Manga

Ez mindenféle a Final Fantasy-val kapcsolatos, vagy más témájú novella, vers, képregény közlésének és megbeszélésének helye. Jó olvasgatást :)
Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Emtrexx írta: Ez viszont csak elenyészően igaz. Sokkal-sokkal beszédesebbek a keleti képregényrajzok bármelyik másik országénál, és sokkal több információt közölnek arról a tevékenységről amit a szereplő csinál. Szokták is mondani, hogy már-már filmszerű.
Igen, igen, pont, hogy filmszerű, de talán épp emiatt nem tudom kivenni. Merthogy ugye, mindenféle kisebb vonalakkal ábrázolják azt, hogy most gyors valami, vagy nagyot csapódott. Persze alapban ezeket nem nehéz kivennem, csak pl a harcjelenteknél nem nagyon tudom, hogy ki mit csinál. Bár az is igaz, h mire odáig eljutottam, hogy harc, addigra majd kifolyt a szemem.

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Emtrexx írta:A történet szerintem harmatgyenge, max a rajzok hangulata adja el. Ha nem tetszik a rajz, akkor semmiképp se vedd meg (szerintem nem érte meg az árát).
Én csak belelapoztam, de nem voltam hanyatt esve a rajzoktól. Szóval...Nihei Tsutomu nagyon jó háttereket, cyborgokat/ szilícium lányeket tud rajzolni, de az emberek valahogy nem mennek neki ^^"
Arxur írta:Adzsitének olyan jó hangja van... XD
Ugye? :o XD

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Huh, nem túl sok a pozitívum :( Valami kép izét tudtok linkelni, mer megvettem az Éjféli Operát és egy rakás sz@r volt az egész, szal azé mostmár meggondolom, hogy milyen mangát veszek :roll: :D

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Itt meg tudjátok nézni a különálló, füzetes kiadásának címlapjait és mindegyik rész első 3 oldalát: link

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Köszi a linket :!: Gondolom azért drága, mert színes :x Nagyon kíváncsi vagyok :wáá: Nos, a rajz szerintem nem rossz. Szeretem az ilyen mangákat. Az olvasási irány vagy mi eredeti :?:

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Mikor jön a következő Árnybíró???valaki tudja?mert már elvonási tüneteim vannak...

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Ruroni Kensin megy a nyomdába ^^. Részletek itt.

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Ürölnék, ha gyakrabban mennének ki és be dolgok abba/abból a nyomdából. :D

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Aztaaaa :shock: :shock: :shock: NAruto 363. fejezete nem volt semmi. Nem akarok spoilerezni... Nagyot csalódtam, mikor láttam, hogy Sasuke nem halt meg. :twisted:

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Én nem!!!!!!várható volt hogy ő fog nyerni!!! :twisted: ő a kedvenc karakterem!!!!! :twisted:

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

És ki ellen is harcolt?

Csak azt ne mondjátok, hogy Orochimaru ellen.... 0.0

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Nem tudja valaki, hogy mikor lesz az Árnybírónak új kötete?

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Sachi írta:És ki ellen is harcol?
Zorgika:
azt én is szeretném tudni, mondjuk én valamelyik nap felhívtam az 576 ot és azt mondták hogy a hónap végén várható...szóval nemsokára lesz elvileg.

Sachi:
Deidara ellen harcolt,nagyon ki volt találva az egész harc, az igazi régi naruto harcok hangulatát idézte teljes mértékben.Orochimaru már megvolt XD

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

-_- :rip:

Najó, majd légyszíves akkor szóljatok, ha végre Sasuke is elpatkolt. :twisted: (Bár gyanítom, hogy az még soká lesz.) Nem tehetek róla, már az elejétől fogva ki nem állhattam.

