Dumaláda

Minden más, ami nem Final Fantasy
Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Szerintem a kalapos gyerek is jól énekel, meg az erdélyi csaj, a Tolvai Renáta is.
De még mindig Adam's "drukker" vagyok :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Életbevágóan fontos kérdés!!!! Na jó, nem élet-halál kérdés, de fontos :)

Mennyire nehéz a német és a francia nyelv????? Valószínűleg muszáj lesz bevállalnom az egyiket, az egyetem miatt, de nem tudom, melyiket... (Igaz, mindkettőt rühellem :? )

Mondjuk aki tanulta mindkettőt, leírhatná a tapasztalatait...
Nyelvtan, LOGIKA, kiejtés alapján melyiket lehet gyorsabban tanulni?

Eddig tanultam ezeket:
angolt ---> logikája nem sok
2 hétig németet :P ---->a nemeket folyton összekevertem
japánt ----> könnyű nyelvtan, nehéz írás
meg lengyelt ------> kb. ugyanaz, mint a magyar (k****nehéz, bonyolult nyelvtan a köbön, nehéz ragozás, sok kivétel)
(meg finnt, de azt inkább hagyjuk XD )

Szóval szerintetek melyikkel járnék jobban? :? :? :?


---------------------------------
Más: Tökjó szakdolgozat témám van és most büszke vagyok magamra XD

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Szacsi írta:Tökjó szakdolgozat témám van
Meg sem osztod velünk?

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Madách (Az ember tragédiája)és H.G Wells (Az időgép) jövőképe :wink:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Látom nyelvtanulással kapcsolatban nem sok a tapasztalat :(


A tehetségkutatók témájához:

Nos, lement mindkét sorból az első élő adás. Vélemények? :)

Furcsa, mert szerintem az egyik műsor a szerkesztését, menetét, megoldásait, a fellépőket, a dalválasztást, és minden egyéb létező aspektust tekintve is toronymagasan veri a másikat, ugyanakkor a neten tömegesen futni olyan véleményekbe, melyek szerint ugyanezen tekintetekben a másik a jobb. Kb két részre szakadt megint az ország, majdnem mint a tavaszi választási kampány idején XD

Nektek mi a véleményetek?

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Szerintem mindenki énekeljen csak a zuhany alatt. Kevesebb cécó és sokkal nagyobb személyes élmény.

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Én mindkettőt szeretem, pláne ha jól is énekelnek bennük :D
OFF nem mellesleg 4 részre szakadt nem ? :P ON

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Nyelvtéma: Köszönöm a rengeteg infót, de szerencsére megoldódott a problémám : D

Műsorok:

Emtrexx: ugyanez :)

Én nagyon nem szeretem a TV2-t és az RTL Klubot, de el kell ismernem, hogy az X-faktor mellett a megasztár egy :lócitrom:

Pedig az X-faktorban is voltak bőven hamis hangok (S.Dorka - Halo, Fanni-Hot and cold), mégis sokkal élvezetesebb volt a műsor, szívesen néztem. A Megasztár ehhez képest nagyon nyögvenyelős.

Az X-faktorban is idegesít néhány zsűritag - na jó, úgy igazán csak 1, míg a Megasztárban kapásból három. Élen a Fridivel, akinek már a puszta létezése is felháborító X D De ez még hagyján, a versenyzők is dögunalmasak, talán még Giorgio-nak érdemes drukkolni az Adam's comedy meg sajnos kiesett, mert alapból egy stúdióba való zenekar (remélem nem tűnnek el a süllyesztőben). De ami a legeslegjobban idegesít, hogy a rossz (hamis) produkciókat is az egekig magasztalják (Tilla meg a Klaudia). Éééés - ez már a korábbi szériákban is idegesített -, általában nagyon rossz számokat válogatnak össze egy-egy adásba. Nem arról van szó, hogy csupa, friss slágert kell előadni, de a régiekből akkor már tényleg igazi, jó slágereket válasszanak. És itt jár az X-faktornak egy piros pont.

Én az eddig látottak/hallottak alapján neki drukkolok (a bőgőmasinák meg menjenek haza, mindkét műsorból): http://www.youtube.com/watch?v=TSM1ttc_N6Q

Oszt majd meglátjuk, mi lesz. :roll:

Jajj, majdnem elfelejtettem, sok szeretettel mindenkinek XD:
http://www.youtube.com/watch?v=6ckvuX7jo_g

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Szacsi: és mi lett a probléma megoldása?

A műsorokat illetően látom továbbra is egy hullámhosszon vagyunk :) A dalválasztás mindig is kifejezetten zavart a Megasztárban, a korábbi évadokban is. Pierrot óta csupa érdektelen zenéket szedtek elő, amit vagy utáltam, vagy azt se tudtam hogy egyáltalán micsoda (vagy ha kivételesen jó számot választottak, olyannak adták akinek nem kellett volna (Ruzsa Magdi - May It Be ehhhhhhh)). Amióta elkezdtem nézni a brit X Factort, azóta viszont látom, hogy lehet ezt sokkal jobban csinálni, és szerencsére a hazai verzióban sikerült is.

Nyilván rossz a hallásom, de nekem a Halo nagyon tetszett :) Abban a zenében olyan gyorsan ugrál a dallam le-föl, hogy a magyar előadók 98%-a (ha amatőr, ha profi) sírva menekülne el, ha azt kellene énekelnie. Ahhoz képest ennek lánynak nagyon szépen sikerült.

És többiek is olyan jól nyomták, hogy nem volt semmi tippem, hogy én kit küldenék haza (hacsaknem az idegrángós hörgős gyereket :D).
Sajnáltam a kieső párost is, ugyanis az ilyen férfi-nő párosok itthon valamiért tradíciónálisan nagyon népszerűek, viszont évek óta már csak xarok vannak (Crystal, Josh és Jutta, mittoménmik, egyik rosszabb mint a másik), ők remek vérfrissítés lehettek volna.
Jajj, majdnem elfelejtettem, sok szeretettel mindenkinek XD:
http://www.youtube.com/watch?v=6ckvuX7jo_g
Úristen miez, viddmárel innen :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Igen-igen, igazad van.

Ezt meg reggel találtam, érdemes végignézni :shock: :D :
http://www.hotdog.hu/magazin/magazin_ar ... 378&page=2

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Szacsi írta: Mennyire nehéz a német és a francia nyelv?????
Aw crap, pont nem jártam erre (már úgy 2 hónapja), de én amúgy tanultam mindkettőt és a francia mellett voksoltam volna.

A tehetségkutatókról meg annyit, hogy nálunk inkább Megasztár párti a család. :1eye: Én személy szerint egyiket se szeretem, most hétvégén láttam kis részleteket mindkettőből és szinte mindenki akit én láttam kritikán aluli volt. @___@

Avatar
Lighting
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2008. nov.. 28. 20:53
Tartózkodási hely: Budapest, Pest megye, Hungary
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Lighting »

Én mind2 tehetségkutatot nézem :ĐĐĐ Ha vége az Kilari-nak xĐ meg pénteken a Bleach-nek ^^

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Hohó, derült égből villámcsapásként szembesültem vele hogy szép csendben megnövelte a tárhelyünk nagyságát az interhost az eddiginek kereken a hússzorosára :D Szeretem az ilyen meglepetéseket :D
Úgy érzem tárhely gondjaink nem lesznek egy darabig XD

Egyébként megnéztem évekre visszamenőleg a látogatottsági statisztikáinkat, és az derült ki, hogy a látogatók száma gyakorlatilag alig csökkent. A visszatérő látogatók száma szinte változatlan (évi 10-11ezer látogatást produkálnak), az átmenetileg idetévedők száma egyharmadával csökkent 2006 óta. Továbbá a látogatók feleannyi időt töltenek itt és feleannyit kattintanak mint 2006-ban.

