RPG

Minden más, ami nem Final Fantasy
Avatar
Zid
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. júl.. 9. 15:54
Tartózkodási hely: Suckron
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zid »

Fogd már fel kérlek, hogy ez a FÖLDÖN játszódik. És a Földön soha a büdös bicikliző életben nem volt semmilyen varázslás meg ilyenek! És amúgy elmondom, az FF-ek nem játzsódnak a Földön a SW kivételével, ami csúnyán élethű, mivel semmilyen varázslat nincs benne, és az emberek ugyanazt tudják, mint a maiak, csak éppen más a technikájuk.

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »


Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Na akkor remélem hogy ez már jó lesz
név: Edward Elric
kor: 17
magasság:167 cm
lakhely: nincs
fegyverzet: ököl
kinézet: http://hagaren-movie.uw.hu/kepek/fest1.jpg

Avatar
szputnyik
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2006. ápr.. 18. 13:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: szputnyik »

na akkor asszem én újra beszálnék!

Név: Isaac
Kor: 06 év
Kaszt: MOdernkori ninja
Magasság: 075cm
Fegyverzet: mondernkori ninja eszközök (általában kunai-val harcol és némi spirituális ereje vabn
Lakhely: Rejtett levél falu
Életörténete:
Isaac a régi nagy és erős ninjáktól tanult. Sok képessége van de még csak annak egy tizedét sikerült megtalálnia. A mesterei azt a feladatot adták neki, hogy élessze fel klánját.

KÉpe: http://usteam.hu/pictures/a/pics/1131026267847.jpg

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

nem akarlak megsérteni, de történt egy s más az oldalon és az a csoda, hogy ha beírnak ide. De én azért játszanék tovább. :)

Avatar
szputnyik
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2006. ápr.. 18. 13:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: szputnyik »

Hallottam egysmást, és az az igasság hogy nem nagyon vágom! Felvilágosithatnál. Kár hogy vége pedig én nagyon szerettem ezt a forumot.


Szerintem atól függetlenül nyugodtan nyomhatnánk a fourmot

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Én szívesen játszok csak a kérdés a többieken áll.

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

kult44 írta:Én szívesen játszok csak a kérdés a többieken áll.
Bene vagyok

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Én is! :yes:
Szívesen játszok, mert tulképpen ilyesmit még nem is játszottam, de nagyon érdekel! :D
GO! :2guns: |:DD

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Oké. Én lehet, hogy írok egy új adatlapot magamról. Red, te is írsz?
olf: nézd meg az előző adatlapokat és az alapján írj egyet.
Ja és milyen világban játszódjon? Mi lesz a sztori?

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Ja lehet hogy írok újat. Nekem mindegy milyen világban csak ne legyen ilyen lövöldözős szarság !ill

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

1. Én nem a többiekéről fogom lemásolni, de gondolom nem így értetted, legalábbis remélem. :)
Majd kreálok egy jót. :D
2. A világ az nekem nagyon sokat számít, szóval csináljuk meg rendesen. Én steampunk illetve cyberpunkosakat szeretem legjobban, a középkorért általában nem nagyon rajongok, mert azt már annyian feldolgozták, hogy csak klisét lehet belőle csinálni. Majd gondolkozok ezen is.
3. Mostanában lehet, hogy keveset leszek gépnél, de légyszi várjatok meg, oké? B)

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Oké akkor nem koppintok, olf:

Név: Pőcze Viktória
Kor: 15
Magasság: 160 cm
Kaszt: papnő
Megjelenés:
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060202/ ... es.hu_.jpg
Fegyver: bot
Speciális képesség: gyógyítás, támogatás(ha sci-fi lesz akkor pszichológust értsettek alatta)

Így megfelel? Eléggé egyéni?

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Név: Sin
Életkor: 17
Magasság: 175 cm
Súly: 70 kg
Fegyverzet: ököl
Leírás: múltja sötét nem beszél senkinek sem róla, igazából ő sem tud róla sokat. Jelenleg a világot járja...

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Na jó lett, kult! :yes:
Én is beírnám, csak nem tudom, hogy leírjam-e az egész élettörténetét, vagy az majd játék közbeni beszélgetések során derüljön ki? Hmm, talán az utóbbi jobb lenne.
Mondjátok, hogy mit akartok.
---
A világ fejledtsége szerintem legyen úgy az 1700-1800-as évek szintjén, illetve valamiben elmaradottabb/fejlettebb.
A mágia kutatása folyamatban van, még csak pár összefüggés felfedezett, de már folyik a feltalálói aranykor. Legyen olyan szerepe a mágiának, mint mondjuk a régebbi korokban az elektromosságnak: még ritkán alkalmazzák, hisz nem csak kevesek által értett a működése, de tulajdonképpen mindenben hasznos segítséget nyújthat.
A földfelszín meg legyen nagy, sok országgal és jó dungeonlehetőségekkel. Na ennek a rajzolását elvállalom.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Szerintem ez jó ötlet, olf. Írj egy picit az életéről a többi derüljön ki közben. Eddig vagyunk négyen. Ki jön még?
Nefrit, shelby, Odel: nem álltok be játszani?
Csak kezdjük már. Nem bírok várni. &| |:DD

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Ha magadat játszod, kult, akkor mér vagy 15 éves, és miért nem nőttél 1 év alatt egy centit se? |:DD
---
Na akkor, ezen még esetleg vátoztatok:
Név: olf
Faj: ember (legalább is nagyon úgy néz ki)
Nem: férfi (ez biztos |:DD )
Életkor: Kb. 26
Magasság: 778 vonás (ez valami helybeli mértékegység, kb. 176 cm)
Súly: még sose mérte...
Kaszt: Programozónak mondja magát, de hát a fene tudja, hogy ez mit takar (és itt tessék elvonatkoztatni a makertől)
Fegyver:
- elsődleges: egy furcsán kinéző szamurájkard (a Shajt-kard - ha nem tetszik a neve, kitalálok mást)
- másodlagos: egy high-tech kétcsövű pisztoly (amely valamiképpen a vizet alakítja át szilárd tölténnyé)
Egyéb felszerelés: glória (egy lebegő fémkarika, amely személyi energiapajzsként működik - ez a szelet használja föl...)
Kinézet: majd rajzolok valamit, valahol beszkennelem, és belinkelem. De az is lehet, hogy painten rajzolom, bár úgy elég ronda lesz.
---
Saját bevallása szerint egy ZurüNaranda nevű városba utazik éppen. Na ez a város kábé annyira ismert, mint az Alfa Centauri sugárzásintenzitása... Ő második hazájának mondja, de közelebbit eddig még senkivel sem közölt. Útja során ott segít, ahol tud, és másoktól is elfogad segítséget, származásáról azonban magától nem igazán hajlandó beszélni. Ez azért is érdekes, mert felszerelései sosem látott technológiákat tartalmaznak. És az is fura, hogy nevét sehol nem hajlandó nagybetűvel leírni... A harchoz nem olyan sokat ért, de célzása kifinomult, és igen ritka varázslatokat ismer. Kardját, a Shajt nevű szamurájkardot vonakodik használni, talán mert nem tud vele egészen bánni. De látszik rajta, hogy valamiért tiszteli a kardot - talán ez is oka lehet annak, hogy nem használja harcra. Erről is csak annyit mondott még másoknak, hogy nanokard, csak hát az meg mifene? :? Akkor meg, ha győzködik, hogy eladja, csak nevet... :laugh:
---
A történeten is gondolkozok. Mármint a kiindulásin. Nem kéne egy mesélő? Mert úgy szokott az lenni az igazi "kockás"
RPG-kben.

shelby
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005. dec.. 3. 2:45
Tartózkodási hely: Guadalajara / Mexico

Hozzászólás Szerző: shelby »

hat en nem tudnek jatszani , nekem ehhez nagyon gyer lenne a kepzeloerom

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

olf: már betöltöttem a 14-et és anyám azt mondta, most már nyugoottan hívhatom magamat 15-nak(mellesleg nem csüngök anyám nyakán, de szoktunk ilyen baromságokról beszélgetni). És MOST vagyok 160cm. :op

shelby: akkor mixeld össze azoknak az FF szereplőknek a képességeit, tulajdonságait, akiket ismersz és alkosd így újra magad. Nem baj ha baromság jön ki, ez a lényeg. :)

Na én már tényleg várom a kezdést, de azért mert rátok vagyok kíváncsi. 8)

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

shelby: csak ne summoner és ne Firaga! %-6 Az az FF-be kell, ide meg más.
kult: ez hülyeség! |:DD Attól, hogy 14 vagy, korán sem vagy 15. Én már csak tudom! :yes: Másrészt meg épp azt mondtam, hogy ha most 160 cm vagy, akkor egy év alatt (ugye 15 éves korodban) valószínűleg nem ennyi leszel, de hát csak hülyéskedtem, semmi értelme. |:DD

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Sztem ép ez az hogy ne hülyeség legyen ;)

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Na jó nem volna ideje kezdeni? Mert, ha belegyeztek akkor kezdek vagy kezdjen akár ki más.

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Nagy nyüsgés volt a piactéren. Hisz ma érkezett meg hajnalban az új rakomány. De már a környező falvakból jöttek az emberek elkölteni pénzüket. Zeles egy kisebb kikötőváros volt, de annál nagyobb piactérrel rendelkezett. Kb. a város 3/4-ét foglalta el. A sok hétköznapi ember közül kitűnt egy fiatal férfi. Talán még egyerek lehetett. Rövid szőke haja volt és egy egy piros kendő volt a feje köré tekerve. Fehér inget és sötétbarna nadrágot, fekete kesztyűt viselt. A hátán egy nagy dobozt cipelt.
-Áhh már teljesen kivagyok, rettenetesen nehéz ez a doboz.- jegyezte meg magában-bekéne térnem egy fogadóba, de nincs sok pénzem és a többi kéne az útra.
Mivel nem tudott mit tenni, így felkereste az egyik fogadót és vett egy menüt. Majd leült az egyik sarokba. Egy lányra lett figyelmes aki a másik sarokban ült egy üveg itallal. Alig lehetett 14, gondolta. Mi keresni valója lehetet egy kocsmában?? Azzal a lány fölállt és kisétált.
-Madj megvárom itt azt a programozó vagy profeszort vagy akárki is legyen. Elcipelem neki ezt a ládát ZürüNarandába, felveszem a jutalmam és már tünük is elfele. De mé egy dobozba hodrja a kardját??Mindegy nemérdekel.*
Majd felment a szobába és lefeküdt. Hajnalba nagy zajra lett figyelmes...

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Na erre írok is valamit.Holnap. Ma már nincs rá időm, de ha lesz akkor neki állok. egyébkén tjó lett. :éljenz:

shelby
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005. dec.. 3. 2:45
Tartózkodási hely: Guadalajara / Mexico

Hozzászólás Szerző: shelby »

o.k meggyoztetek de elobb csak figyelek es kesobb ha lehet beszallok. meg kell ertenem rendesen a jatekot . o.k ?

ui; mar nem pofazok kozbe tobbet a sztory-ba megigerem

Lezárt