Dumaláda

Minden más, ami nem Final Fantasy
Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Szétszerelni szét lehet, viszont szerintem házilag nem javítható. Valószínűleg elkopott és cserélni kell a komplett joystick egységet.

Persze lehet, hogy házilag is meg lehet csinálni, de nekem eleve nincs psp-m, úgyhogy nem próbálkoztam ilyesmivel, csak hallomás alapján írtam, amit írtam : ) Nekem az ismerősöm elvitte valami szervizbe és hamar meg is tudták csinálni neki.

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

hello
köszönöm , megnéztük kipucolgattuk, egyenlőre veszek egy joyt ha attol nem oldódik meg akkor szalagkábelt is.
ezt zárójelben ha érdekel vkit..
rengeteg psp játék eladó:
ezeknek van tokjuk és nagyon jó állapotúak:
sims 2, medal of honor heroes, nfs underground rivals, burnout legends,ridge racer 2,
ami tok nélküli : 50cent bulletproof g-unit edition, nfs most wanted 5-1-0,f1 grand prix, max vs atv: on the edge, gta liberty city stories
alku csere lehetséges
ha tudsz utalni akkor vaterára felrakom mert ott ellenőrizhető, ha nem akkor előre kérem az utánvét költségét és elküldöm, vagy személyes átvétel kaposvárott
susieesonic@gmail.com
70-619-09-60

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Mérges vagyok. Elkúrtam egy csomó időt és anyagot a semmire és az egészet még füstfelhő is kísérte. :banán:

Konkrétan arról van szó, hogy kaptam egy Stahl Judit szakácskönyvet, a címe Gyors muffinok. Kipróbáltam belőle 2 egyszerűbb receptet, de ezek is elég időigényesek voltak (hát még a az ilyen olyan sajtos, meg tiramisu muffinok). Mindegy, az egyikre azt írta, 12 darab lesz belőle, lett belőle 24. Mondom oké. Ez egyébként finom volt. Ma meg kipróbáltam egy másikat, azt írja, 25 perc, 175 fokon. Hát mondom annyi biztos nem kell, 160 fokon tekertem rá 22 percet. Na, elmentem pakolászni, gondoltam, nagy baj nem lehet belőle. Hát de, tiszta koksz lett az egész, úgyhogy ment a kukába. :béna:

Nem kell valakinek egy Stahl Judit szakácskönyv? X D

Csináltam egy hatalmas almás sütit is, az viszont szép és finom lett : )

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Stahl Judit receptkönyv? Az az egy mentséged van hogy ajándékba kaptad :P Ez majdnem olyan mintha győzike csinálna lakberendezési könyvet.

Mint régebben volt a Hal a tortánban az az időjós luvnya aki belerakott három egész hagymát egy fazék forró vízbe és csodálkozott hogy nem 'oldódik fel' XD (hagymalevest akart csinálni)

Egyébként meg hogy lehet akármit is sütni / főzni / akármizni úgy hogy közben nem nézel rá egyszer? :D (Persze nem mintha nekem akármelyikben is gyakorlatom lenne, pusztán csak érdeklődök :) )

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ó, ránéztem én, nem is egyszer, csak még így se elégszer X D
Hát, közben rendet raktam, meg mosogattam, meg kevertem a másik sütit :)

Úristen, ez a hagymás dolog komoly? X D Volt a másik főzőcske műsorban, a vacsoracsatában is pár vicces eset. Ez konkrétan nem egy celeb volt, csak egy nagyon kövér nőci, aki pacalpörköltet (!) csinált a vendégeknek. És senki nem akart enni belőle (talán az egyik pasas belekóstolt), erre mit csinált a nő? Bekajálta a másik 3 ember adagját is!!! :1eye: Aztán mikor elmentek a vendégek meg minden, elkezdett összepakolni és a kis yorkshire terrierjét is megkínálta egy pacaldarabbal, az meg megszagolta és elfordította a fejét. Erre a nő: "Mi?! MÉG TE SE ESZED ME A PACALOMAT?!!" :lol:

Egyébként én azt szerettem, mikor nem ilyen mondvacsinált 'sztárok' szerepeltek ezekben a műsorokban (vagy a Hal a tortánban nem volt ilyen?), hanem hétköznapi emberek. Az úgy tökjó volt :)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

"Mi?! MÉG TE SE ESZED ME A PACALOMAT?!!"
Na, ez klassz lehetett :D
Egyébként még a pacalnál is van undorítóbb kaja. A konzerves pacal :fuj:
Egyébként én azt szerettem, mikor nem ilyen mondvacsinált 'sztárok' szerepeltek ezekben a műsorokban (vagy a Hal a tortánban nem volt ilyen?), hanem hétköznapi emberek. Az úgy tökjó volt
Jah. Most pl a Hal a tortánban már van heti főnyeremény is. A nyertes repülőutat nyer valami szép helyre. Na de könyörgöm, ki a francot érdekel az hogy megnyer-e egy utat valaki az ilyenek közül, akiknek egyébként is van pénzük bármikor elutazni bárhová? :roll: Néha az az érzésem, hogy a kereskedelmi tévék direkt azért léteznek, hogy ezeket az embereket pénzeljék meg boldogítsák.
Mennyivel jobban örül pedig a néző, ha egy őmagához hasonló valakit lát nyerni.

