Dumaláda

Minden más, ami nem Final Fantasy
davaris
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2006. máj.. 7. 17:51
Tartózkodási hely: Felvidék, Nagymácséd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: davaris »

nekem a kedvenc számom is paultól van a Nothing but you

ha azt hallom hát akkor mindig a föld felett lebegek :angyal:

Avatar
vadallat
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2006. okt.. 26. 9:46
Tartózkodási hely: bp

.

Hozzászólás Szerző: vadallat »

az sem rossz nekem a wi we live.de van még 1 csomó ezen kivül is.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Csinál még saját számokat? Én a 2000-körülieknél lemaradtam (Angel, Tell my why stb XD )

davaris
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2006. máj.. 7. 17:51
Tartózkodási hely: Felvidék, Nagymácséd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: davaris »

persze, még csinál, csak már jobban ilyen klubzenét csinál amelyet a fellépésein játszik. de még mindig nagyon jó Dj :)

Avatar
vadallat
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2006. okt.. 26. 9:46
Tartózkodási hely: bp

.

Hozzászólás Szerző: vadallat »

volt a politics of dancing az pl egy kalap fécesz. csak a partikon nyomat jobbféle zenéket az albumjai meg inkább populárisabbak. még mondjuk ott van saha aki még mindig fajin albumokat riffel. ettől fuggetlenül szeretem a focit meg van dyket is. :shock:

Mok
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2006. márc.. 22. 15:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mok »

Hu hello mindenki, csak jöttem beköszönni, ha még emlékeztek rám , ismerős lehet a nevem :)
Tudom lusta vagyok hogy fórumozgassak itt éjjel nappal mint anno. de mostanában nem sok élményem van a final fantasyval :cry2: és még a crisis core-t sem adják ki mostanában :cry2: :cry2:

Na további jó fórumozgatást, majd még néha idenézelődök ;)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Üdv újra Mok! :D Hát nézelôdj is ám majd ide még :) (ha nem tudnád, van egy rajongód :lol: )

Avatar
kite
Androgün
Hozzászólások: 987
Csatlakozott: 2004. dec.. 2. 22:07
Tartózkodási hely: Zimbabwe

Hozzászólás Szerző: kite »

gyerekek basszus, ennyi hülye embert ebben a városban :/ ma csak 4et láttam 2 óra alatt...
van most tökjó kiállításunk, az a címe, hogy barátság hídjai. arra akartunk elmenni, de nem jutottunk be, mert épp iskolás csoport volt, szal így ácsorgunk a múzeum előtt, erre kijön egy pinktündérke és közli: én azt hittem, hogy itt hidakról fogunk képeket nézni... (az egész városban 3méteres plakátokkal ki van rakva, hogy mi is ez és a képeken két egymás felé nyúló kéz van) annyira elkezdtünk röhögni, hogy inkább beültünk egy kávézóba. mivel fáj a torkom, kértem egy forró teát. erre a pincér rámnéz: hidegen vagy melegen kéred? X_x
aztán onnan is menekülőre fogtuk és pont sikerült elkapnunk a pillanatot, ahogy egy öreg mama próbált betuszkolni egy jól megtermett csomagot egy postaládába... szal inkább kimentünk a kettős kereszthez, hátha ott nem kap el minket semmi, de ott volt egy értelmes társaság, akik azon gondolkodtak, hogy hová tűnt a domboldalról a kukorica....
laposvár, laposvár köszöntjük kedves utasaink....
@_@

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

:D Valamiért ezt nem érzem meglepőnek.

Avatar
kite
Androgün
Hozzászólások: 987
Csatlakozott: 2004. dec.. 2. 22:07
Tartózkodási hely: Zimbabwe

Hozzászólás Szerző: kite »

én igenis meg tudok lepődni az emberi butaságon, azon, hogy egykor majd mikor belefásulok a nagy igazságérzetbe én is hülyíteni fogom a népet:/ vagy nem, ez majd akkor kiderül.
de nem hiszem el, hogy az a lény, akinek ekkora agya van, az a faj, ami olyan gondolkodókat szült, mint Platon, az a faj, ami képes szépről és jóról beszélni ennyire egysíkú barom legyen...

