RPG (új)

Minden más, ami nem Final Fantasy
Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Jóhogy, neked van másik, kicsit forgalmasabb fórum RPG-d...

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Mintha az annyira forgalmas lenne.... Nincs senki, akit beavassak. :cry2: :cry2: Nincs egy fehérmágus se. :cry2:

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Szerintem semmi baj nincs, de sok minden nincs jól megcsinálva nálatok, és egy picit több odafigyeléssel, több kedvet is lehetne hozni a játékhoz...

Javaslom nézzetek szét az x-men reneszánsz fórumon, ami persze nagyon más világ, de baromi jól van megoldva benne majdnem minden, vagy a Silenthill.hu-n, ahol én csinálom a szereplyátékot, és szintén nagyon jól megy. Dóri tanusíthatja! ( mondjuk abban kicsit konkrétabb rendszer is van, pl. a harcnál, vagy a képzettségeknél...stb.... de az x-men fórumon, csak mesélés alapú minden. ) Én egy pöppet több rendszert vinnék az FF fórum szerepjátékba, végül is a Finalban mindíg a fejlődés volt a legfontosabb a sztori mellett....

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Ezt most nekem mondtad? Mert ha igen, akkor csak védekezésképp annyit mondanék, hogy az alapötlet nem az enyém volt, én csak picit később csatlakoztam.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Emlékeim szerint ez a téma pusztán azért lett hogy sztorizgassunk és elüssük az időt. Szó sem volt igazi, komoly szerepjátékról :nyuszi:
Nem vagyok biztos benne egyébként hogy ha túlbonyolítanánk az több embert vonzana itt ebben a közösségben.

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Nem....nem....nem....nem....nem, félre értettetek. :D
Nem szurkálódásként mondtam, és az ötlet amúgy meg jó, és dicséretes, de szerintem éppen ezért lehetne egy kicsit komolyabban venni. A rendszert meg nem kell túlbonyolítani, csak arra gondoltam, hogy legyenek a lényeknek alap értékei, meg a karaktereknek, gyakás után jöjjön a TP, lehessen új képességeket kapni, fejlődni. Ha belegondoltok, ez egyáltalán nem lenne negy munka, főleg, hogy van rá 12 játéknyi példa! :wink: Szóval ha egy picit igényesítenénk, igazi fórumos szerepjáték lehetne belőle, és az már tényleg biztosan jobban vonzaná a játékos kedvűeket, mintha csak sztorizgatások mennének.... Csak egy jó sztori kell, meg karakterek, ezek egymást építik, és a többi jön magától.
Csak segíteni akarok, mert szerintem nem egy rossz ötlet, és könnyen megvalósítható! :wink:
Bár nincs túl sok időm, egypár dolgot én is magamra vállalnék!

Avatar
Symbol
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009. ápr.. 21. 6:31
Tartózkodási hely: Celldömölk,Vas megye,Magyarország

Re: RPG (új)

Hozzászólás Szerző: Symbol »

Remelem meg nincs keso beszalni.
(bocs h nincs ekezet laptoprol irok)

Nev:Baurus
Kor:28
Kaszt:Zsoldos(neos)
Magassag:193cm
Megjelenes: http://www.hatterkepek.hu/download.php?img=301471
Fegyverzet:1 hosszu egy elu kard,ket pisztoj(amit az emberektol lopott)es egy markolat nelkuli kis tor-szeru penge
Spec.kepesseg:Liderce(szellemme)alakulas
Nem:Ferfi
Lakhely:ismeretlen

Hattertortenet:Arvahazban nott fel.Valamijen okbol kifolyolag utalja az embereket.Amint betoltotte a 18-at elment es felgyujtotta az arvahazat,hiszen mindigis utalt ott elni,nem hagyott hatra ssemmit maga utan.Elso dolga rogton az volt hogy bealt katonanak,de onnan is hama elkuldtek mert a fejesek szerint tulsagosan kegyetlen es verszomjas volt.Persze ez csak urugy volt arra a tenyre hogy feltek a nagy erejetol.(attol fuggetlenul nem tevedtek nagyot)
Igy hat nem volt mit tennnie,zsoldossa lett.

munkak amiket vallal:minden a hirszerzestol elkezdve a tomeges pusztitasig,!!!kiveve a kinzast es a vallatast!!!