Ez azt támasztja alá, amit nemsokkal korábban írtam: vagyunk, csak egyre kevesebbet szólunk hozzá :(

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Hurrá hurrá! :éljenz:

Hát nemtom, én akárhányszor feljövök, mindig csak én vagyok egyedül. Régebben meg 4-5 emberke is volt ugyanakkor, amikor én. :|

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

No, akkor én csakazértis írok valamit, ami nagyon kikívánkozik belőlem.

A kutya elkezdte nyalni a zoknimat :shock: XD Hess!

BKV+Állatorvos
Naszóval. Ma jól felpaprikázott a budapesti közlekedés. Elvittem az egyik rágcsálónkat az állatorvoshoz, mert ki, ha nem én....Mindegy. Villamossal mentem, ami kb. 200 méterre rak le a rendelőtől, én naiv azt hittem, hogy hamar odaérek. Egyrészt már földbe gyökerezett a lábam, mire jött a villamos, másrészt meg ennyi bunkó embert is rég láttam már egy helyen, mint ma. Kezdve azzal, hogy tapossák egymás lábát és még annyit se böfögnek oda, hogy 'Bocs'. Úgy kapaszkodnak, hogy közben belemásznak az arcodba. Öten fölszállnak sporttáskával, amiket leraknak az ajtóba, ezzel eltorlaszolva a kijáratot, aminek aztán az a vége, hogy a kisgyerekes anyuka rájuk ripakodik és veszekedni kezdenek. Aztán jöttek a babakocsisok (a kedvencem), akik bár látják, hogy annál a résznél, ahol föl akarnak szállni, tömött a villamos, mégis fölgyömöszölik magukat, ahelyett, hogy elgurulnának a szomszéd ajtóhoz. Kérdem én, ha valaki kölyökkel utazik, miért nem kenguruban viszi?!!!! Az indiánoknak is bevált :1eye: Ja és az 5-6 éves, visítozó hülyegyerekekről már nem is írok..áhh.... Ja és a kéregetők. Ma kapásból hárman betaláltak. Mintha az volna a homlokomra írva, hogy készpénz automata! :2guns:

Elérkeztem az állatorvoshoz, ahol kissé lenyugodtam, egyrészt, mert jó híreket kaptam, másrészt, mert nagyon kedves és állatszerető társaság dolgozik ott. :) Erről még később pár szót írok.

Visszafele a villamoson is ugyanez a móka lejátszódott, csak más sorrendben. Végül leszállok, bemegyek a patikába. Betadin(e)t kérek. Van 30 ml-es meg 100 ml-es. Mondom a nagyobbat adja. 2100 valahány Ft. :meglepődik: Egy sima jódos fertőtlenítő?????? ENNYI?! Azt hittem, leülök. De mivel kell, kénytelen voltam megvenni. Bemegyek a közeli kisállat kereskedésbe. A Hellómra távoli hangok köszönnek vissza. Vettem két almot (forgács), ott állok a kasszánál, végül az eladó is odajön. Várom, hogy zacsiba rakja, mivel elég nagy adagot vettem. Azt mondja 'De hát ennek van füle.' Mondom 'Nem baj, kérek egy zacsit.' Látta, hogy az egyik kezem tele van az állatszállítóval és akkor még vigyem azt a két nagy pakkot egy kézben, a fülénél, ami egy fuvallattól képes leszakadni (mint némelyik a macskaalom). Hjaajjjjjjjj.

Ugyanebben a boltban már máskor is lefárasztottak. Nővérem szólt, hogy vegyek neki viaszmoly lárvákat ( :1eye: ) valamelyik vadállatának. Megkérdezi az eladó, mennyi kell. Mondom nem tudom, hányasával dobozolják? Mert nem nekem kell.... Erre vigyorog, hogy 'Azt gondoltam.' Aaaargh. Bár lehet, hogy a mai élelmiszerek helyett egészségesebb lenne ezt elropogtatni. :eszik:

A hentes meg már tényleg no comment, aki jópofáskodik, amikor látja, hogy épp nagyon nem vagyok vevő rá, de csak szövegel és olyat akar rámtukmálni, amit baromira nem kértem :) (És itt most nem arról beszélek, amikor valaki kedves vagy vicces, hanem mikor fárasztó poénokat nyomat és csak nem hagyja abba.)