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Az emberi faj az evolúció szerencsjátéka: egyszer csak megunta, hogy lassan, de biztosan kell haladnia, és úgy döntött, kipróbál valami újat, úgyhogy létrehozta az emberi agyat, a gyorsabb fejlődés reményében. Ezzel viszont sokminden kicsúszott az irányítása alól, és nagy kockázatot vállalt. Én úgy látom, nem nagyon érte meg a kockázat.

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Szép jó estét emberek!

Egy rövidke kérés erejéig jöttem: mindenki aki fent van MyVipen jelöljön már meg ismerősnek! :P

http://myvip.com//profile.html?uid=639683

thx :)

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4928
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Hozzászólás Szerző: tritto »

Remélem úgy vagy ment, hogy Chrono, mert így kereslek. :D

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Vannak amúgy itt a fórumon terraristák?

davaris
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2006. máj.. 7. 17:51
Tartózkodási hely: Felvidék, Nagymácséd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: davaris »

kite írta:én igenis meg tudok lepődni az emberi butaságon, azon, hogy egykor majd mikor belefásulok a nagy igazságérzetbe én is hülyíteni fogom a népet:/ vagy nem, ez majd akkor kiderül.
de nem hiszem el, hogy az a lény, akinek ekkora agya van, az a faj, ami olyan gondolkodókat szült, mint Platon, az a faj, ami képes szépről és jóról beszélni ennyire egysíkú barom legyen...
ne is törődj az emberekkel XD én még adok max. pár 100 évet az emberiségnek és előbb vagy utóbb de úgy is kiirtják egymást . :evil:

Einstein is megmondta:
"Azt nem tudom, hogy mivel fogják megvívni az emberek a 3. világháborút, de azt tudom, hogy a 4.-et már csak kövekkel meg botokkal."

hát van benne valami igazság, persze ha lesz aki túléli a 3. világháborút. bár én arra nem látok nagy esélyt (hallottatok már a Cár-bombáról?) XD

http://hu.wikipedia.org/wiki/C%C3%A1r-bomba

és addig is élvezzük az életet 8)

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

davaris írta:hát van benne valami igazság, persze ha lesz aki túléli a 3. világháborút. bár én arra nem látok nagy esélyt (hallottatok már a Cár-bombáról?) XD
Nos akkor. We're doomed.

Bár ezt egy ideje már sejtem és személy szerint én se jósolok túl sokat szegény fiatal Földnek. De azért még reménykedhetünk. Talán itt leszünk még akár 1000 évig is. :roll:

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Remélem úgy vagy ment, hogy Chrono, mert így kereslek.

Fazekas Csabi Maci Csabber

ezt írd a keresőbe, csak 1 embert fog találni az leszek én :P

Avatar
kite
Androgün
Hozzászólások: 987
Csatlakozott: 2004. dec.. 2. 22:07
Tartózkodási hely: Zimbabwe

Hozzászólás Szerző: kite »

jaja egyik leghíresebb Einstein idézet XD
nekem az atombomba is elég. ősi vicc, de akkoris: kiskatonát kérdezik, hogy mit csinál ha atomvillanást lát. erre a kiskatona: Parancsnokúrnak jelentem, először kitörlöm a sisakom a szememből, aztán elindulok az első temető felé, hogy elkerüljem a csúcsforgalmat...

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

davaris írta:én még adok max. pár 100 évet az emberiségnek és előbb vagy utóbb de úgy is kiirtják egymást . :evil:
Hát szerintem meglehetősen optimista vagy. Szerintem 2100-ra már rég nem leszünk sehol :?
Egyszer olvastam egy összesítést hogy hányféle jóslat jövendölte meg hogy már a 2010-es évek közepén elpusztul az emberiség - hát elég sok. Köztük volt egy maja vagy azték naptár is, aminek utolsó éve 2014.
Mellesleg a csillagászok bemértek egy aszteroidát ami elméletileg 2074-ben telibekapja a Földet (pár éve a hiradóban mondták be). Bár akkortájt ezt valószínűleg már ki tudnánk védeni, de többi világpusztító tényezővel nem tudom mi lesz :roll:

Avatar
Hachier
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2006. máj.. 17. 9:18
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hachier »

Azért ne ringassátok bele magatokat a világvégébe :)

2000 előtt is mit hisztiztek a népek, hogy Apokalipszis; világvége; Y2K; egyiptomi naptár szerinti utolsó év; jönnek az UFO-k; ja-mégsem-mert-az-egy-meteorit; széthullik a Föld; nem kel fel többet a nap; megszalad a globális felmelegedés; új jégkorszak lesz; drágul a sajtburger; :twisted: És ez még nem minden. Ahhoz képest az is csak egy szilveszter volt.