(asszem enyem az egyik leg dark-osabb kari :twisted: )

Avatar
Symbol
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009. ápr.. 21. 6:31
Tartózkodási hely: Celldömölk,Vas megye,Magyarország

Re:

Hozzászólás Szerző: Symbol »

mahdi írta:Nem....nem....nem....nem....nem, félre értettetek. :D
Nem szurkálódásként mondtam, és az ötlet amúgy meg jó, és dicséretes, de szerintem éppen ezért lehetne egy kicsit komolyabban venni. A rendszert meg nem kell túlbonyolítani, csak arra gondoltam, hogy legyenek a lényeknek alap értékei, meg a karaktereknek, gyakás után jöjjön a TP, lehessen új képességeket kapni, fejlődni. Ha belegondoltok, ez egyáltalán nem lenne negy munka, főleg, hogy van rá 12 játéknyi példa! :wink: Szóval ha egy picit igényesítenénk, igazi fórumos szerepjáték lehetne belőle, és az már tényleg biztosan jobban vonzaná a játékos kedvűeket, mintha csak sztorizgatások mennének.... Csak egy jó sztori kell, meg karakterek, ezek egymást építik, és a többi jön magától.
Csak segíteni akarok, mert szerintem nem egy rossz ötlet, és könnyen megvalósítható! :wink:
Bár nincs túl sok időm, egypár dolgot én is magamra vállalnék!
!!!Remek otlet!!!
egyebkent lattam az x-menesset es naon tetszik :D
igazad van,telleg jo lenne 1 kicsit komojabban venni es csinalni 1 igazi forumos szerepjatekot

Avatar
Symbol
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009. ápr.. 21. 6:31
Tartózkodási hely: Celldömölk,Vas megye,Magyarország

Re: RPG (új)

Hozzászólás Szerző: Symbol »

Redi tortenetet folytatva:
(meg mindig laptop)

Epp a legutobbi megbizasbol visszaterve es rokton a kovetkezore keszulve betertem egy helyi fogadoba.Sok furcsa dologra lettem figyelmes,peldaul eszrevedtem,hogy egy no a hatso bejaraton at jott be.Kulonos,hogy senki sem lepodott meg.Hirtelen mindenki rohogni kezdett amikor ket ficko,egy harcos es meg valaki egymasnak utkozott.Csak egy valaki nem nevetett,eszre vettem hogy az egyik ficko nagyon szemez azzal a kardal ami harcos hatan volt.
Egybol rajottem mire keszul,ezert kozeleb mentem es elkezdtem hajtogatni:
-NE TED NE TED NE TED NE TED,meg szugseg lesz ra.
aztan amikor ugy lattam lenyugszik gyorsan felkaptam es kihurcoltam a hatso ajton.
Aztan amikor beertunk az erdobe elengettem...
-Ki vagy te?Mit akarsz tolem?
-NOLAM mijen udvariatlan vagy!Inkab halasnak kene lenned!
-A nevem bedig Baurus,es ajanlatom van a szamodra.
-O...
-Es miert is kene halasnak lennem?
-Ha nemvetted volna eszre kolyok,az a fogado hemsegett a reszegebnel-reszegebb fegyveres emberekkel!!!
-Meg ha el is sikerul lopnod a kardot,az utsza vegeig sem jutsz el egy olyan bohom pallossal a valladon!!!
-O...
-Eeeeeeeeeees mifele ajanlatrol lenne szo?
-Azt majd kesobb elobb egyunk valamit.
[kicsivel kesobb]
-Akkor?Mifele ajanlatrol lenne szo?
-A segitsegedet kerem.
-Segitseget?Tolem?Ugyan mi szugseged lenne pont ram?
-Nem nagy dolog.Egyszeruen vallaski valakit.
-HO HO... Micsoda?Ezt hogy erted?
-Tudod en zsoldos vagyok.Felbereltek hogy kutassam fol egy bizonyos harcos klan rejtekhelyet.Eddig meg is volnank.A feladat kovetkezo resze hogy oljjek meg mindenkit kiveve a helyi nagyfonokot.Ez se lenne problema.
-Akkor mi a baj?
-A feladat harmadik resze az,hogy faggassam ki a fonokot arrol,hogy hol a klan tobbi rejtek helye .Csakhogy en nem vallalok sem vallatast sem kinzast.
-O...
-Nos?Elvallalod a keresemet?
-Hat nem is tudom.Mi a hasznom belole?
-Kapsz 20%-ot a zsakmanybol.
-H...
-ES,cserebe kikepezlek,hogy hogyanis kell egy olyan bazinagy kardot eszrevetlenul ellopni.
-Haaaaaaaat nem is tudom.
-Plussz nem foglak megolni.
-MI?!
-Csak nem gondoltad,hogy hagylak szabadon elmenni azokutan,hogy elmondtam meg akarok olni egy csomo embert 8) .
-(pff)


Na innentol ti irjatok tovabb :)