RPG (új)

Minden más, ami nem Final Fantasy
Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Hát lassan ildomos lenne már bedobni valami kezdésfélét mert szegény Trew már beledöglik az unalomba :P

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

Hát akkor ha senki nem vállalta, nosza rajta kezdjünk bele :D
alapszabály h a sztorit vmi más színnel írd mint a hozzászólásod (pl zöld, piros, kék) :)

A történetünk egy Ryosi hegyek közt elterülő kis, rejtett faluban játszódik, amiről senki se tud. Itt a két nép békében él már egy hossú ideje, elzárkózva a külvilágtól. Egy forró nyári reggelen, mint eddig minden más napon, Damien a hegyekben edzett. Jól bánt a fegyverekkel, de harci tudása sem volt gyenge. Az volt a célja, hogy egy napon edző lehessen és ő taníthassa az itt élőket a harcművészetek és fegyverek titkaira. Ám ezen a napon minden megváltozott életében. Dolga végeztével visszament a faluba, ahol egy szörnyű hír fogadta. Családját kegyetlenül lemészárolták. A közeli erdőben találtak rájuk. Semmi nyom nem maradt, csak egy kis cetlit hagyott ott az elkövető, amin ez állt:
"Az ígéret szép szó, ha betartják...."
Damien ennek hallatán teljesen magába roskadt, nem tudta mit tegyen. A falu vezetői tanácsolták neki, hogy ne döntsön azonnal, pihenjen előtte. Damein úgy tett. Tudta, hogy a vezetők bölcsek és mindig tudják, mit kell tenni.
Másnap reggel elhatározásra jutott, odaállt a bölcsek elé és így szólt:
-Ezt nem lehet ennyiben hagyni, felkutatom a gyilkost, akárki is legyen és saját kezemmel végzek vele, legyen az bárki.
-Tégy belátásod szerint - Válaszolta az egyik bölcs - de egy dolgot ne felejts, előbb mindig használd az eszed, mielőtt valami ostobaságot készülsz csinálni.
Damien megfogadta a tanácsot és útnak indult. Minden vagyona 100 arany volt, pár dobótőr, egy fegyver töltények nélkül és a cetli, melyet a gyilkos hagyott maga mögött. Az éjszakát az erdőben töltötte, de másnap délután körül beért a legközelebbi városba. Nem igazán tudta, merre is menjen, így hát előszöris szálláshelyet kellett keresnie. Egy furcsa alakot pillantott meg a tömegben. Odament hozzá és megszólította.



na innentől a történetet írja a következő :P

Avatar
tidus9
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006. márc.. 18. 14:15
Tartózkodási hely: Hardstyle land
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tidus9 »

Várj ezt nem is olvastam hogy jelentkezzek karival? nem vágom.... Linket is dobjak hogy mien legyen a Karakterem?

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

előző oldalon keress egy hozzászólást tőlem, abba benne van minden infó, ill. egy hozzászólást olftól, amibe bennevan a világ. :)

Avatar
tidus9
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006. márc.. 18. 14:15
Tartózkodási hely: Hardstyle land
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tidus9 »

Név: Ross
Kor: 14
Magasság: 180
Megjelenés: na hamarosan belinkelem
Fegyverek: Egy Brothersword, Egy Masamune és egy Különleges kézi fegyver
Speciális képességek: Fejlesztett kardforgatás, Limit Breakek ( Alap kettő)
a kaszt: Harcos,Kardforgató

Megjelenés, Ilyesmi: Kép

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Egy nap sem telt még el azóta hogy Trew otthagyta a kolostort és magányosan botorkált az erdőben, mikor egy gyanús alakokból álló hordát vélt feléje közeledni. Úgy tervezte, kifaggatja őket, de mivel csak az az ormótlan fegyver volt nála, amiről azt se tudta, hogy kell használni, inkább elbújt a bozótosban, nehogy baja essen.
Ahogy elvonult mellette a társaság, hallotta őket amint egy lemészárolt családról beszéltek, és nevetgélve dícsérték önmagukat, hogy milyen jó munkát végeztek.
Legszivesebben közéjük vetette volna magát és kardélrehányta volna őket, de tudta hogy nincs elég ereje ehhez.

Mély önsajnálat közepette betért a legközelebbi városba abban a reményben, hogy ott majd talál valami munkát, és esetleg valaki megmondja majd neki, hogyan kell használni a fegyvert, ami nála van.