Azóta is kétszer megjósolták meteorok becsapódását (egyszer 2003 telére és egyszer 2005 szeptemberére is) de azoknak hálisten eszük ágában sem volt kedvük erre jönni. Pedig a híradóban őket is bemondták. Nem is egyszer.

Az emberi butaság sokkal veszélyesebb tényező, de ahhoz omni-darwin-díjasnak kell lenni, hogy valaki az egész fajt kinyírja.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Na neeem, a 2000. évi pánik az tényleg szánalmas volt :P Ott tényleg csak a kerek évszám váltott ki mindent. De ami a jövőt illeti, nem lehet nem észre venni hogy egyre nagyobb teret nyer a terrorizmus és egyre nagyobb a feszültség bizonyos országok közt. Szintén nem lehet beszámítani hogy mi lesz ha elfogy a Föld olajkészlete (ami szintén be fog következni a következő 50 évben) és hogy ez milyen konfliktusokhoz vezet majd.

Elég csak visszagondolni mi minden történt az elmúlt száz évben, hogy el tudjuk képzelni mi mindent hozhat a következő száz. Ráadásul most már sokkal több mindenre vagyunk "képesek" :hitler:

De: neked legyen igazad :D Drukkolok :D
Hachier írta:Azóta is kétszer megjósolták meteorok becsapódását (egyszer 2003 telére és egyszer 2005 szeptemberére is) de azoknak hálisten eszük ágában sem volt kedvük erre jönni. Pedig a híradóban őket is bemondták. Nem is egyszer
Tévedés, az egyik valóban veszélyesen megközelítette a Földet, de végülis szépen elment mellette (ezt is bemondták a hiradók). A másikról nem hallottam.

Avatar
kite
Androgün
Hozzászólások: 987
Csatlakozott: 2004. dec.. 2. 22:07
Tartózkodási hely: Zimbabwe

Hozzászólás Szerző: kite »

na jó ez a világvégés dolog iszonytató marhaság ^^ múltkor beszéltem pont erről egy hittérítőnénivel. vagdalta hozzám, hogy de gondoljak már bele, mert a biblia is megírta az apokalipszis részben, hogy akkor kezdődik a világvége, ha a népek elkezdenek létrhozni egy nagy, közös birodalmat. nézek rá, elköhögöm magam, hogy Rómát? meg ilyen marhaságokról beszéltünk, nem nagyon maradt meg, a lényeg, hogy kb. minden szavát cáfoltam.
komolyan szerintem az emberekben egyfajta izgalmat okoz az, hogy nagy közös elhalálozásról beszéljenek. mintha megnyugtatná őket, hogy, nem egyedül halnak meg. mindta egyfajta lelki szexuális izgalom lenne erre gondolni...

mint az egyszeri öngyilkos szekta esete, ahol a főnök elvállalta 2000 szilveszterén, hogy amíg mindenki más kíméletesen megmérgezi magát ő megvárja a nagy világrobbanást, ami éjfél után 1 perccel jön el, és abban pusztul el. asszem hajnali 1kor megunta a várakozást és otthagyva a többiek holttestét hazament aludni...

Avatar
vadallat
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2006. okt.. 26. 9:46
Tartózkodási hely: bp

.

Hozzászólás Szerző: vadallat »

egész pontosan a jános jelenések könyvében van megirva hogy ha a római birodalom ujra feláll akkor jön a hirig. nézd meg az európai unió térképét mikor teljes lesz a taglista pontosan olyan lesz mint anno a római birodalomé. de persze én nem vagyok hittéritő csak érdekel a dolog.akikmeg közös elhalálozásban lelik gyönyörüket hááát azt meg is érdemlik.

Mok
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2006. márc.. 22. 15:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mok »

annyikat írtok hogy belegebedek míg megolvasom, és ez csak egy téma.. :shock:

aprópró: Ki az a rajongó? :roll: :P

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Ezt én is szeretném tudni! XD