Sport

Minden más, ami nem Final Fantasy
Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

Sanyikám a fogalmazásod párját ritkítja! :ördög:

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

Inkább Sanyi és evvel így hát nem tom :wink:

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

jeee második lettem Szegeden Extrém Játékokon . :wink: :D
te jó ég a Bl döntőt néztétek?Nagy meccs volt a Drogba kiálításáig és a Terry 11-eséig kár hogy elbuktuk(Chelsea)de jövőre minden a Kékeké,tök jó hogy csak én használom a topicot :wink:

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ömm....Foci EB..nézi még valaki?

Én ugyan soha nem voltam foci rajongó, de ezt azért figyelemmel követem : )
A lengyeleken kiakadtam (konkrétan a nyugdíjas tempón), a hollandokon úgyszintén (itt viszont pozitív értelemben. 4-1-re verni a franciákat azért nem volt semmi XO ).
A Törökország-Svájc mérkőzés meg már kész vízi balett volt X D

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Jaja, a hollandok tényleg remekelnek, ahogy hallottam. Testvérem minden meccset nézett eddig, és mesélte, hogy a hollandok tényleg szépen játszanak. (Pedig nem is nekik szurkol. XD)
Én a 'vizibalettos' meccsből fotókat láttam. Elképesztően jók voltak. :D A sportfotósok biztos élvezték azt a mérkőzést, lehetett kattogtatni a gépeket.

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

vaon miért ponthollandoknak szúrkol(jajj természetesen neértsétek félre nem arra gondólta,m) :wink: én franciáknak és mostmár hollandoknak jól tolják remélem románokat leverik és franciák olaszokatt,így kedvencek jutnak továbbb :wink:

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

A "pedig nem is nekik szurkol" alatt azt értettem, hogy NEM nekik szurkol...

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

Én azt gondolom az EB-ről hogy nem nagy szám...
Se franciák, se olaszok nem nyertek 1 mecccset se...
Portugálok belehuztak, innentől nekik drukkolok XD

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

Zorgika írta:A "pedig nem is nekik szurkol" alatt azt értettem, hogy NEM nekik szurkol...
őő nem tom ez nekem szólt?ha igen akkor nem értem miért kaptad fel a vizet :shock: :wink:

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: Gergő »

:cry2: szegény Lakers kikapott a rájátszásban 4-2 -re :cry2: Koby mellé látszik hogy nem tudnak felnőni a csapattársai :( majd jövőre .... :D

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

én is LAL-nak szurkolok jövőre megnyerik 1000% :wink:

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: Axel »

Én örülök a Celtics győzelmének, mert én mindenben East-es vagyok. Egyiknek sem szurkolok, de azért a Boston tényleg jobban megérdemelte a győzelmet. 8) 8) 8)
---
Foci EB: Portugália 2-3 Németország.
Nekem mindegy volt, hogy ki nyer, de azért sajnálom a Purtugálokat, hogy a jó játékuk ellenére ilyen hamar kiestek. Döntőben a Holland-Portugál meccset szivesen megnéztem volna. :roll:

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Miért érdemelték meg a győzelmet ??? inkább gáz hogy kétszer kikaptak egy ilyen Lakerstől ahol egyedül Koby az ász!!! Garnet, Ray, Poul meg örülhet az aranygyűrűnek, hárman nagy nehezen összehozták :| jövőre már úgyse lesz meg ez a felállás és akkor remélem hogy a Lakers fog győzni!! 8)

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: Axel »

Az előbb írtad le a választ arra, hogy mért érdemli meg a Celtics a győzelmet. 3 profi játékos, jó csapat egység. Minden megvolt. Lakersnél van Koby aki fantasztikus játékos, de a csapat hozzá képest sehol nincs. Ilyen csapattal nem lehetett volna kiállni a Boston ellen. Eddig is csak szerencséjük volt a rájátszásban. :roll:
Szerintem ne vitatkozzunk ezen. :angyal:

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

Foci EB: Portugália 2-3 Németország.
Nekem mindegy volt, hogy ki nyer, de azért sajnálom a Purtugálokat, hogy a jó játékuk ellenére ilyen hamar kiestek. Döntőben a Holland-Portugál meccset szivesen megnéztem volna. :roll:[/quote]
legjobbann Svájciak érdemeltek meg valami jobb helyet szerintem,és Hollandok nyernek a Holland Spanyol döntőben :wink:

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Sanyi írta:
Zorgika írta:A "pedig nem is nekik szurkol" alatt azt értettem, hogy NEM nekik szurkol...
őő nem tom ez nekem szólt?ha igen akkor nem értem miért kaptad fel a vizet :shock: :wink:
Hát látom a szövegértelmezés nem az erősséged :1eye:

Éééés igen, igen, igen! Mekkora meccs volt már ez a tegnapi! XO
Ha a németeket is így el tudják majd verni a törökök, akkor tényleg lemegyek hídba :mrgreen:

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

deee értek a szöveg értéshez :wink: jajj de jó Spanyolok nyertek,sajna Hollandok hamarabb kiestek de nembaj lényeg hogy nem a németek nyertek :wink:

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Hát én inkább szerettem volna, hogy ők nyerjenek, mintsem a spanyolok. :?