(Természetesen ez ugyanaz a város amibe Damien barátunk is elkeveredett :P )

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

ne zölddel írjatok, má, kösz.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Egy fiatal nő lépett egy kisebb fajta lepukkant épületből. Öltözéke egyszerű volt: egy halványzöld ing és egy fekete rövidnadrág, melynek övén két oldalt, egy-egy pisztoly volt. Rövid, hollófekete hajába, bele-bele kapott a néha feltámadó szél, mely felfrissítette a sok munka után.
- Végre, egy kis felfrissülés! Az a sok munka… Meglátok még egy… Áááh, már gondolni is rossz rá – gondolta magában és szemét behunyva átadta magát a hűsítő szélnek. Egy ideig így állt, majd amikor kellőképpen felfrissült elindult hazafelé.
A városban eléggé meleg volt, ami kissé ingerülté tette az embereket, többek között Maryt is. Mary alapban nem egy vidám hangulatú lény volt, és ezt még csak fokozta a forróság is. De az üdítő szellő kissé könnyített rajta, így átlagos hangulatban csatlakozott a tömeghez.
Alig pár perce sétált, mikor egy alak megszólította.
- Elnézést, ismerem Önt? – kérdezte meglepetten.

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

-Elnézést, ismerem Önt? - kérdezte a hölgy.
-Nem hinném, Damien vagyok és most vagyok először ebben a városban, gondoltam tudna nekem segíteni, hogy merrefelé tudnék itt szállást találni?
-Nos, ha 2 utca után barla tér el, utána egy utcával arrébb jobbra, akkor eljut egy kisebb szállodához, ott megszállhat egy ideig ha csak átutazóban van errefelé.
-Hát, mondjuk úgy, átutaztóban. Köszönök mindent, viszlát!
-Viszlát!
Damien elindult lefelé, amikor eszébe jutott, hogy hátha ez a nő tud valamit a gyilkosokról. Visszanézett, de már sehol nem találta, így hát elindult a szálloda irányába. Úgy fél óra keresgélés után megérkezett céljához.
-"Itt szállj meg! hotel" Biztosan ez lesz az - gondolta magában.
Bement a szállodába, ám itt megint elveszett, nem igazán tudta kit is kéne keressen. Egy ideig állt a bejáratban, ám ekkor valaki bejött a szállodába és az ajtóval úgy csapta háton Damient, hogy arccal esett a földre.
-Jaj, elnézést, jól van? - mondta az idegen.

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Mindeközben a városon kívül egy vándor próbált eltalálni egy civilizált helyre. Nem igazán tudta merre kéne mennie, így hát a szerencséjére bízta és elindult egy irányba. A szerencse most az ő pártján állt, mert nem sokkal késöbb egy városban találta magát.
-Mennyi ember -gondolta magában- Semmi keresnivalójuk itt. Inkább menjenek haza, ha élni akarnak.
Félre lökdösve az embereket átverekedte magát a tömegen és egy fogadó elött találta magát. Úgy döntött megszáll itt egy darabig. Az ajtóban beszélgetés folyt amitől Ed még idegesebb lett. Minden akaraterejét latba vetve sikerült legyőznie a kényszert, hogy leverje a két beszélgetőt és nyugodtan bejuthasson a fogadóba. A társalgók továbbáltak és Ed bement szobát foglani, mit sem tötődve a sok részeggel.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Trew a város zsúfolt utcáit rótta, de egyetlen embert se látott akit érdemesnek gondolt volna arra hogy megszólítson. Keresni akart egy fogadót, de megakadt a tekintete egy asszonyon aki egy nagy zsákot cipelt. Odament hát hogy segítsen neki.
A zsákot egy közeli házhoz segített vinni, aholis az asszony megköszönte neki.
-Igazán hálás vagyok amiért kisegített. Esetleg ha szállást keres, tudok adni egy szobát éjszakára. Van ugyan a közelben egy fogadó, valami Ittszálljmeg vagy micsoda a neve, de úgy tudom ott rendszeresen kirabolják a vendégeket. Itt legalább biztonságban lesz ön is és ez a furcsa..... izé is.
Trew megköszönte a lehetőséget, és úgy döntött, a felkínált szobában tölti az éjszakát, és majd reggel néz el a fogadóba, hátha talál segítséget.
Természetesen a döntését az sem nehezítette, hogy az asszonynak van egy rendkívül csinos lánya is, akinek a szobája valószínűleg az övétől nem messze lesz majd :D

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Hát ennek se nagyon érünk a végére az euro bevezetése elött ahogy elnézem :bukottangyal:

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Bocsánatot kérek, sok dolgom van, nem gondoltam, hogy nem lesz időm irkálni, majd próbálok igyekezni vagy valami, mert tényleg nem fair, hogy jelentkeztem, de még semmit nem csináltam. :roll:

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

[color=blue]A férfi csak útbaigazítást kért és már ment is tovább.
- Ez a sok idegen - gondolta - A fene se tudja honnan kerülnek elő... Jobb volna követni... - azzal észrevétlenül az idegen után eredt, amerre még az előbb tanácsolta.
Az egyik lepukkant kis hotelhez értek. Az idegen minden gyanakvás nélkül belépett. Mary a jól ismert hátsó ajtón ment be - régen itt kezdte az életét a városban. Senki nem csodálkozott azon, hogy itt jött be. Egyedül egy régi ismerőse vette észre.
- Mary! Mit keresel itt?
- Csak nézelődöm... - felelte miközben az ismeretlent kereste szemeivel. Meglátta és azonnal barátnőjéhez fordult - Mi lenne ha növelném a bevételt? Kivennék egy szobát.
- Persze, persze. De szabad tudnom, hogy miért?
- Most inkább nem. És itt a pénz.
- Köszönöm. Itt a 44-es szoba kulcsa, pont most jelentkeztek ki.
- Én köszönöm - azzal el is tűnt. Észrevételnül felosont a lépcsőn, benyitott a szobájába és magára zárta az ajtót.[/color]

Most más így hirtelen nem jutott az eszembe. :roll: :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kult44 2006. szept.. 29. 19:11-kor.

The_Satan
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2005. szept.. 3. 17:25
Tartózkodási hely: Somewhere between here and there
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: The_Satan »

Név: Sátán
Kor: 666
Kaszt: Kereskedő
Magasság: 160cm
Megjelenés: pont mint o'aka az FFXből
Fegyverzet: Nincs
Speciális képesség: Remek kereskedő, csak még nem tud róla


-Jaj, elnézést, jól van? - mondta az idegen
-Uh, semmi gond, de legközelebb óvatosabban ha kérhetem
-Elnézést mégegyszer, esetleg segíthetek valamiben? Kereskedő vagyok, a legjobb a városban
A háttérben nagy röhögés hallható, melynek hallatára Sátán elszomorodott.
-Hát tudja, először vagyok a városban, de úgy hallom ön már ismert errefelé - jegyezte meg Damien egy kisebb vigyorral a szája szélén
"Remek, ez is kiröhög, ráadásul nem is ismer, szerintem legjobb lesz ha továbbállok" - elmélkedett magában Sátán.
-Jólvan, sok sikert kívánok a további ittlétéhez, viszlát!
-Várjon! Mondja, nem árul véletlenül valamit?
-Hát, most épp kifogytam, de ottleszek, ha szükség van rám!
Azzal fogta magát és elment.

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

na valaki? senki? :(

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Gondolkoztam rajta, de végülis a Chrono Trigger mellett döntöttem...
Lehet, hogy rossz világot találtam ki, és most nem látok lehetőségeket.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Naaaaaaaaa


:követel:


Semmi baj a világgal, tessék írni :P

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Sajtosbukta.
Én fáradt vagyok. Fáradt vagyok a kreativitáshoz. Feltételezem, hogy sokan hasonlóan vannak.
Elég nagy gáz. Hmm-hmm. Nem kéne valamit kezdeni ezzel? Szerintem nem ártana! Hmm... fáradt vagyok a gondolkodáshoz is. :roll:

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Én 100, hogy nem vagyok benne XD sajna :(

Avatar
redi
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2007. feb.. 27. 12:01
Tartózkodási hely: fonyód

Hozzászólás Szerző: redi »

még be lehet szálni ha igen akkor
név: redi
Kor:30
Kaszt:tolvaj
Magasság:187
Megjelenés :majd szerzek
Fegyverzet:két tör
Speciális képesség:lopakodás

Avatar
redi
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2007. feb.. 27. 12:01
Tartózkodási hely: fonyód

Hozzászólás Szerző: redi »

Éppen lepiheni mentem a jó öreg fogadoba mikor két ember egy árús és egy katona egymásba mentekmindenki dölt a röhögéstől de én arra gondoltam hogy azt a nagy kardot elcsenhetném tőle biztos jó pénzt addnak érte
mikor oda akkartam léppni akkor valami hang hozzám szólt .
egy borzalmas hang volt és egyfolytába azt mondta hogy:
-NE TED NE TED NE TED NE TED még szükség lesz rá
és a hang ellhalgatot

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

Hát nemtom, nekem már nem igazán van kedvem hozzá, de ha a többiek is ugy gondolják, folytathatjuk :D

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Én csak azért nem reagáltam rá, mert őszintén redi üzenete csak jobban eltávolított a dologtól. Finoman fogalmazva nem tetszik...

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Nekem sincs már nagyon kedvem hozzá.