És akkor az állatorvos. Aki esetleg Budapesten vagy környékén lakik és jó állatorvos szeretne a kedvencének, annak meleg szívvel ajánlom őket: http://regi.grafdoktor.hu/kezdolap.htm
Tőlünk elég messze van, de mindig ide viszem az állatokat, ha valami bajuk van (oltáshoz meg a körzetihez). Én kutyával és egerekkel voltam náluk, és csupa csupa jókat tudok mondani. A mongol futóegeremnek kikezelték a középfül gyulladását, apám ajándékba kapott egyiptomi tüskés egerét (nővérem őrült ötlete volt...) immár másodszorra is megműtötték daganattal és él és virul, pedig igencsak öreg már. És itt jön a legjobb. A 15 éves Csivavámat egyik orvos sem merte volna altatni (foghúzáshoz), mert hogy öreg. Ők bevállalták és a kutya ma is él és virul.
Azt hozzáteszem, hogy előtte elvittem a kutyát egy másik orvoshoz vérvételre, de oda vissza nem megyek többet, egyrész, mert fél óráig várattak minket, holott időpontra mentünk, a kutya meg közben majd besz*art félelmében, másrészt meg olyan lekezelő, nagyképű orvossal se találkoztam még. Amikor bementem az eredményekért, szinte lecseszett, hogy miért nem hoztam magammal a kutyát, mert hogy infúzióra kell rakni a veséje miatt. Én meg kikértem magamnak, mert hogy csak az eredményeket adja ide oszt csókolom. Az eredményeket elküldtem a fent linkelt rendelőnek, hogy ez alapján vállalják-e, azt mondták igen. Tehát egy utat megspóroltam.
Megműtötték a kutyát, közben elmeséltem a másik doki infúziós kezeléstervét, mire kijelentették, hogy tök fölösleges (ehemm, igen, a másik doko amúgy 30 ezerért gonolta ezt), inkább vegyek neki spéci tápot. És a legjobb: miközben beszéltem az egyik dokival, láttam, hogy a másik megsimogatja az alvó kutyát :) Ja és úgy adták be neki az altató szurit, hogy be se kötötték a száját, nem is nagyon fogták le (tudni kell, hogy a csivavám állatorvosnál legtöbbször berserker módba kapcsol :lol: ).
Úgyhogy nyugodt szívvel ajánlom ezeket az orvosokat mindenkinek, mert nagyon profik, nagyon kedvesek és öröm nézni, ahogy bánnak az állatokkal :) (Sajnos ez nem alap minden dokinál.)

Ja, amúgy a múlt hónapban megkéseltek egy pasast a szomszéd utcában, betörtek a szomszédunkhoz és még a közeli élelmiszer boltba is. Jó környék. :béna:

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Csak én látom/hallom úgy, vagy az X faktor is a Megasztár hibájába esett?
:arrow: rossz dalválasztások
:arrow: a rossz előadások és előadók ajnározása

Én ki nem állhatom a Tóth Gabit, de tegnap este mégis az ő fellépése volt az egyetlen pozitívum (ja, meg a két "díva" kiejtése).

Szegény Every breath you take by The police, mit tettek veled? :cry2:
http://www.youtube.com/watch?v=Y-4NyKuEfBQ
eredeti: http://www.youtube.com/watch?v=OMOGaugKpzs&ob=av3e

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Huh, ilyen macerás háziállatokat már XD Középfülgyulladás XD
Mi csak egyetlen egyszer voltunk állatorvosnál eddig, most tavasszal, amikor a macskánknak valami kandúrharcban lekaratérzták az egyik lábát és elég durván begyulladt neki.