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Ájééé Sachi Te vagy az emberem :!: XD MEg kellene alakítani a Sasuke ellenes klubbot. Van 1-2 spoiler kép amin Tobinak Sharinganja van. Erről arra következtetek, hogy Tobi Uchiha Obito. Sokan azt mondják, hogy Uchiha Madara. Akatsuki vezér király volt... :twisted: XD

szerk: Spoiler kép :!:

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Nagyon, de nagyon rossz ötletnek vélem ezt, szerintem egy Sasuke klubbot kéne alapítani!!!! :twisted: :evil: 8) :D nekem amúgy van egy jobb képem csak nem tudom hogy kéne berakni :(
Nah sikerült megoldani :D ,ezt a képet Red13 csinálta nagyon profi módon/köszönet Neki ezért/ összehozta, és ha megfigyelitek még a hajuk is egyforma tényleg:http://www.kepfeltolto.hu/2007/7/24/3keo.jpg

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Am mostani mangában ezt mondja Tobi: "The Shringan's true power... My power... Uchiha Madara's power..." Ezek a szevak nagyon érdekesek. Úgy tudom, hogy Uchiha Madar volt az első aki tudta használni a Mangekyou Sharingant. Ez igy egyre jobb. :D Elősször az Akatsuki vezér, most meg Tobi. Szemét Sasuke :x

Gergő: Nem Sasuke nyert. Deidara simán leverte volna azt a kis senkit. :P Kénytelen volt felrobbantani magát Deidara. Nyugi, nem ússza meg :twisted: .

szerk: Nos... A véleményem Sasukéről: Jó szereplő lenne ha nem volna mindenkivel egy bunkó paraszt, mert engem a hasonló emberek kikészítenek. A Sahringan ereje tényleg lenyűgöző, szóval ezért bírom a klán tagjait (azt a kettőt, ja mostmár hármat, mert Tobi is, akiről nem tudjuk, hogy Uchiha Madara vagy Uchiha Obito.). Az Akatsuki vezér azaz Pein azt mondta, hogy erősebb, mint a Itachi Sahringanja. Ha nem lenne bunkó, akkor nagyon szeretném. :D

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

De miért bunkó???egyáltalán nem bunkó, csak szegény szomorú és el van keseredve hogy nincsennek szüleiugyebár Ithachi kinyírta őket,és ugyebár nem volt anyukája meg apukája és ezért nem tanult meg szeretni, nem tudja kimutatni az érzelmeit, és csak egy valaminek él a bosszújának, bár később szerintem úgy is megváltozik.Szerintem engem is a bosszúvágy éltetne ha pl. a bátyám aki valójában nincs is mert hugom van :D bántaná az ősöket, és biztos nem lenne néha humorom az emberekhez...de tutti hogy nem lennék egyedül ezzel...de akkor sem bunkó. :) egy pl. érdekelne azért!?!? :wink:

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ilyen alapon Naruto-ból is lehetett volna egy ilyen bunkó fazon. :P
Mellette egyáltalán nem voltak szülők és nem nagyon rajongott érte a környezete sem ugyebár.

Jó, azért persze részben meg lehet érteni, hogy Sasuke miért olyan, amilyen, de akkor is vannak olyan dolgai, amik miatt nekem speciel az agyamra megy, ez van :?

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Sachi :!: Neked van igazad :P

Gergő: Remél Sasuke tényleg megjavul. :D

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Sachi:de azért Narutonak ha lettek volna szülei és előtte tették volna azt amit Sasuke szüleivel lehet akkor ő is olyan lenne mint Uchica Sasuke./elég nagy trauma lehet azért egy ember életében az ilyen/ :D :D :D ...mindent megmagyarázok!!! :D :D

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Elnézést hogy közbe szólok, de mikor jelenik meg az Angjo Onsi ( árnybíró) 7. kötete?

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Nem lehet tudni, de már bármelyik nap kijöhet!!!kitartás!!

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

akmal888 írta:Elnézést hogy közbe szólok, de mikor jelenik meg az Angjo Onsi ( árnybíró) 7. kötete?
Úgy tudom, hogy a SakuraConon jelent meg a 6. kötet. Nos, szerintem augusztus végén fog megjelenni. A Naruto 2. kötetét július elejére ígérték. Azt mondták a Mangafan emberei, hogy a Narutót augusztus elején jelentetik meg + ott van a Ruroni Kensin... Szóval távol van még a megjelenés. Szerintem. :D

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

Ismeri valaki a 'Bania' nevezetű mangát???