Egyébként kábé ugyanezen ok miatt nem vált be az átlagemberes változat nézettségileg: a néző nem élvezi, ha egy hozzá hasonló ember szerencsétlenkedik a fakanállal. Azt szeretik nézni, amikor egy "celeb" szív.

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Emtrexx írta: A nyertes repülőutat nyer valami szép helyre. Na de könyörgöm, ki a francot érdekel az hogy megnyer-e egy utat valaki az ilyenek közül, akiknek egyébként is van pénzük bármikor elutazni bárhová? :roll: Néha az az érzésem, hogy a kereskedelmi tévék direkt azért léteznek, hogy ezeket az embereket pénzeljék meg boldogítsák.
Ja, pontosan. Egymást pénzelik ezek. Meg addigis tudatják veled, hogy kis ember vagy, ők meg a nagy pénzesek :2guns: . Halál a kereskedelmi csatornákra. (És még egy jó filmet sem tudnak leadni :| )

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

gyerekek :afro:
megvan álmaim esküvői tortája:
http://www.kepfeltoltes.hu/view/100309/ ... es.hu_.jpg

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Váhháháhá X D
Ez nagyon jó, ilyet én is elfogadnék :mrgreen:

Avatar
serenity
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009. feb.. 12. 17:19

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: serenity »

SatouHebi írta:gyerekek :afro:
megvan álmaim esküvői tortája:
http://www.kepfeltoltes.hu/view/100309/ ... es.hu_.jpg
hehe, de jó :D :D Ilyen kéne az öcsém szülinapjára is tuti örülne neki (anyám meg szívrohamot kapna tőle) :P

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Na, gyíkok, uralkodom

Hozzászólás Szerző: olf »


Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Sziasztok!
Akinek kell Lockerz meghívó küldje el priviben az e-mailjét !
Ez ilyen pont gyűjtögetős oldal, ahol értékes nyereményeket lehet nyerni! (pontot kapsz a napi bejelentkezésért,meghívásért,videónézésért, és napi válaszért!)
:afro:

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Fontos kérdésem lenne.
Szerintetek nyáron maradjak Pesten és járjak edzésre, avagy mennyek le Balatonra egész nyárra dolgozni meg bulizni csoporttársakkal? Az itthonból kicsit hiányozna az edzés és nagyon hiányozna a legjobb barátom, Balatonból meg hiányozni a kaland meg buli meg csoporttársak. Ki mit csinálna.

Más: Ki ismeri a Chatroulette-et vagy az Omegle-t? Tök poén "játékok". Ilyen kétszemélyes chat, egyik csak kamerával másik anélkül is, név, minden adat nélkül van egy You meg van egy Stranger aztán beszélgethettek akármiről. Eddig kétszer próbáltam, egyszer elsőre értelmes emberrel találkoztam, máskor sok őrültel (akik egyébként ha nem undorítóak elég szórakoztatók).
Persze a kamerásnak van egy elég egyértelmű veszélye... Annak ellenére, hogy a kezdésnél ezek a szabályok vannak: 16+, clothes, report button
De azért jól el lehet rajta szórakozni, ha az embert nem botránkoztatja meg néhány pszichopata.

Megint más: Unalmamban olvasgattam visszamenőleg, és észrevettem hogy Szacsi birtokol egy eltematekost. Szacsi drága, szabad megkérdeznem ki az?

Avatar
Darten
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2007. ápr.. 13. 21:02
Tartózkodási hely: Ahol sötét van és nincs meleg

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Darten »

Én kerülném a Balatont messziről, de szerintem nem az év véleményem lesz neked mérvadó.
Chatroulette-en a zongoraimprós srác nagyon jó, ha esetleg nem ismered, keress rá YouTube-on például.
Utolsó kérdésre nem tudom a választ : D

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Én kerülném a Balatont messziről
Miért?

Egyébként Azureus: milyen edzés? Milyen munka a Balatonon? Ezek azért nem elhanyagolható részletek :D
Én egyébként mindig, amikor engem kérdeznek, az utazást javaslom mindenkinek. Menjen el otthonról. Kirándulni, albérletbe, koleszba, akárhová. A lényeg hogy minél több helyet lásson és ismerjen meg az ember.