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: Axel »

Zorgika: Egyetértek

Olimpiát nézi majd valaki? Én már nagyon várom. :1eye:

:alien: :alien: :alien:

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Alapban érdekel az olimpia, de egyszerűen néhány dologban (pl kézilabda) annyira nincs már semmi és csak esnek lefelé... Nagyon erőltetnek néhány sportágat, pedig nincs vérfrissítés, és a régebbi, de megbízhatóbb játékosat terhelik, akiket ez meg tönkretesz(bocsi, most ösztönösen a kézire tudok gondolni és Görbicz Anitára)

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: Axel »

Látom nincs túl nagy érdeklódés ebben a témában az Olimpia iránt. Ebben az évben annyi sportesemény van a nyáron...

Nem tudom ki, hogy van vele de engem érdekel a kerékpározás. Most fut éppen a Tour de France. Minden futamot végiginézek. Elő is vettem a régi verseny kerékpáromat, amit még fateromtól örököltem. :alien: Még egész jó állapotban van . :nyuszi: De gondolom nem túl sokmindenkit érdekel ez. Gondoltam leírom.

Más: U-19 EB-n a magyar csapat 1-0 arányban verte a spanyol csapatot, így bent vagyunk az elődöntőben. :afro: Nagy Olivér lőtte a gólt (gondolom sokaknak nem mond semmit ez a név de nekem igen, mert újpesti :mrgreen: ). Szóval szépen halad most a magyar futball előre. Ha az ifik nagy része játszik majd a VB selejtezőkön akkor szerintem van egy kis esélyünk. Ezek egyenlőre csak álmok. XD

Kult: Igazad van a kézilabdával kapcsolatban.
-
A női válogatott se a régi már. Romániával x-elni szerintem nekünk elég gáz. A románok is jók kézibe de nekünk, azért illet volna győzni. :no:

Közvélemény kutatás: Hány aranyat szerzünk az Olimpián?
Szerintem csak egyet, de az is kérdéses. Vizilabdára gondoltam. Az EB-n elég gyengén szerepeltünk, de ott azt mondta a csapat, hogy azért, mert az Olimpiára tartalékolnak.
Ja, meg talán még úszásban is lehetünk eredményesek, de ott nem 100% az arany. :?

Ja, és még van egy fontos sport esemény az Olimpia előtt. Golden Líg XD Atlétika. Na meg az IAAF Grand Prix. Ezeket, mind nyomon követem.

Jó ez a nyár... XD

Végszó: Kolonics halálához egy két komment? :(

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Hány arany? Maximum 5. Csúszunk lefelé a lejtőn, éljen a korrupció és a bunda.

Kolonics halálán én is megdöbbentem. Ezzel fejezte volna be a pályafutását, épp ment volna ki az Olimpiára. Egyszerűen hihetetlennek tartom, hogy egy ilyen jó sportoló, mint Ő csak így összeessen. Ez olyan, mint Fehér Miki esete(ha rosszul írtam a nevét szóljatok, emrt fociban nem vagyok otthon és nagyon nem végom a neveket >< De úgy emlékszem, hogy így írják) Nem tudom elképzelni, hogy egy sportolónak csak így megálljon a szíve. És nem ez az első eset. Szóval valami összefüggés csak van, hogy miért történik ez egyre gyakrabban. Inkább tudom elképzelni, hogy vlm-t a kajájába tettek, minthogy dopping. Nagyot csalódnék, ha az öszes ilyen sportolóról kiderülne, hogy dopping miatt haltak meg.

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: Axel »

Kolonak már gondjai voltak eddig is a szivével. Egyébként, nem rég még futbaloztam csapatban és akkor kellett járni sportorvoshoz. Ezzel arra akartam utalni, hogy ha valamit kimutat a vizsgálat akkor tilos edzeni, vagy versenyezni, mert mindig az egészség az első. Állítólag minden renbe volt vele. Nyomozás indult az ügyben, hogy későn jöttek ki a mentők... no comment...

Kult: Jól írtad a nevét (Fehér Miklós). Általában a futbal szedi a legtöbb áldozatot szív leállás terén. Foe (Kamerun) neki Konfederációs kupán állt le a szíve. Puerta (Sevilla) neki is meccsen állt le, na meg ugye Fehér Miki. Ezeket azért írtam, mert a felsoroltaknak meccs előtt mind negatív volt a tesztje és nyogodtan játszhattak. Doping is okozhatja mindezt, de szerintem azokat kimutatná a vizsgálat. :roll:

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: Axel »

Ollé! Ollé!
Megvan az első arany! Vajda Attila kenu 1000méteren! Örüljetek má'! :taps: :éljenz:
-
Van még egy jó hír. Magyar férfi vizilabda válogatott döntős az amerikaiakkal! Ez azért öröm, mert nem a szerbeket kaptuk. Tudniillik EB-n miattuk búcsúztunk.
:ugrál:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Sport

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Hát ennek az aranynak nagyon ideje volt :juppi:
Én nem követek ugyan figyelemmel semmilyen sportot, de már az én homlokomon is gyöngyözött pár izzadtságcsepp a kétségbeeséstől, hogy itt maradunk aranytalanul :követel: :D