Kedvenc sorozatod

Minden a kedvencekről, a legújabbakról, vagy a legnépszerűbbekről - mindenről ami mozgókép
Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

És remélem, még van remény. Elvégre nem ment le a teljes második évad (igen, most szépen nyugodtan, hetente csak egy részt nézek meg, hogy sokáig tartson. :D).
És ettől függetlenül én még mindig azt mondom, hogy ezerszer szívesebben nézem meg, mint más sorozatokat. :nyuszi:

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Sikerült nekem is betekintenem egy részbe. Egész jónak tűnik elsőre :D (Tudom, hogy ennek nem itt a helye, de valami alternatív letöltő hellyel megdobhatnátok :S )

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Red13 »


Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Wow, egész jó :D Remélem tényleg kijön nemsoká dvd-n :) (Igaz ugyan hogy már négyszer láttam az első évadot XD)

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Igen, de ez csak átlagszám nem? Bizonyos részeket többször néztél meg, nem?

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Jó rég érkezett ide az utolsó bejegyzés :1eye:

No, én jelenleg a 24 hatodik évadjából tartok maratont, eddig 13 részen vagyok túl. Csak én érzem úgy, vagy tényleg kezd elfajulni a sorozat? Mármint...Ez a sok véletlen egybeesés néhol azért kicsit fáj. Ettől fügetlenül nagyon tetszik. Izgalmas, fordulatos :)
Az 5. évad is jó volt, a 4.-re meg már alig emlékszem, azt hiszem nem is láttam végig.

A rejtélyt nézni valaki?
Lehet, hogy velem van a baj, de a 3. rész után abbahagytam, mert szörnyen untam @_@

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Cortez »

Szacsi írta:A rejtélyt nézni valaki?
Lehet, hogy velem van a baj, de a 3. rész után abbahagytam, mert szörnyen untam @_@
Akkor tovább bírtad, mint én, mert engem már a pilot is elálmosított, aztán hagytam a francba az egészet.
Tudom, már viszonylag régóta műsoron van, de én még csak most kapcsoltam és kezdtem el nézni a How I Met Your Mothert (magyarul a borzalmas "Így jártam anyátokkal" címet kapta :rossz: ). Annak ellenére bejön, hogy egyáltalán nem kedvelem a sitcomokat (a Jóbarátokat pl. egyáltalán nem tartom akkora nagy durranásnak), de ez tényleg jó. Barney Stinson elviszi a hátán az egészet, fantasztikus karakter. Érdekesség, hogy nagyon jó marketingesei vannak CBS-nek, mert minden, a sorozatban előforduló internetes oldalt elkészítenek, ráadásul a múlt hónapban jött ki Barney könyve, a Bro Code is.
Nálunk a Comedy Central adja, de inkább nézzétek angolul, mert a szinkron borzadály.

Avatar
Zid
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. júl.. 9. 15:54
Tartózkodási hely: Suckron
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Zid »

A két legjobb sorozat mixe, senkisem hagyhatja ki. :)
http://www.youtube.com/watch?v=gzdCrhbBezk

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Zid írta:A két legjobb sorozat mixe, senkisem hagyhatja ki. :)
http://www.youtube.com/watch?v=gzdCrhbBezk
A Szomszédokon ma már általában csak nevetgél az ember, de azért elég nagy erénye volt, hogy nevelte a népet, nem pedig butította, mint a mostani magyar gyártású műsorok zöme.
Jó a klip :mrgreen:

***

Family Guy-t nézi valaki? A Zid által mutatott StarWars-os rész óta nagyon rákattantam :D Elképesztő, mennyi utalás van benne más filmekre, sorozatokra, sőt amcsi reklámokra is. Szerintem igen kevés ember van aki mindent fog belőle. Nagyon power a cucc :mrgreen:
A mai részben az atomrobbanásos armageddonban elpusztuló világ romjain élő szereplők kalandját kiderült hogy csak Pamela álmodta a Dallasból XD Majdnem berosáltam XD (Mondjuk ennek a fordulatnak a megértéséhez is kell hogy legyen huszonpár éves az ember, hiszen arra a bizonyos Dallas-részre már én is csak épphogy emlékszek :) )