A tömegközlekedés egyébként Szegeden is mókás tud lenni, én is láttam már ezt-azt :) Érdekes, milyen legaljamód tudnak viselkedni emberek, ha közlekednek.
Én egyébként azokat az utazótáskákat utálom aminek olyan kihúzható szára van és ha kihúztad, utána lehet gurítani a földön. Azzal szét tudnak idegelni emberek... Pl amikor a vonaton is állunk sorban mert nincs hely, és ahelyett hogy az illető felemelné és vinné rendesen a kezében, próbálja húzni tovább a földön... Komolyan, már megfigyeltem hogy csak a debil emberek utaznak ilyennel (elnézést ha van köreinkben akinek olyan van, a jelenlevők mindig kivételek :mrgreen: ).

XFaktor: ismét csak egyetértek, elég unalmaska volt ez az adás. Valóban Tóth Gabi fellépése volt a legmeglepőbb, legjobb, pedig én is utáltam eddig. Jók lettek még a párbajdalok is. Most itt az X Faktorban éreztem először azt, hogy valóban két jó produkció közül kell kiesnie az egyiknek és tényleg nehéz a választás (utáltam a nővérkéket, de azért elég kivételesen énekelnek a magyar palettához képest). Eddig a Megasztárokban mindig volt 6-7 ember a mezőnyben aki kifejezetten irritált és akiért nem volt kár (a jelenlegiben is), de itt az X Faktorban tényleg dilemma döntés, hogy kinek kellene mennie.

Arra pedig kezdek rájönni, hogy valszeg elég rossz a hallásom, mert nekem a Dóri mindig tetszik, és most se hallottam hibát XD
Az Every breath you take-hez mellesleg nekem nem nagyon fűződnek érzelmeim, mert a Puff Daddy-féle feldolgozást előbb hallottam, és azt szeretem jobban. Az után ez az eredeti már elég erőtlennek, alulhangszereltnek tűnt mindig :oops:

Ui.: Kengurúban szállítani gyereket??? Szerintem egy kenguru sem fér el kisebb helyen mint egy babakocsi :mrgreen: XD

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Te bolond, nem olyan kengurura gondoltam :P

Kihúzós táska -> Nálunk is ezzel gáncsolnak az egyetemen XD Ja és az utánfutós öreg nénik is ki tudnak borítani, amikor a metróban elém vágnak ezzel a húzós táskával.

Állatok -> Tulajdonképpen észre sem vettük volna, hogy gyulladt a füle, ha nem vakarja le a fél fejét az egér (emiatt nem rajongok a rágcsálókért, a patkányok is horrorisztikus dolgokat tudnak művelni magukkal). Amúgy a kutyával 15 év alatt fele annyi gond sem volt, mint ezzel a pár egérrel 3-4 év alatt :) Tesómnak van egy varánusza, na az aztán egy igénytelen állat XD (Nem, nem komodói, mielőtt valaki megkérdezi, valami sztyeppei...Fene se tudja már megjegyezni.)

X-Faktor -> Én sajnáltam, hogy a Veca nem esett ki velük együtt. Ezt a sok sírást, amit az művel.... "Az életem múlik rajta!!!Szipp-szipp!" Ja, persze, még csak huszonegynéhány éves vagy. "Nekem ez nagyon fontos! Szipp-szipp!"Ja, mert másnak nem :P Aaargh.

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

sziasztok
egy nagy dolgot szeretnék kérni tőletek akinek az ideje engedi nem sajnűlja azt a fél percet
kélrek szépen titeket szavazzatok rám
http://www.rtlklub.hu/dalverseny/5211_spy_mc_-_hit
nyerni úgysem fogok de azért nah :)
köszönöm :wink:

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Szavaztam :D

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

köszönöm szépen :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Heló

A közeljövőben (sőt) nem valószínű, hogy jövök ide...
Ha valaki valamiért netán el akar érni, az deviantarton (http://szacsi.deviantart.com/), emailben vagy msn-en megteheti.

Szacsi voltam, sziasztok.

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Szacsi nélkül a fórum még 90%-kal az eddiginél is kihaltabb lett... D:

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

Tisztára mint Csernobil után,olyan szinten megvagyunk halva:D

basch
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4129
Csatlakozott: 2010. máj.. 4. 6:16

Re: Dumaláda

Hozzászólás Szerző: basch »

akkor én fertőzött vagyok mert itt vagyok :1eye: