FanArt - FF-es és egyéb rajzok

Ez mindenféle a Final Fantasy-val kapcsolatos, vagy más témájú novella, vers, képregény közlésének és megbeszélésének helye. Jó olvasgatást :)
Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Uhhh valaki nagyon unatkozhatott!!!ez nagyon gáz, biztos nagyon nem szereti a narutot vagy nem tudok mire gondolni.....gggáááázzzzz XD ...én azt mondom hogy ezt még belinkelni is bűn volt!!!! XD

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Mert miért lenne gáz? :|

Szerintem ötletes rajz.

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Gergő írta:...biztos nagyon nem szereti a narutot...
Ennyire nem szereti. :D

Avatar
ms.Tifa
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007. dec.. 2. 14:14
Tartózkodási hely: Újrónafő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ms.Tifa »

Én is hozzászólnék a témához. Nagyon régóta rajzolok, mindenfélét. :) Persze FF-s rajzaim is vannak, akinek kedve van, az megnézheti. :) Csak fejemet ne vegyétek, mert egy-egy átalakítva látható. :) Ahogy épp nekem tetszik.
A legutóbb Tifát rajzoltam le, de őt is a saját reális nézetemből, meg picit másképp. :)
Erről egy kis gif-et itt megnézhettek:
http://gportal.hu/portal/hbdudu/image/n ... ion2vv.gif" onclick="window.open(this.href);return false;
(Valamiért nem tudom normálisan belinkelni, kiírja, hogy hiba, de hogyha ott mégegyszer rákattintotok a kép címére, akkor már látható! :) )
A többi ff-s rajzot pedig itt találjátok:
http://www.hbdudu.gportal.hu" onclick="window.open(this.href);return false; Ezen belül: Rajzok menü, Reality mangák, Final Fantasy képtár

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Huhúú, szép kis festett tájképeid vannak :)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Juj csakugyan. Az a pagoda nagyon szép :taps:

És szacsi, valamilyen érthetetlen operatív anomália folytán én még nem jártam a deviantart gallériádban, csak most ahogy megláttam itt a felettem lévő hsz-ben a linkedet. Frenetikusjók a képeid!!! :shock: (bár szerintem már mondtam)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Köszönöm, örülök, ha tetszenek ^__^

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Akartam belinkelni egy fanartot, de aztán rájöttem, hogy valamiért korhatáros, sz'al nem tudjátok megnézni, ha nem vagytok bejelentkezve a devi-re. :(

Na mindegy, akkor itt egy 14 éves magyar kiscsaj galériája: Klikk Főként Naruto-t rajzol, de én elsőre padlót fogtam a galériája láttán... Saját bevallása szerint 2-2,5 éve rajzol. :shock:

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Nagyon profi a kiscsaj!!! én is csak néztem :shock: ....így tovább!

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ügyes!
És megnéztem hány pageview-nál tart. Nekem is Naruto-t kéne rajzolnom, hogy ilyen népszerű legyek? :P

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

És az miért jó neked ha népszerű vagy egy ilyen oldalon? :P
Ilyeneket pl szerintem semmiképp se rajzolj: link :fél: (szintén az ő galériájából)

****
Ez nagyon profi galéria: link :shock: Így én is szívesen megtanulnék rajzolni/színezni :o

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Emtrexx írta: ****
Ez nagyon profi galéria: link :shock: Így én is szívesen megtanulnék rajzolni/színezni :o
Bazz! :shock: Ez tényleg brutális! Imádom ezt a fajta színkezelést! Fantasztikusak a képek!

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Emtrexx írta:Ilyeneket pl szerintem semmiképp se rajzolj: link :fél:
Az ilyeneket nagyon nem csípik a DA adminok sem, azonnal törlik, ha ráakadnak. A nagy SasuSaku-fan nami86 galériájából már jópár rajzot töröltek (a DA-ról törölt rajzait megtalálhatjátok Photobucket albumában - link hozzá a naplójában).

Amúgy loish kishableányos képeiről jutott eszembe az egyik legnépszerűbb deviant, bri-chan galériája. Ő szinte csak fanartot rajzol (A Gyűrűk urától kezdve a Disney figurákon át az InuYasháig mindenfélét), de azt nagyon jól csinálja és tényleg jópofák a rajzai.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Nami86 galériája jobb, stílusosabb szerintem az utóbb belinkeltnél. Hiába töröltek belőle, így is maradt benne jópár nyalifali kép :D de mentségére legyen mondva hogy nagyon jók :o Egy ilyen grafikájú mangára gondolkodás nélkül beruháznék. Nagyon ügyesen oldja meg a szürkeárnyalatokat is, szenzációs.

Hmmm, nekem is be kellene fejeznem végre a kb 1 éve készülő nagy FFVIII fanartomat XD

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Na, így kell fanartot rajzolni: http://www.youtube.com/watch?v=VBIOq4P2 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false; :D

Avatar
Zakks
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008. máj.. 3. 18:41
Tartózkodási hely: Promise Land
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakks »

Nekem nem megy a rajzolás :( Rajzból is kettes vagyok :S jobban szeretem nézni, mint készíteni.

Valaki igazán megtaníthatna rajzolni 8)

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

külön rajztanár létezik? nem hallotam még rola XD
De erre annyit tok csak mondani: Gyakorlás teszi a mestert

Avatar
Zakks
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008. máj.. 3. 18:41
Tartózkodási hely: Promise Land
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakks »

nem kell ide gyakorlás ebben a pár órában megtanultam hogy fontosabb a fantázia mint annak ábrázolás és most... elképzelem Cloudot magam elé eza látom Cloudott köszönök neki! helló Cloud!
-Helló
-ááá ez hihetetlen ezt hitelre vettem!(vissza köszönt)

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

Cloud szerintem nem köszönne vissza,amilyen modora van.
Én inkább Vincent-el találkoznék és megoszthatná velem bánatát :D
és megtanithatna lőni :D.Amugy ha sokat rajzolsz 1x belejössz...

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Emtrexx írta:És az miért jó neked ha népszerű vagy egy ilyen oldalon? :P
Ilyeneket pl szerintem semmiképp se rajzolj: link :fél: (szintén az ő galériájából)
Haha, végülis igazad van. De azért az embernek jól esik, ha kap valami visszajelzést a munkáiról (pozitívat/negatívat is). Az annyira rossz, amikor például elkészülök egy rajzzal, amivel sokat foglalkoztam és nem tudom senkinek megmutatni :(

Ööö ilyeneket nem fogok rajzolni, az tuti XD Az egy dolog, hogy megnézem az ilyen jellegű ké.peket és valamelyik még tetszik is (igen, meg lehet kövezni OvO - de itt mondjuk nem pont a Naruto-s nyalifalikra gondolok), rajzolni viszont már nem rajzolnék ilyesmit.

Aprópó...Másnak is ilyen rémesen lassú a Deaviantart...?
Én válaszolni szoktam minden üzenetre meg fav-ra, de ebben a tempóban egy örökkévalóságig tart @____@

No mindegy, ha valakit érdekel, firkálgattam több dolgot is mostanság, ez például a tegnapi nap termése: http://szacsi.deviantart.com/art/Stowaways-84921060" onclick="window.open(this.href);return false;


Egyébként meg a fantázia, rajztudás dologhoz hozzáfűve:
Szerintem mindkettő nagyon fontos. Például nem egy olyan ismerősöm van, aki nagyon ügyesen rajzol mindenféle csendéletet, portrét, viszont ha valamit magának kell kitalálnia, akkor meg van lőve :( Ez azért kicsit szomorú :( Úgyhogy szerintem nagyon fontos, hogy valakinek legyen képzelőereje és ehhez nem kell feltétlenül társulnia egy michelangelo-i vagy leonardo-i tudásnak. (Michelangelo-hoz még annyit, hogy anatómiában verhetetlen, a szobrai egyszerűen csodálatosak, minden apró részletük gyönyörű , viszont a festményeit kifejezetten nem szeretem. Muszáj hozzáfűznöm, ezt soha nem bírom ki <D )

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Szacsi írta:Michelangelo-hoz még annyit, hogy anatómiában verhetetlen, a szobrai egyszerűen csodálatosak, minden apró részletük gyönyörű , viszont a festményeit kifejezetten nem szeretem. Muszáj hozzáfűznöm, ezt soha nem bírom ki <D
Hm... Ebben tényleg igazad van, most hogy így belegondolok és visszaidézem a szobrait és a festményeit. Utóbbiakért én se voltam túlzottan oda a besötétített termes művtöri órákon, meg amúgy se.
Leonardo-hoz meg annyit, hogy a grafikái egyszerűen csodaszépek!!! Én oda meg vissza vagyok tőlük. *.* (Szerintem tudod, hogy mire gondolok.^^)

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Szacsi írta:Másnak is ilyen rémesen lassú a Deaviantart...?
Én válaszolni szoktam minden üzenetre meg fav-ra, de ebben a tempóban egy örökkévalóságig tart @____@

No mindegy, ha valakit érdekel, firkálgattam több dolgot is mostanság, ez például a tegnapi nap termése: http://szacsi.deviantart.com/art/Stowaways-84921060" onclick="window.open(this.href);return false;
Jaja. Ha ráérek, akkor napi 2-3 óra. Minimum. @___@

Wow! 88 fav erre az egy képre egyetlen nap alatt?! Az szép! :D

A fantáziához meg annyit, hogy én is azok közé tartozom, akik sokmindent le tudnak rajzolni több-kevesebb sikerrel, de jó ötleteim nincsenek... illetve ötleteim vannak, csak nem tudom őket megvalósítani, ha nincs megfelelő támpontom hozzá. Pl. elképzelek egy mozdulatot, de nem tudom normálisan lerajzolni, mert mindig hibádzik rajta valami és nem tudom kijavítani. :(

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Amarevia írta: Wow! 88 fav erre az egy képre egyetlen nap alatt?! Az szép! :D
Köszi :)
Eléggé meglepett a dolog, még soha nem kaptam ennyit <D

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: FanArt - FF-es és egyéb rajzok

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Nekem is elég lassú szokott lenni a Deviantart, panaszkodtam is régebben itt rá eleget. Az a kedvencem, amikor minden második klikkre azt írja ki, hogy az oldal pillanatnyilag nem válaszol, és próbáljam újra. Frissítés után jó szokott lenni, de azért elég idegesítő ha ez percenként tízszer megtörténik :?

Michelangelo: pont láttam a múltkor egy filmet róla. Igen, a falfestményei valóban nem a legszebbek, de hát ugye tudjuk hogy miért nem festett pl szép nőket sose :fütyül: A férfialakjai viszont valóban nagyon élethűek (elsősorban a szobrok, persze).
elképzelek egy mozdulatot, de nem tudom normálisan lerajzolni, mert mindig hibádzik rajta valami és nem tudom kijavítani
Jaja, ilyen velem is szokott lenni elég sűrűn. Ilyenkor keresek valamilyen fényképet amin hasonló póz látható, és az alapján szoktam kijavítani. A Deviantart különösen jó ilyesméle fényképek keresgetésére, meg persze van még jópár egyéb képfeltöltő is, ahonnan lehet leszedni remek képeket referenciának.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: FanArt - FF-es és egyéb rajzok

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Nos, a mai napom sem telt el eredménytelenül: link :mrgreen:
(Feltétlenül olvassátok el a kép leírását)