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Azureus »

A Family Guy télleg nagyon jó sorozat. Főleg azért imádom nagyon mert Seth Macfarlene egy hülye állat és nem is titkolja. :D Amiket megenged magának és emellett még mindig nem tiltották be véglegesen. Ha valaki olyat meg mer csinálni, mint ez, akkor az csak jó sorozatot csinálhat. :)

Avatar
Zid
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. júl.. 9. 15:54
Tartózkodási hely: Suckron
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Zid »

Hát, igen, Family Guy nagy királyság. Bár, a South Park alkotói megmondták a frankót: az egész részt úgy írják meg, hogy vidrák kiválasztanak random szavakat, és azt lerajzolják (ami igaz is :) )
Plusz, hatalmas pont még a fordítóknak is: rengeteg dolgot úgy fordítottak le, hogy magyar vonatkozása is legyen, és friss is legyen, pl. egyik 5. évados részben Stewie a Susan Bojlert firkálja, aki 2 éve még sehol sem volt.
De amúgy a Dallasos rész az beteg. És nem volt az olyan régen, még én is emlékszem rá. Bár, asszem volt egy olyan rész is, hogy Pamela meghalt, és egy három év után a Bobi megtalálta, és már más férje volt :D
Mondjuk, ahhoz is kellett egy agy, hogy valaki ilyeneket írjon :D

Azureus: ez az a rész, mikor kitakarják az állát, mert egy herére emlékeztet, ugye? :D

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Szerintem is jó a magyar szinkron. Bár legjobban a Dallasos jeleneten lepődtem meg, mert először azt hittem hogy egyszerűen csak bevágták az eredeti sorozatból azt a részt, és átszinkronizálták. De nem: megkeresték az eredeti szereplőket és felvették újra velük :D Sőt, a magyarok is előszedték a Dallas-beli szinkronhangokat, és velük vették fel a Family guyhoz is a hangokat. Szóval senki sem sajnált semmiféle erőfeszítést, szeretem az ilyet :taps:
Pamela meghalt, és egy három év után a Bobi megtalálta, és már más férje volt
Jaja :D De azért lett más a férje, mert a balesetben összeégett és annyira át kellett operálni, hogy többé nem tudott már Bobby szemébe nézni, ezért kezdett új életet :D A valódi oka pedig az volt, hogy Victoria Principal baromira berágott és nem akart többé szerepelni a sorozatban, de a készítők szerették volna ha nem tűnik el teljesen a karakter, ezért valahogyan meg kellett oldani hogy más játszhassa (emlékszem, volt egy rész rögtön a baleset után, ahol tetőtől talpig gipszben volt, hogy ne látszódjon hogy Principal közben már kiszállt XD ). Van történelme rendesen a sorozatnak :)

A Family guyon kívül egyébként én csak a South parkot nézem a Comedy Central-on. A többiek (Dokik, Igy jártam anyátokkal, stb) nekem eléggé ingerküszöb alatt vannak.

Avatar
Zid
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. júl.. 9. 15:54
Tartózkodási hely: Suckron
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Zid »

És ha már említve, szerintem a South Park szinkronja meg csúszik lefele, mostanában én nem tudom megnézni szinkronnal. Bár, a sorozat is csúszik le, kifulladni látszik.
Az Így jártam anyátokkal is jó, nekem tetszik, bár erősen Jóbarátokra hajaz, szóval, aki azt nem szerette, ezt sem fogja. (Amúgy http://www.yv.hu -n fenn van az is, összes résszel)
Ami még szerintem ott jó vígjáték, az a Nevem Earl. Én személy szerint szeretem ezeket a prosztó parasztkomédiákat :D
Dallas: no, arra már nem is emlékeztem. De arra igen, hogy a Bobival mindig jól kicsesztek. Az összes feleségét kinyírták végül :)

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Zid, igen az a rész. Mikor saját tévét csinálnak. Az a rész mutatja legjobban hogy Macfarlen mit gondol a tévézésről. :D A szinkronról meg, a Family Guy egyike azoknak a sorozatoknak, amit képes vagyok megnézni szinkronizálva. Frankón eltalálták a szöveget és a hangokat is. És télleg ezek az szabadfordításos aktualitások is tök jók. Mikor először meghallottam, asszem a Halál mondott valamit Ledger-ről, hát ott csak néztem, hogy mivan, ez a rész bőven azelőtt történt nem? De nagyon jól ki van találva.
Így jártam anyátokkal: Én a Jóbarátokat annyira nem szerettem. Viszont az Így jártam szerintem marha jó sorozat.

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Cortez »

Zid írta:bár erősen Jóbarátokra hajaz, szóval, aki azt nem szerette, ezt sem fogja.
Cáfolom. Kevés sorozatot gyűlölök nagyon, azok egyike viszont a Jóbarátok. A How I Met Your Mothert viszont imádom, minden kedden reggel első dolgom volt az új részt letölteni :P

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Cortez írta:Kevés sorozatot gyűlölök nagyon, azok egyike viszont a Jóbarátok.
Végre valaki, aki szintén nem imádja, csak mert FRIENDS. :D
Mert ugyan volt benne pár jó poén. (az lett volna ciki ha 10 év alatt semmi jó poén nincs) Chandler volt az egyetlen aki miatt néha nézhető volt a sorozat.
Viszont ami Jóbarátok és marhajó, az a egész sorozat bakijai. Hát azokon annyira szakadtam.
"Kids kids! Roll away!" és persze "It's f*ckin' fire!"

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

A Jóbarátokat én is gyűlöltem @____@
Kb. 2-3 részt voltam képes az elejétől a végéig megnézni (és az se most volt...), de nekem nagyon agysejtpuszító/fárasztó.

Én egyébként viszonylag sok sorozatot gyűlölök X D Pl. ez a mostani Szellemekkel suttogó és társai @_@ Egyszerűen annyira...erőltetettek meg bugyuták tudnak lenni...

Ez sajnos a Stargate-re is igaz, holott a mozifilm (szerintem) zseniális volt ("Kb. ilyen magas és szemüveget visel...Igen, hogyne, csirkeférfi!" X D).
Az Sg1-et még nagyon nagyon régen nézegettem, de nem bírtam sokáig. Most viszont megint megnéztem pár részt az Atlantisból és azt kell, hogy mondjam, hogy a sok gagyi dologtól és bugyuta elemtől eltekintve nagyon szórakoztató kis sorozat XD Konkrétan az apró poénok/beszólások miatt X D Pl. az egyik részben egy földi fazon beszélget egy földönkívüli emberrel, akinek természetesen sok földi dologról halvány fogalma sincs:
- Na és maga...fél a lidércektől? *
- A lidércektől? Nem. Viszont van valami, ami még a lidérceknél is sokkal rosszabb. A bohócok. Harcolunk ellenük, de csak jönnek a járgányaikkal, egyre többen és többen...Nem tudom, meddig bírjuk még.

*lidércek=az aktuális nagyon gonosz ellenségek, természetesen ők is emberszabásúak

Nem biztos, hogy így volt, de hát én szakadtam rajta XD

A Terminator sorozatot nézte valaki? :nyomoz:

Avatar
Zid
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. júl.. 9. 15:54
Tartózkodási hely: Suckron
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Zid »

Attól, hogy valamit sokan szeretnek, nem kell egyből gyűlölni, mert "rühellem-ami-divatos-én-mást-szeretek", főleg nem úgy, hogy a HIMYM full Jóbarátok koppintás, mind karakterfelépítésben, mind klisékben. Nincs új a nap alatt, ezt mindenki tudja (a Jóbarátok is sok helyről nyúlta az ötleteket).
Most megnézve a 15 éves részeket lehet, hogy fejtágító, de akkor. Pont, mint a Beverly Hills 90210, vagy a Szívtipró gimi: régen mind hatalmas volt, rengeteg mondanivalóval, de mivel ma már 2000 sorozat van, és ezeket visszanézve, tényleg eléggé szarnak tűnhet.
Amúgy meg az is pont olyan, hogy ha valaki az elejét látta, és nem a viasatos meg tv2ős ismétléseket, hanem HBO-n, frissen, tehát egy éves csúszással, azok az emberek tízből kilenc végignézte és szerette a Jóbarátokat. De hát, nem szeretheti mindenki, senki sem tökéletes :D

Terminator: mivel két rész után itthon levették, kint meg most kaszálták (ha jól tudom), nem sokan nézhették azt :)

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Nem azért utálom, mert mindenki szereti, úgyhogy én csakazértse. Régen még szerettem is. Azért utálom, mert mostmár minden poén annyira erőltetettnek tűnik. Ráadásul utálom, gyűlölöm, megvetem, mikor egy sitcom-ban valaki mond egy viccet, ami marha jó, olyan jó, hogy ha a való életben mondták volna még egy Vicc Nobel-t is kapna érte, és erre mindenki úgy néz rá, mintha ki akarná kanalazni a szívét a szemén keresztül csak hogy aztán visszatehesse a másik szemén keresztül, majd visszahozza az életbe csak hogy rendesen megfojthassa.
Ennek hiánya például nagyon tetszik a Mother-ben. Aztán a narráció, meg összevissza ugrálás, és hogy nem akarnak ránk erőltetni egy újabb Ross-Rachelt, mindenképp pozitívumok.

Egyik részében volt, hogy beülnek egy kávézóba, majd egy perc után eldöntik, hogy "Bárban lógni, sokkal királyabb, mint kávézóban" Az a poén nagyon tetszett.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Zid írta: Terminator: mivel két rész után itthon levették, kint meg most kaszálták (ha jól tudom), nem sokan nézhették azt :)
Na azért az több volt 2 résznél.

Avatar
Zid
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. júl.. 9. 15:54
Tartózkodási hely: Suckron
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Zid »

Igaz, volt az három is :D

Hogy tisztázam magamat: nem azt mondom, hogy a Jóbarátok egy az eszetlen nagy király, és hogy az Anya rossz, csak rávilágítok, hogy nagyon sok a hasonlóság.
Jó a HIMYM-ben, hogy ugrál az időben, meg narráció, ami rohadt sok poénra ad teret. És ami nem elhanyagolható, és egy szitkomnál még megbocsátható is lenne, hogy mindig mindenre magyarázat van, nincs logikai bukfenc, semmi.
És tényleg nem akarnak Ross-Rachelt ránk erőltetni, csak egy Ross-Rachel-Joey-t (Ted-Robin-Barney ;) ). De persze ez is kell, és a S04 után talán nem is lesz. Már csak a nagy kérdés az Anyában, hogy a Ted-Lili párral mit kezdenek, mert a Jóbarátokban (Chandler-Monica) az nagyon behalt az a szál.

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Marshall-Lily, nem?
És én szerintem a Robin Barney úgy önmagában működik Ted nélkül.
Egyébként meg nem azt mondom, hogy nincs igazad, meg istenítsük a Mother-t, ezek csak vélemények. (Csak a tiéd általában szemben áll az enyémmel :))

Avatar
Zid
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. júl.. 9. 15:54
Tartózkodási hely: Suckron
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Zid »

Upsz, szorri.
Hát, ez még a jövő muzsikája, de van egy söröm rá, hogy nem fog ;) - mármint a Robin-Barney.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Akit érdekel, a Sorozat+ on újrakezdődött az X-akták. Tegnap ment le a legelső rész, ma pedig a Támaszpont és a Gumiember címűekkel folyatatódik. Az előbbi az egyik nagy kedvencem.
21 és 23ó között tessék keresni :yes:

Avatar
Symbol
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009. ápr.. 21. 6:31
Tartózkodási hely: Celldömölk,Vas megye,Magyarország

Re: Kedvenc sorozatod

Hozzászólás Szerző: Symbol »

Nekem a "Piszkos munkák" a kedvenc sorozatom.
(márha sorozatnak lehet nevezni)