Chatroulett: én is csak az éneklős gyereket láttam még róla. Ki még nem próbáltam. Igyekszek kerülni az ilyen időrabló netes hülyeségeket, így se sosem azt csinálom amit kellene XD

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Úgy élvezem én a strandot, ottan annyira szép a meló

Hozzászólás Szerző: olf »

Szerintem is zúzz le a Balatonra. Edzeni télen is lehet.
Chatroulette két percben: http://www.youtube.com/user/jonlajoie#p/u/6/I7XmmnlR0e0
Ám itt a koliban előfordulandanak chatroulettes összejövetelek, amikor kirakjuk a gépet a klubszobába és komplett műsorokat adunk. :P

Avatar
Darten
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2007. ápr.. 13. 21:02
Tartózkodási hely: Ahol sötét van és nincs meleg

Cím

Hozzászólás Szerző: Darten »

Emtrexx írta:Miért?
Túl sok ott a boldog ember, hangzavar van, meleg van, és az emberek furcsán néznek rám, ha kiderül, hogy nem, nem akarok napozni vagy fürdőruhában mászkálni.
Nem Dartennek való vidék (:
Inkább a természetbe mennék.
olf írta:Chatroulette két percben
"Nope, there he goes..." x)

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Az edzés az lövészet ami újabban nem nagyon megy, viszont oda jár a legjobb barátom.
A munka pedig, ami jön. Éttermi mosogató, vagy árufeltöltő, vagy valami pitiáner boltos a parton, vagy jégkrémárus. Amit kapunk.
Egyre inkább a Balaton mellett döntök. Egyedül a barát hiányozna.

És itt egy másik Chatroulette videó.
http://www.cracked.com/video_18155_what ... dicks.html

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Cím

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Darten írta:Túl sok ott a boldog ember, hangzavar van, meleg van, és az emberek furcsán néznek rám, ha kiderül, hogy nem, nem akarok napozni vagy fürdőruhában mászkálni.
Mondjuk ezzel én is így vagyok :D
Viszont az ország látnivalóinak kb fele a Balatonnál vagy annak vonzáskörzetében van, szóval lehet ott mást is csinálni vízzel kapcsolatos dolgokon kívül :)

Azu: beszéld rá barátod hogy menjen ő is :mrgreen:

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Re: Cím

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Emtrexx írta:...szóval lehet ott mást is csinálni vízzel kapcsolatos dolgokon kívül :)

Azu: beszéld rá barátod hogy menjen ő is :mrgreen:
Például dolgozni, meg partizni, meg fesztiválokra járni. :D

Az nem fog menni, mert neki megy az edzés és nem hiszem hogy a barátja elengedné velem egy egész nyárra :mrgreen:

Avatar
Darten
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2007. ápr.. 13. 21:02
Tartózkodási hely: Ahol sötét van és nincs meleg

Hozzászólás Szerző: Darten »

Azureus írta:Például dolgozni, meg partizni, meg fesztiválokra járni. :D
Nem is tudom hirtelen eldönteni, melyiket csinálnám szívesebben.
Azureus írta:nem hiszem hogy a barátja elengedné velem egy egész nyárra :mrgreen:
Veled én se engednék el senkit. Még magamat se :D

Amúgy szerintem a fagylaltos pali legyél. Ilyen színes ingekben, fehér rövidnadrágban, napszemüveggel, zselézett hajjal, folyton vigyorogva.

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Re:

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Darten írta:Veled én se engednék el senkit. Még magamat se :D

Amúgy szerintem a fagylaltos pali legyél. Ilyen színes ingekben, fehér rövidnadrágban, napszemüveggel, zselézett hajjal, folyton vigyorogva.
Most mér? :mrgreen:

De fagyit adni nehezebb, mint árufeltölteni, meg matracokat eladni. Ráadásul az egészet végig kell állni.

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Jut eszembe, ki tudja hol van Pesten Alterego bolt?
Mert legutóbb láttam egy csomó tök jó inget meg pólót csak nem emlékszem hol voltam. És akkor GM.nek igaza lesz és fehér rövidnadrág, színes ing, napszemcsi, mindig mosoly, zselé soha :D

Avatar
Darten
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2007. ápr.. 13. 21:02
Tartózkodási hely: Ahol sötét van és nincs meleg

Hozzászólás Szerző: Darten »

Neked be van építve a zselé :D
Tudom, hol van Alterego bolt, mind a negyvennek pontosan tudom a címét, de nem árulom el.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Azureus írta:Az edzés az lövészet ami újabban nem nagyon megy, viszont oda jár a legjobb barátom.
És mire lősz, ha szabad kérdeznem?
(Airsoft? : ) )