Dumaláda

Minden más, ami nem Final Fantasy
Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Airsoftozni, nagyon rég airsoftoztam. Azt is csak így pólóban rövidgatyában szinte semmilyen fegyverekkel.
Az edzés viszont légpisztoly meg szabadpisztoly meg sportpisztoly. És csak egy sima céltáblára lövöldözünk 10 méterre illetve 50 méterre illetve 25 méterre, 45 mm-es ólomlövedékkel és .22-es éles lőszerekkel. :D

Viszont ha már úgyis itt vagy, felteszem neked újra a kérdésemet. Ki az a bizonyos eltematekos ismerősöd, akit még nyáron említettél?

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Oké, erre a válaszra számítottam (mármint ami a céltáblás részét illeti : D ).

Eltematekos ismerős....Most konkrétan a nevére vagy kíváncsi vagy mi? : D

Avatar
Darten
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2007. ápr.. 13. 21:02
Tartózkodási hely: Ahol sötét van és nincs meleg

Hozzászólás Szerző: Darten »

Én úgy értelmeztem, hogy igen, a nevére kíváncsi, hátha ismeri.

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Hátha.
Újabban úgyis annyi felsőbb évest ismertem meg. A végén még kiderül hogy akár őt is ismerhetem.

Avatar
Symbol
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009. ápr.. 21. 6:31
Tartózkodási hely: Celldömölk,Vas megye,Magyarország

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Symbol »

HAIL!

Bocs h sokáig nem jelentkeztem de apám kivitt angol földre :jó:
Demost ujra itt vagyok!

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Üdv újra itt!

Na és vannak még ott hegylakók? :P :mrgreen:

Avatar
Symbol
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009. ápr.. 21. 6:31
Tartózkodási hely: Celldömölk,Vas megye,Magyarország

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Symbol »

Én egyet se láttam :D... vagy mégis?már nem tudom

De annyit tudok hogy az angol divat a 2. legfurább amit valaha láttam.
Minden lányon 1 tonna rúzs és 2 tonna smink.A ruha kombókról meg má ne is beszéljünk. :halott:

Avatar
Lung
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2010. júl.. 30. 12:15
Tartózkodási hely: A rettegett nyócker.
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Lung »

Symbol írta:Én egyet se láttam :D... vagy mégis?már nem tudom

De annyit tudok hogy az angol divat a 2. legfurább amit valaha láttam.
Minden lányon 1 tonna rúzs és 2 tonna smink.A ruha kombókról meg má ne is beszéljünk. :halott:

Tökéletesen leírtad Lédi Gyagyát :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ööö...Most nem azért, de a magyar lányok/nők is elég furcsán tudnak kinézni. Minigatya és hozzá gumicsizma, felül xxxxl-es vagy xxs-es póló, egy kiló alapozó+púder, szögegyenesre kivasalt (mű)haj tele csattokkal, leopárdmintás hónaljtáska és a többi. :sokk:
Mondjuk tetovált szemöldökű férfit is láttam már, az se piskóta :lol:

Avatar
Lung
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2010. júl.. 30. 12:15
Tartózkodási hely: A rettegett nyócker.
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Lung »

Szacsi írta:Ööö...Most nem azért, de a magyar lányok/nők is elég furcsán tudnak kinézni. Minigatya és hozzá gumicsizma, felül xxxxl-es vagy xxs-es póló, egy kiló alapozó+púder, szögegyenesre kivasalt (mű)haj tele csattokkal, leopárdmintás hónaljtáska és a többi. :sokk:
Mondjuk tetovált szemöldökű férfit is láttam már, az se piskóta :lol:

Ezekben a lányokban az a szomorú, hogy nincs is egyéniségük... ez ilyen plasztik egó, meglátják a magazinban azt a kombót, és gyorsan magukévá teszik. Vagy utánozni próbálják a japán vagány csajszikat. Csak az a gáz, hogy nem Japánban, hanem itthon vagyunk XP

Engem a fülbevalós srácok ríkatnak/sokkolnak le. Meg amikor nézegetem a kiegészítőket, és köves fülbevalót látok férfiaknak. A FÉRFI LEGYEN FÉRFI!

Avatar
Symbol
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009. ápr.. 21. 6:31
Tartózkodási hely: Celldömölk,Vas megye,Magyarország

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Symbol »

Lung írta:köves fülbevalót látok férfiaknak
:D XD :D

Én is láttam már olyat.(meg az unisex szoknya :D )

Avatar
Lung
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2010. júl.. 30. 12:15
Tartózkodási hely: A rettegett nyócker.
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Lung »

Unisex szoknya??? Jáááj de fincsi! Én azt hakamának hívom, de az japán harcművészeteknél használt alsó, és tök jó, nem izzadsz meg benne (annyira) XD

És mit szóltok a féri/női mellbimbó piercinghez? Az a kemény, nem a faláb!

