Csak a zene van

Minden más, ami nem Final Fantasy
Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Van egy nagyon yóó letöltő program a neve:BearShare
Még anime részeket is le lehet vele tölteni, én innen szoktam :D

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Aha. Kösz mindenkinek! :D

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

szinte hamarabb jönnek le a részek mint a torrent :)

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Ezt hallotátok már?? :D
final Fantasy 7 Megamix (techno remix)

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Honnan lehet letölteni :?:

Avatar
Leon
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2006. aug.. 19. 22:02
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Leon »

Axel írta:Én is nagyon szeretem a Depeche Mode-ot nagyon kira együttes :D
Na végre, egy kultürált köösségbe érkeztem, már vártam ezt a pillanatot. :D :D

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Igen igen a Depeche Mode az az együttes ami maradandót tudott alkotni. Még arra is emléxek hogy minig megkérdezték hogy Depeche-s vagy vagy nem. :D

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Apámék együttesének oldala
Igaz, zenét nem lehet letölteni, és a közeljövőben nem terveznek Pesten koncertet (ez a pestieknek),
úgyhogy csak érdekességből (unatkozásból?) raktam be...
Nekem tetszik a zenéjük.

Avatar
tidus9
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006. márc.. 18. 14:15
Tartózkodási hely: Hardstyle land
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tidus9 »

Én most Depeche Mode megamixeket hallgatok! nagyon jó! Deep Dance Depeche mode megamix!! NAgyon jó! EM? Hallottad már?? Minden ami Deep dance!!

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

tidus voltam az oldaladon és nem tom hogy honnan lehet letölteni a (tur)mixeidet XD XD

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

tidus9 írta:Én most Depeche Mode megamixeket hallgatok! nagyon jó! Deep Dance Depeche mode megamix!! NAgyon jó! EM? Hallottad már?? Minden ami Deep dance!!
Milyen hosszú ez a mix?
A hivatalos ilyen Deep mixek 10-20 percesek. Viszont hallottam nemrég pl egy Madonna mixet ami 70 perc volt és ami állítólag szintén Deep mix. Nos, az nem az volt. Csupán össze volt úsztatva a számok vége, sőt még valami ócska slágerszám is volt benne valami másik előadótól :átkoz: köze sincs Dj Deep-hez és a társaihoz.

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Fedde Le Grand-Put Your Hands Up for Detroit
ismeri valaki?? mostanába nekem ez a kedvencem

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Milyen stílusú zene?

Egyébként én ezt ajánlom mindenkinek: Kawaii Radio Animezenék, openingek, FF és más japán játékzenék, híresebb japán előadók zenéi (pl Gackt) és néha még rajzfilmrészletek is mennek rajta egész nap. Szerintem nagyon jó :D A J-rock az egyetlen rock amit képes vagyok meghallgatni :D Ugyanakkor nem értem hogy hogy lehet minden japán férfi énekesnek ugyanolyan hangja :?

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Hát magam sem tudom, de nem trance az biztos. Inkább ilyen house, techno féleség, de lehet hogy az sem XD

Avatar
kite
Androgün
Hozzászólások: 987
Csatlakozott: 2004. dec.. 2. 22:07
Tartózkodási hely: Zimbabwe

Hozzászólás Szerző: kite »

Emtrexx írta:Milyen stílusú zene?

Egyébként én ezt ajánlom mindenkinek: Kawaii Radio Animezenék, openingek, FF és más japán játékzenék, híresebb japán előadók zenéi (pl Gackt) és néha még rajzfilmrészletek is mennek rajta egész nap. Szerintem nagyon jó :D A J-rock az egyetlen rock amit képes vagyok meghallgatni :D Ugyanakkor nem értem hogy hogy lehet minden japán férfi énekesnek ugyanolyan hangja :?
KHM. milyen ugyanolyan hangja? tök más hangjuk van, már elnézést... és miaz, hogy meg bírod hallgatni? régen hisztirohamot kaptál ha megemlítettük ^^

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Én? Nem, sosem kaptam hisztirohamot, csak már régen is zavart hogy tök ugyanolyan a hangjuk :D

red13, tidus9: nincs valami nagy house-guru ismerősötök, aki eléggé képben van a 90-es évek második felének house (dream dance) zenei termésében? 7-8 éve keresek már egy zenét, de nem gyenge, mert még a Juventus rádió house-zenei szerkesztője se tudta megmondani mi az :? Tudok adni belőle egy mp3 részletet.

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Felrakhatod valahova, de nem 100 hogy tudok adni választ.

Avatar
tidus9
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006. márc.. 18. 14:15
Tartózkodási hely: Hardstyle land
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tidus9 »

Emtrexx írta:Én? Nem, sosem kaptam hisztirohamot, csak már régen is zavart hogy tök ugyanolyan a hangjuk :D

red13, tidus9: nincs valami nagy house-guru ismerősötök, aki eléggé képben van a 90-es évek második felének house (dream dance) zenei termésében? 7-8 éve keresek már egy zenét, de nem gyenge, mert még a Juventus rádió house-zenei szerkesztője se tudta megmondani mi az :? Tudok adni belőle egy mp3 részletet.

NA nekem nagyon sok dream Dance albumom van:D Apám is ien zenéket szeret meg a mostani megaslágereket:D Rá keresek jópárra a WHereisit-el és fölrakom az összeset és feldobom valahova!! ;) Van pár extrás tárhelyem amire feldobom őket!:D vagy kellene más is? (Masterboy,Maxx,Sash...stb)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

tidus9 írta:NA nekem nagyon sok dream Dance albumom van:D Apám is ien zenéket szeret
:shock:

No, erről beszélünk még majd msn-en :D

Mellesleg a hétéves számkeresés végére pont került :D A keresett zenét ugyanis egy szentesi helyi rádió használta a kívánságműsorában háttérzeneként. Én pedig emlékeztem a műsorvezető nevére, és megkerestem iwiw-en ma. Írtam neki üzit hogy árulja el a szám címét ha még emlékszik rá (maga a rádió ugyanis már 7 éve megszűnt XD ). És néhány perccel ezelőtt meg is írta :D

Az internet csodái :éljenz:

Avatar
tidus9
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006. márc.. 18. 14:15
Tartózkodási hely: Hardstyle land
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tidus9 »

Emtrexx írta:
tidus9 írta:NA nekem nagyon sok dream Dance albumom van:D Apám is ien zenéket szeret
:shock:

No, erről beszélünk még majd msn-en :D

Mellesleg a hétéves számkeresés végére pont került :D A keresett zenét ugyanis egy szentesi helyi rádió használta a kívánságműsorában háttérzeneként. Én pedig emlékeztem a műsorvezető nevére, és megkerestem iwiw-en ma. Írtam neki üzit hogy árulja el a szám címét ha még emlékszik rá (maga a rádió ugyanis már 7 éve megszűnt XD ). És néhány perccel ezelőtt meg is írta :D

Az internet csodái :éljenz:

:D oké megdumáljuk meg még sok sok ottentet is dobok! deep dancekről meg a dream danceről is!

Avatar
Edy
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005. máj.. 21. 2:14
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Edy »

Valaki aki ért az eBayhez segítsen!

Szeretnénk barátnőmmel megvenni két lemezt (nagyon hamar lejár sajnos a licitálás ideje, egyiknek 2 nap másiknak 3), csak egyrészt egyikünk sem tud németül, másrészt nincs tapasztalatunk eBayes rendelésről. Aki már próbálkozott vele és hajlandó lenne segíteni az minél hamarabb szóljon, mert mindkét vesémet odaadnám ezért a két lemezért!
Pénzkérdés nem probléma (remélem), a segítőkész megrendelő a rendelés minden költségét visszakapja, csak legyen valakiiiii.. :cry:

Itt vannak a linkek hozzá:
klikk

klikk

EDIT: ne haragudjatok, hogy a két link így széthúzza az oldalt, nem tudom hogy lehetne tördelni! (SZERK: javítva :) )

Owen_eX
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2006. szept.. 7. 21:30
Tartózkodási hely: Beaverfieldmarketplace
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Owen_eX »

Hát szomorú vagyok, hogy a Morcheba-t még eddig senki nem említette... Nem mondom, hogy ők a kedvenceim, mert én is sokakat és sokféle zenei stílust kedvelek, de ő az az együttes, melyet bármikor meghallgatom, vagy meghallom és egyből valahogyan jobb kedvem lesz... :D

Avatar
vadallat
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2006. okt.. 26. 9:46
Tartózkodási hely: bp

Hozzászólás Szerző: vadallat »

Emtrexx írta:Én? Nem, sosem kaptam hisztirohamot, csak már régen is zavart hogy tök ugyanolyan a hangjuk :D

red13, tidus9: nincs valami nagy house-guru ismerősötök, aki eléggé képben van a 90-es évek második felének house (dream dance) zenei termésében? 7-8 éve keresek már egy zenét, de nem gyenge, mert még a Juventus rádió house-zenei szerkesztője se tudta megmondani mi az :? Tudok adni belőle egy mp3 részletet.
csaó emtrexx.ha látsz a fórumon karaj nevű felhasználót kérdezd meg ismerem a csákót szerintem hozzá tud szólni(lexikális a pali)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Ja ez már nem aktuális, mert közben már megtaláltam a szám címét :)

Avatar
vadallat
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2006. okt.. 26. 9:46
Tartózkodási hely: bp

.

Hozzászólás Szerző: vadallat »

brürühühühü :D