működne, viszont

ad1) ma a hasznostól igen nehezen választod külön a felesleget. Szó szerint értem. Természetes kaját is ritkán látsz, ha nem tanulod meg magad előállítani

ad2) még így is lehúznak rólad annyit, hogy folytathassák azt, amiről téged nem kérdeztek.

---

Más:
Ezt biztosan elég sokan ismerik és csak én tudtam meg most, hogy létezik egyáltalán, de:
The Guild
Addiktív. :| A Big Bang elbújhat.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Bakki a nagybetűből lehessen érezni az iróniát már... főleg nálam.
Ez az irónia dolog fórumon egy marhaság. Az emberek leírnak értelmezhetetlen, meg bosszantó dolgokat, és aztán oda írják hogy ez irónia volt ám, meg ez vicc volt, csak nem raktam mögé szmájlit, meg ilyen hülyeségek :? Egy másik fórumon is ilyennel idegeltek fel nemrég. Bakker, ez internet, itt rendesen meg kellene tanulni értelmesen fogalmazni.
(Ez most nem konkrétan neked szólt, csak most gyülemlett fel bennem kellő ingerület ezzel kapcsolatban :D)

***

Na, csomó itt említett sorozatból én csak alig párat néztem:
Tini nindzsa teknőcök: ez egészen meglepő hogy ezt ismeritek :D Még én is elég kicsi voltam amikor ment, és nem rémlik hogy azóta ismételték volna :) A legjobban a földben mászkáló fúró alakú gépek voltak meg az a nagy gömb monstrum a tetején a szemmel, meg benne az a kocsonyás agylény :D (Egyébként általában szinte minden sorozatban a gonoszok jöttek be leginkább :mrgreen: )

Dallas: a legjobb!! Most amikor elkezdték újra adni a StoryTV-n, végignéztem az egészet megint az elejétől a végéig. Képes voltam korán reggel felkelni érte, pedig semmi dolgom nem lett volna :mrgreen:

Xéna, Herkules: áhh, ezeket is imádtam. Természetesen a Xénát jobban :)

A többiről amit írtatok kb fogalmam sincs hogy mi (kivéve persze a Disney sorozatokat XD).
Illetve Mesék a kriptából & Végtelen határok & Alkonyzóna részből elkaptam párat. Ezeket nyomhatnák megint :nyuszi:

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

Emtrexx írta: A többiről amit írtatok kb fogalmam sincs hogy mi (kivéve persze a Disney sorozatokat XD).
Illetve Mesék a kriptából & Végtelen határok & Alkonyzóna részből elkaptam párat. Ezeket nyomhatnák megint :nyuszi:
Vegtelen hatarok meg Alkonyzona szerintem van az AXN SCI-Fi nevu adon