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ó, igen, a köves fülbevaló...A férfi fülbevaló még hagyján, mert van olyan, ami jól tud kinézni, de ez a csillivilli köves...háát....Gáz. http://www.e-earring.com/wp-content/upl ... arring.jpg


És ha már a férfi legyen férfi dolog szóba került: http://totallylookslike.com/2010/02/24/ ... portman-2/
Bár nekem ez jobban tetszik: http://totallylookslike.com/2010/01/15/ ... hrysocome/ :lol:
Azon szoktam még röhögni, amikor női cipőt látok rajtuk. Nem, nem a birodalmi lépegetős transzvesztita cipőkre gondolok (Húú, valamelyik szilveszterkor összefutottam két ilyen transzvesztitával, voltak vagy 2 méteresek a cipőkkel együtt. Flitteres rucik, neccharisnya, egy kiló vakolat. Nagyon csinik voltak. :diva: ), hanem amikor férfin női sportcipő van, mondjuk rózsaszín vagy citromsárga. Kb. olyan, mint disznón a nyereg : D

Persze a nők sem panaszkodhatnak, csak hát mindig is röhejesebb volt egy férfi női ruhában, mint egy nő férfi cuccban. Egyszer a mozgólépcsőn előttem álló csajnak tőből letört a 6-7 centis cipősarka. Magamban gonoszul kacagtam :twisted:

Avatar
Lung
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2010. júl.. 30. 12:15
Tartózkodási hely: A rettegett nyócker.
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Lung »

Atyaisten... hát jó, Bill a hokizó fotelből egy külön (állat)faj. Nem elég, hogy egy ronda nyelven beszél, ráadásul elég gagyin próbál egy keleti stílust utánozni XD
De tényleg, a pingvines a legjobb kép.
És a férfi rózsaszín ingekhez mit szóltok?

Látom, itt is működött a Gil rendszer :P Valamelyikőtök nem volt fenn anno az Advent Children Forumon? (forums.adventchildren.net) Ott láttam legutoljára ilyet. Csak ott grafikai plüssöket, meg grafikus armor/weapont lehetett venni. Meg materiákat. XD

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

És a férfi rózsaszín ingekhez mit szóltok?
Az megdöbbentően gyakori. Meg rózsaszín póló. Mondjuk szerintem ez annyira valahogy nem gáz... A színeknek ezek a jelentései már eléggé elmosódtak ebben a mostani neon korban :) (Persze nem is mindenkinek állnak jól.)

Én egyébként vettem egy félig narancssárga cipőt, és itthon értetlenül álltak előtte, hogy ez valszeg női. Há de rajta volt a dobozon hogy férfi, nyilván nem veszem meg egyébként. Szerintetek az gáz? :D
Valamelyikőtök nem volt fenn anno az Advent Children Forumon?
Oh én igen, egészen pontosan onnan jött az ötlet, hogy itt is legyen ilyenünk :D Régebben ennél jobban működött a rendszerünk, lehetett pl adakozni is egymásnak, meg ilyenek, de egyelőre most csak ilyen átmeneti minimál rendszer van.

Avatar
Lung
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2010. júl.. 30. 12:15
Tartózkodási hely: A rettegett nyócker.
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Lung »

Emtrexx írta: Az megdöbbentően gyakori. Meg rózsaszín póló. Mondjuk szerintem ez annyira valahogy nem gáz... A színeknek ezek a jelentései már eléggé elmosódtak ebben a mostani neon korban :) (Persze nem is mindenkinek állnak jól.)

Én egyébként vettem egy félig narancssárga cipőt, és itthon értetlenül álltak előtte, hogy ez valszeg női. Há de rajta volt a dobozon hogy férfi, nyilván nem veszem meg egyébként. Szerintetek az gáz? :D


Oh én igen, egészen pontosan onnan jött az ötlet, hogy itt is legyen ilyenünk :D Régebben ennél jobban működött a rendszerünk, lehetett pl adakozni is egymásnak, meg ilyenek, de egyelőre most csak ilyen átmeneti minimál rendszer van.
Öhmm.. A narancssárga szerintem annyira nem gáz.

Fenn voltál te is? Mi volt a neved? :D Ott is Emtrexx? Nekem annyira hiányzik az a fórum, életem legelső fórumja volt, annyira szerettem. Két haverom még mindig megvan onnan TwT *Lungot elkapta a sok emlék XD*
Áááh, és igen, ott is lehetett szinteket lépni XD

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Jah ööö igazából regisztrálva nem voltam, csak feljártam rendszeresen olvasni :) Nekem is az egyik első fórumom volt az, és hihetetlenül tetszett az egész.
Akkoriban itthon a képregény.net fórumára járkáltam csak, és ott nem volt engedélyezve az avatarfeltöltés, nem lehetett aláírást beállítani, tök szürke volt az egész, minden le volt tiltva meg korlátozva. Ezek után beszabadultam az adventchildren fórumra és szám tátva maradt hogy ennyire klassz is lehet egy fórum :D A rengeteg színes cucc, aláírások, avatarok, szintek, funkciók, ikonok, minden zseniális volt.
Nem is értem hogy hogyan hagyhattak elveszni egy ilyen hatalmas közösséget a szerverhiba vagy micsoda után (ha jól emlékszek, több millió hozzászólás volt már, ugye?).

Hajaj, engem is elkapott a nosztalgia :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Nekem egy régi Inuyasha-s fórum volt a szíve csücske : D

És nem, a narancssárga sportcipő nem gáz, hacsak nem ilyet vettél: http://purchaze.com/news/wp-content/upl ... ange01.jpg :P
Én egyébként sose szerettem a túl színes cipőket.... Fekete-piros sportcipőm ugyan volt, de most befizettem egy fekete - szürke Nike sportcipőre (évek óta most először vettem márkás cipőt), ez úgyis megy mindenhez - jóval soványabb is lett a pénztárcám : (

Avatar
Lung
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2010. júl.. 30. 12:15
Tartózkodási hely: A rettegett nyócker.
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Lung »

Emtrexx: azt hiszem, nem szerverhiba volt. Egyik haverom szerint vmi olyasmi, hogy túl jó és népszerű volt a fórum, és valamit a fejesek beszóltak a tulajdonosnak. Nem akarok valótlant mondani, de valami ilyesmit mondott nekem a srác. Mindenesetre szomorú valóban. Nagyon hiányolom, és remélem, itt is szert tehetek olyan haverokra/barátokra mint ott *deérzelgősXD*

Szacsi: LOL! Én mikiegeresbe láttam ilyet. Fekete-fehér, mikiegér fülekkel. XDXD

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Nem, nem olyat vettem XD

Egyébként én se szerettem sosem a színes cuccokat. Mindig szürke izékben jártam kb. Most lett elegem belőlük :D
Egyik haverom szerint vmi olyasmi, hogy túl jó és népszerű volt a fórum, és valamit a fejesek beszóltak a tulajdonosnak.
Hű, hát nem tudom. Nem tudok elképzelni okot egy gyártónak arra, hogy beintsen egy olyan helynek, ahol a termékét túlzottan éltetik :D Pláne hogy a szkenek, képek és előzetesek még most is fent vannak a főlapon. Meg rémlik is mintha írták volna hogy próbálkoznak helyreállítani az adatbázist. Persze lehet hogy ez csak fedőszöveg volt :hát:

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Szívem csücske fórum

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

FFCenter a régi nyüzsgéssel :D

Szerencsére mostanában mintha kezdene aktívabb lenni :nyuszi:

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Őtözködés, mint angol nyelvvizsga-téma

Hozzászólás Szerző: olf »

Én meg odavagyok minden színes meg alternatív cuccért, ha nem csicsa, csak olyan drága, de most tényleg, én viszont csóró vagyok, és annyira nem a ruhám fog meghatározni, hogy erre költsek, és mondjuk ne az elcseszett kreditjeimre, na, értitek. Ha sok pénzem lenne, lefogadom, hogy úgy néznék ki, mint egy indiai javasasszony. Meg azokat a vicces pólókat is bírom, tudjátok, Pesten külön üzletük is van, mindig kerülgetem...

Avatar
Symbol
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009. ápr.. 21. 6:31
Tartózkodási hely: Celldömölk,Vas megye,Magyarország

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Symbol »

EJJJ bezzeg ha látnátok az én szekrényemet.

Tele van fekete gótikus cuccokkal :twisted:
(csak anyám szokott béna szines cuccokat venni)

Avatar
Lung
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2010. júl.. 30. 12:15
Tartózkodási hely: A rettegett nyócker.
Kapcsolat:

Re: Őtözködés, mint angol nyelvvizsga-téma

Hozzászólás Szerző: Lung »

olf írta:Én meg odavagyok minden színes meg alternatív cuccért, ha nem csicsa, csak olyan drága, de most tényleg, én viszont csóró vagyok, és annyira nem a ruhám fog meghatározni, hogy erre költsek, és mondjuk ne az elcseszett kreditjeimre, na, értitek. Ha sok pénzem lenne, lefogadom, hogy úgy néznék ki, mint egy indiai javasasszony. Meg azokat a vicces pólókat is bírom, tudjátok, Pesten külön üzletük is van, mindig kerülgetem...

A ruhaturkálók ezért jók. Nekem onnan van egy tökjó, bőr-szado-féle-felsőm. Csak még sose vettem fel. De olyan jól néz ki. XD

Az Alterego az amiről te beszélsz. Jut eszembe, rendelnem kéne RPCJ-s és Vérző Buszos pólót. :P

Avatar
Symbol
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009. ápr.. 21. 6:31
Tartózkodási hely: Celldömölk,Vas megye,Magyarország

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Symbol »

Lung írta:rendelnem kéne RPCJ-s és Vérző Buszos pólót.
De jó lenne ha boltokban is lehetne venni.
Lusta vagyok rendelni :álmos: